Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Noxa part 5

Polecane posty

Gość gość
która z dziewczyn biorących udział w serialu nox była najładniejsza wg. was? ale obiektywnie? bo moim zdaniem taka mała jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukelia wstawiała zdjęcie kellerowego fiuta?! :D :D :D niech ktoś wrzuci, pośmieję się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomnień czar
:D Ale macie archiwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, wstawiła, ale każdy wtedy uznał że to prowo i fake i pewnie nikt nie zapisał. dopiero następnego dnia głupi Keller przyznał się że to faktycznie było jego foto i zrugał Kciuka od ostatnich. gdyby milczał, sprawa zapewne szybko ucichłaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęście ze niewrzucila foty swojego rozgniecionego bobra, Bojanowska raszpla.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unc unc bejbe unc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elo melo naczel cwelo ałkę małkę naczel ojcu obrabia gałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie kellerową knażkę, pliz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tego doszło ze kciuk miał fotę kellerowego kindybała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jej wysłał to była ta sama knażka, której zdjęcie było w czołówce Poznań-Grunwald?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomijając już sam fakt debilizmu kellera wysyłającego fotki fleta kciukowi (o zgrozo) jak bardzo trzeba mieć zwichrowany umysł by kilka lat po fakcie podniecać się tym i rozpamiętywać? nie mówię że nie, bo jest to zabawne ale kilka lat potem? wy serio macie ich za jakiś ewenement? bo rozglądając się po dzisiejszej kafeterii flet kellera to jest pikuś (sic!) w porównaniu z celebrytami kafeteryjnymi z dnia teraźniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do tego doszło ze kciuk miał fotę kellerowego kindybała? x wysłał jej jak miał kryzys z żoną. a kciuk tutaj wywaliła z takich samych powodów jak wywaliła ostatnią prywate z Nox z fejsbuka. Keller chyba coś się do niej sapał na forume, ta się wkurzyła, że na privach jej się wypłakuje, wysyła co wysyła, a na forum kozaczy i wywaliła co nieco :D x x to była ta sama knażka, której zdjęcie było w czołówce Poznań-Grunwald? x nieeee :D:D:D tamto to była fota poglądowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to jest, jak to się mówi, wspomnień czar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówię że nie, bo jest to zabawne ale kilka lat potem? wy serio macie ich za jakiś ewenement? bo rozglądając się po dzisiejszej kafeterii flet kellera to jest pikuś (sic!) w porównaniu z celebrytami kafeteryjnymi z dnia teraźniejszego x x to się nazywa fachowo obsesja, lub paranoja, a dlaczego? bo to nie jest zwykły hejt, hejtowani są właśnie kafeteryjni celebryci jak cynik him itp dziwotwory, ale oni są hejtowani, natomiast kellery ogorzałki i inne są obsesyjnie obmawiani, i to lata po tym jak tu "brylowali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ju hef hart of czuu frent" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
++@@@@@@@@@@++@@@@@@@@@@@+++++@@@@@@@@o@@@@@@@@@@ +@@@@@@@@@@@@++@@@@o@@@@@++++++++@+@@@@@@@@@+@@@@ ++@@@@@@@@@@++++@@@@@@@@o@@t@@@+++++@@@@@o@@@@@@@@+ +++@@@@@@@@@@+++++++@@@@@@@@@++++++@@@@@o@@@@@@@@+ +++++@@@@@@@@@++o+++++@@@o@@@t@@@@++++@@@++@@@+++++++ @++++++@@@@@@@++++@+++++@@@t@@@@@@+o+++++@o@@@+++++++ @@+++++++@@@@o@@@+++++@@+++++@@@@+++++++@@@o@@@+++++ @@@++++++++@@+@@+t++@+++++++++@@@@@+++o+++++@@t@++++++ @@@@@t+++++@+@@+++o+++o+++++++++@@@@@+++++++++@@@+++++ @@@@+++++@@+++@@++o+@@@+++++++@@@@@++++++@@@++++++++ @@@@@++t+++@++@++@++o+++++@@+++@@++@@@@@+++++++++++++ @@+@+@++++@@++++@@@o+++@@@@+++++o++++++++++@@++o+++++++ @@@@@@+++++++++++@@+++@@++++++++++o+++@@@++++++++++++ ++@@@@++@@o+++@@++++++o+++++@o@++++++++++o++++++@@@+++++ ++++@+@@+++++o++++++++++++@@++++++@+++++++++++t++++++++ ++++++++@@@++++++@@++o+++++++@++++++++@+++++++++++++++ +++++++++++++++o+++++@++++++++++++++o+++++++++++++++++ +++(o)+++(o+++(o+++++++++o+++++(o)o+++o)++o+++__o/+++++ ++++|++++|)+++/)++++++o-___+++++|++++/||++o+++__/+++++ ++++/)+++ /)+++))+++++++//+((_+++/|+++++/)+o++++++)+ ----------------------------------- ku chwale fekala -------------------------------------------------- ----------------------------- wszystko z****** ---------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co z tego jak mnie te oszki cyniki i inne twory nieinteresuja. Ja wchodzę na kafe tylko dla Noxeli i Kciukiem i hejtu. Inne gwiazdy mnie nieobchadza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba mam gdzieś ten film odcienteee, tylko powiedzcie mi szczerze gdzie to najlepiej wrzucić, nie chce mi sie zakładać konta anona na yt, mam też chyba gdzieś film o tomusiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przeszukam dysk to pewnie będzie tego więcej, może nawet ta wizyta kciuka u noxelii, pamiętam ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ma KTOKOLWIEK ten film jak noxelia obgaduje kciukiem? to jedyny którego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyślij mi to mailem a ja wrzuce na yt witalis6661@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wielki kinol na pierwszym planie filmu, gdzie ona czyta ten upośledzony pseudowiersz rodem z piosenek disco polo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kelerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ogorzałki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem, masz jeszcze gdzieś foto minifiutka Kellera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co jedzie po kciukiem bez polskich znaków to Keller herbu Mała Knażka, a ten z polskimi znakami to Ogorzałek herbu Rozrzedzone Nasienie, nie wiem który bardziej chory psychicznie, chyba na równi, z mordy jeden troll, drugi małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ten co jedzie po kciukiem bez polskich znaków to Keller herbu Mała Knażka, a ten z polskimi znakami to Ogorzałek herbu Rozrzedzone Nasienie, nie wiem który bardziej chory psychicznie, chyba na równi, z mordy jeden troll, drugi małpa x Ale ja wiem. Ty jesteś najbardziej chory psychicznie, nieszczęsny matołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hui hui hui już psycholek Ogorzałek/Keller się rzuca jak małpa na drutach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×