Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co w obowiązujących trendach jest dla was obciachowe? temat krytykującya!

Polecane posty

Gość gość

Bo dla mnie ombre, każda wieśniara je ma i ciągle przybywają nowe pechowiec.gif Ponadto te tandetne wzorki na paznokciach. Ta, która napisze" co was to obchodzi, o gustach się nie dyskutuje" wygrywa tytuł debila roku - ten temat jest do krytykowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa wygolona z dwóch stron i włosy na środku głowy u kobiet i u mężczyzn mnie irytuje. Bo czasem babka ma taka sama fryzure jak facet. Taki kogut, naet nie czub tylko dziwny szeroki pas włosos a po bokach albo łyse albo jeż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torebki z logo MK kupione za jedną pensję i przegłodowana reszta miesiąca. Kurczę, dlaczego? Jest tyle ładnych rzeczy, które można by kupić za półtora miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ąbre, platynowy blond, niektóre d****arskie makijaże, ciuchy z tanich sieciówek, czerwona szmineczka, która jest musem nawet u pań parzących kawę :D w sam raz do mundurka w Starbucks'ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludzie, to ja juz sie zastanowie nad czerwona szminka, bo czsem lubie tak sobie usta pomalowac, ale skoro uważacie to za tandete... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to idź na kawę do Lidla czerwona szmineczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie żenujący problem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brudaski z odrostami i niezrobionymi paznokciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to nie wiem co jest modne. Mogę powiedziec co widzę i co mnie razi: -noszenie legginsów zamiast spodni (w ogóle same legginsy - dla mnie to strój sportowy albo po domu) -te śmieszne buty "emu" -kozaki ze szpilką na śnieg i lód - wygolone boki - ciemne, grube, chamsko wymalowane brwi - super krótkie bluzki (w sklepach to widzę - nie wiem czy to się z gołym brzuchem paraduje czy na coś zarzuca - tak czy owak brzydkie) -gołe kostki w zimie+ tona czapek i szalików na głowie -ogólnie niedostosowanie ubioru do pogody i temperatury (to nawet facetów dziwi) Ciuchów skąd są to nie poznaję, nie odróżnię "taniej sieciówki" od "drogiej sieciówki" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytatuowane brwi na czole o charakterystycznym wulgarnym ksztalcie, az mnie odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie te obleśne kwadratowe brwi, kolczyk w górnej wardze ( z boku) jakaś porażka, tunele, źle zrobione ombre, cieliste legginsy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta koszmarna moda z gołymi kostkami i portkami zebranymi nad kostką. Nie wiem kto to wymyślił, ale to idiotyczne i obrzydliwe; zwłaszcza u "facetów". Chociaż to zawsze w parze idzie z rurkami, więc męskość tu mocno wątpliwa... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to dlatego że teraz szyją strasznie krotkie spodnie na krotkie nożki zauwazyliscie? ciezko np. kupic dlugie legginsy ktore zakryją cale nogi, gdy osoba ma powyzej 168cm, wszystko za krotkie o te 3 cm. Nie wiem czy to dlatego bo chinczycy są niscy a teraz wszystko sprowadzamy z chin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super gruba czapka,pieciometrowy szalik i do tego rozpięta kurtka i gole kostki. Za dużo różu na policzkach Mocny makijaż do jeansow na zakupach w markecie (bo te grube brwi podobają mi się ale nie w makijażu dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak depilacji klaty, broda, skórzana rozpięta kurtka jak to widac u kobiet, air maxy wygląda to wieśniacko czy męskie czy damskie ale badziewie kompletne, obcisłe rurki u mężczyzn, ogolona po bokach a na górze zostawione wygląda jakby wyszedł z wiezienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt przypakowana sylwetka a obciach to branie chudej i niskiej a on wielkolud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniusie w towarzystwie tych małych szczyrowatych piesków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limonkowe kurtki z dłuższym tyłem- tandeta stulecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle te wszystkie kurtki z dłuższym tyłem są obciachowe wyglądają jak chrabąszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-spodnio- pampersy jak widzę to mam wrażenie, że panna czy facet nie mają toalety i robią pod siebie za przeproszeniem :O - buty jazzówki (dla mnie całkowicie odbierają kobietom urok) - ombre na włosach - wygolona po bokach głowa (u pań głownie ale też u panów) - męskie koszulki z wycięciem do pępka... - faceci w różowych koszulkach - "faceci " w obcisłych spodniach (rurkach) - perłowy, niebieski cień na powiekach - wysuszone usta ze skórkami - szpanowanie markowymi ciuchami ( logo na torebkach, skarpetach, koszulkach itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U facetów ta kretyńska fryzurka - boki wygolone i koczek na czubku. Wystylizowane bródki i fryzurki też mi się nei podobają - szczególnie jak wąsy mają kiepski kolor. Ogólnie nie lubię jak każdy na jedno kopyto się robi - przecież wiadomo, że jeden facet będzie lepiej z dłuższymi, inny z krótszymi, a trzeci zupełnie na łyso zamiast zaczesywać zakola. Inny na żel postawi, kolejny na bok zaczesze. A teraz co 2 młody facet to "ekskluzywny menel" w rurkach, modnej kurteczce itp atak klonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo to dlatego że teraz szyją strasznie krotkie spodnie na krotkie nożki zauwazyliscie?" Może większe rozmiary, bo XXS i XS własnie czesto mają te nogawki mega długie (w diverse np tak było) Na kogo to pasuje to nie mam pojęcia - bo ten rozmiar i u niskiej wygląda bardzo chudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec. .. - spodnie z miejscem na pampersa -wygolona głowa u pań -limonkowe kurtki -hit! Wiosny .... złote i srebrne WIEŚNIACKIE buty -torebki podrobki MK tandeta. Stac minie na oryginal a i tak wstyd było by mi to nosić. Kojarzy mi się tylko z tandeta. Współczuję projektantom. - rurki u facetów, oblecha - róż! ! U facetów , ANTYSEKS na całej linii. - obrysowane usta tak by wydawały się większe. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtórzę po innych : -wygolone boki u kobiety mnie drażnią -kurtki tzw żuki wylansowane przez Lewandowską - ohyda, nawet gdyby mi zapłacili to bym tego nie nosiła, jedynie z czym się zgadzam to pasuje kobietom w ciąży z dużym brzuchem -faceci w rurkach -szpanowanie pokazywaniem nazwy marki - widać że temu człowiekowi czegoś w życiu brakowało i myśli że jest kimś jak pokaże markowe ciuchy i uważa że ludzie mu zazdroszczą -kolczyki na twarzy typu brew,nos,poliki itp -tunele w uszach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- paznokcie we wzorki - niedługo będzie można zobaczyć takie, które przedstawiają obraz Bitwa pod Grunwaldem :/ - sztuczne rzęsy. co ciekawe widuję je u kobiet, które zarabiają niewiele (sprzedawczynie itp) - przemalowane brwi - laski chyba za dużo tutoriali na jutubie się naoglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niedługo będzie można zobaczyć takie, które przedstawiają obraz Bitwa pod Grunwaldem " Właściwie już by można ;) gdyby komuś się chciało Pierwsze lepsze dzieło pewnej blogerki http://images77.fotosik.pl/380/65ea2da74c9d113amed.jpg Dla mnie bomba, ale no co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czym tak wiele osób sie zachwyca a co wg mnie jest okropne - SPODNIE Z DZIURAMI!!! :O:O:O po prostu koszmar jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam ulubione spodnie nieco przecierane (po prostu jako jedyne mi z tyłka nie spadały :P ogólnie wolę gładkie ) i zrobiła mi się dziura z przetarcia jak nogę wpychałam to przestałam nosić. Myślicie, że to modne teraz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety bardzo modne :O :O :O jak bezdomni normalnie..najlepsze jest to,że kupują takie zniszczone spodnie za np 200 zł :D:D najgorsze są takie wielkie dziury na kolanach :O paskudnie to wygląda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×