Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny, gdzie mogę podjąć pracę mając własną działalność?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem, słyszy się, że ludzie pracują np przez internet na własnej działalności ale pracując dla kogoś. Ale gdzie konkretnie? Gdzie mam szukać?? Jestem na wychowawczym ale mogę podjąć pracę niezwiązaną ze swoją działalnością. Ale nie wiem gdzie szukać, w grę wchodzi tylko praca w domu póki co. Jakieś podpowiedzi? Wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie to właśnie rady od karierowiczek i wielkich pań biznesu kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty sama nie masz pomyslu na siebie jak widac wiec czego oczekujesz? Ze ktos za ciebie bedzie szukał? Ja mam wlasna Dg, ktora dobrze prosperuje, bo po prostu mysle i nie czekam az ktos mi podsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś czytała ze zrozumieniem dotarłoby do Ciebie, że jestem na wychowawczym i NIE MOGĘ (a poza tym - nie chcę) prowadzić dg w swojej branży póki co. Ale chcę dorobić, a więc mogę podjąć dodatkową pracę w niepełnym wymiarze, niezwiązaną z moją branżą (budowlaną). Nie dla pieniędzy ale dla satysfakcji. A że nigdy nie szukałam pracy w taki sposób i w takim zakresie - dlatego pytam :o 🖐️ A komentarz wyżej (o paniach biznesu) nie jest mój. /autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bankach jako doradcy biznesowi, kredytwoi przedstawiciele handlowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, mam koleżankę, która pracuje tak jak Ty (jest na macierzyńskim) i wiem tylko, że zbiera wszystkie promocje ze sklepów do kupy. Przesyła je potem dalej do kogoś, kto ma www z aktualnymi promocjami właśnie. Ale u kogo konkretnie - to nie wiem, możesz poszukać, może Ci się uda coś znaleźć. Powodzenia. Mnie też to czeka, póki co jestem w ciąży i prowadzę od 1.5 roku dg (jestem florystką) ale potem czeka mnie przymusowy zastój (to ciężka praca, od rana do wieczora + giełdy w weekendy od bladego świtu, ludziom się tylko wydaje, że stoję sobie przy biureczku, robię wiązaneczki, godzinka, 100zł i do domku ale to tak nie wygląda). Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa, tutaj wszystkie panie prezeski korporacji :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×