Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga 771

powiększenie piersi u dr n. med. Agnieszka Żurada Zielińska

Polecane posty

Gość Emi_emi85
BoobJob mój się odbędzie:-) dziś zrobiłam A dania ponowne i wyszły dużo lepsze. U mnie był spadek leukocytow bo jestem po zapaleniu iuris oskrzeli i po antybiotyku więc organizm miał prawo być osłabiony. Ale wszystko ładnie rośnie jest małe odchylenie więc nie widzą przeciwwskazań :-) może u ciebie też tak będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Zostały tylko dwa dni, ale się stresuje :| najbardziej boję się tej narkozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
Emi to swietnie ze wyniki sa lepsze...matko to juz jutro:) nie zapominaj o nas i koniecznie pisz co i jak...a i nie zapomnij zrobic pamiatkowego zdjecia jeszcze teraz:) Przypomnij prosze jeszcze jakie wybralas implanty? Bobjob a powiedz dlaczego u Ciebie taki wybor ze anatomiczne? i daj znac jeszcze jakie masz teraz wymiary...i nie zapomnij tez zrobic zdjecia moze zechcecie sie potem podzielic efektami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Ja robię okrąglaki 300ml, koleżanka niżej pytała jaka cena anatomicznych u dr Agnieszki :) wyjściowe mam małe A mogę podesłać zdjęcia przed i po zabiegu, sama się już nie mogę doczekać i chyba dzisiaj nie usnę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_emi85
Do Oczekuje: wybrałam okrągłe. Tez juz stres mnie zaczyna łapać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Właśnie jadę na zabieg :oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_emi85
Boobjob jak po zabiegu? Ja jakoś się trzymam choć nie powiem boli... pomagają ci coś środki przeciw bólowe? Bo mnie nie:-/ najgorsze jest to leżenie w pozycji siedzącej, plecy już nie wytrzymują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Ze mną przez pierwsze 36h po zabiegu była masakra ciągle wymiotowalam co za tym idzie leki nie działy, wczoraj wieczorem zmartwychwstałam, wrócił mi apetyt, wykapalam się, sama już wstaje z łóżka, teraz odczuwam tylko delikatny ból, ciągną mnie te szwy strasznie i żałuję że jednak nie wzięłam większych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_emi85
To ci zazdroszczę. Ja myślałam że te przeciw bólowe nie pomagają a jak się myliłam...obudziłam se w nocy po 6 godz snu środki minęły myślałam,że umrę jak musiałam wstać... więc chyba jednak coś dają. Ja jeszcze słabo ale może też wieczorem zmartwychwstane. Za mną właśnie pół godziny walki żeby samej wstać bo partner musiał wyjść coś załatwić więc nie powiem- ciekawie było. Ty 300 wzięłas? Sama chciałaś czy dr tak sugerowala? Ja od początku chciałam 375 a z tego co pamiętam wyjściowy rozmiar miałam jak ty :-) tyle,że ja jestem po ciąży i karmilam a karmiąc miałam miseczke c więc może dlatego dr była pewna ze wejdzie taki rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dobrze ze jestescie juz po...czekalam az sie odezwiecie..demerwowalam sie razem z Wami:) Bobjob: nie dobrze ze juz uwazasz ze moglas wziasc wieksze i stad moje pytanie takie jak zadala wczesniej Emi..czy sama takie wybralas czy to dr.? mam pytania i prosby do obu dziewczyn... czy mozecie opisac wszystko od poczatku? od momentu przyjazdu do szpitala...czy personel mily, jak warunki po jakim czasie bylyscie w domu czy pani dr przychodzila, co ze stanikiem pooperacynym, czy widzialyscie juz piersi..jestem ciekawa wszystkiego poniewaz sama chcialabym tam zrobic zabieg wiec wszystkie informacje mile widziane:) zycze Wam szybkiego powrotu do normalnosci:)z nowymi nabytkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_emi85
Do Oczekuję. Personel bardzo miły, pielęgniarki umieją odstresować i rozśmieszyć co bardzo rozluźnia atmosferę i trochę zapomina się o stresie. Pani anestezjolog wydaje się trochę poważna i mało sympatyczna ale jest rzeczowa i uważna więc wolę tak niż żeby była mila a nie uważna. Nawet nie wiem kiedy zasnelam i obudziłam się już po zabiegu. Pielęgniarki pomocne. Pani dr zaglądala pytała czy wszystko ok, jeszcze raz wytłumaczyła wszystko co i jak robić. Warunki ok choć przypominają przychodnie bardziej. Ale jest czysto a to najważniejsze. Ja chyba trzy godziny leżałam po zabiegu bo czekalam na partnera aż przyjedzie po mnie. Co do piersi to dopiero wczoraj zobaczyłam. Jestem bardzo zadowolona z efektu, myślę że będą takie jak chciałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_emi85
A stanik musisz mieć swój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
U mnie max można było 325ml przy czym doktor powiedziała ze wyjdą duże C, a przy 300 wyjdą C jednak na moje oko mam B ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Mam nadzieje ze one "zmiekna" i nakładajac normalny stanik będę mieć rowek bo jak narazie mam spora przerwę :/ może to wina mostku ch wi :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi to super ze jestes zadowolona:) powiedz jeszcze jak dalas rade w drodze do domu? matko przeciez to tylko godziny po zabiegu...szok :) bobjob moze jak zejdzie opuchlizna i wszystko sie unormuje to bedziesz jednak zadowolona... to jednak zawsze cos niz nic:) ...obawiam sie wlasnie tych piersi oddalonych od siebie...wtedy mam wrazenie ze sztuczne piersi wygladaja jak sztuczne : ) a przeciez oczekujemy cudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Ja wracałam 2godziny do domu, bo nie jestem z Łodzi, cała drogę przespalam ;d czułam wszystkie progi zwalniające i dziury w jezdni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja ma godzine drogi hm... a jak wyglada platnosc? kiedy i jak? aaa i jaki ma byc ten stanik? oni mowia ? bo bobjob ma mniejszy implant a emi wiekszy i jak to jest jakis np.M,L czy oni mowia ze trzeba kupic np 75D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze zapytam..czu udalo Wam sie uzbierac samemu kaske czy wpomagaluscie sie w jakims banku? sama nie wiem co robic:) do wakacji uda sie uzbierac taka kase ale we wakacje lepiej nie robic wiec... aa i jeszcze pewnie o to pytalam..macie dzieci? jak tak to jak sobie radzicie? wiem ciekawska jestem ale fajnie wszystko wiedziec wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 771
Hej dziewczyny ,ja zaczęłam ten wątek, bo sama nie wiedziałam do jakiego lekarza się udać,ale jestem już 10 dni po zabiegu i na tyle dobrze się czuję że mogę napisać swoją opinie.Ja zdecydowałam się na dr Piserę niestety nie był to tani zabieg bo jak wcześniej pisałam u mnie trzeba było połączyć dwa zabiegi lekkie podniesienie piersi (ok 3cm)metodą około brodawkową oraz powiększenie.Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i mogę z czystym sumieniem polecić pana doktora.Mam implanty anatomiczne 290ml i wcale nie są małe.W tej chwili mam stanik pooperacyjny w rozmiarze 80D,a miałam małe 80B.Terminy są dość odległe bo czekałam 3mce ale warto.Uważam że wypuszczanie pacjenta w pierwszej dobie po zabiegu nie jest dobrym pomysłem ,tutaj operację maiłam w pulsmedzie i opieka była rewelacyjna.Trzeba się nastawić że pierwsze 3 dni tak jak piszą dziewczyny ból jest straszny i niezbędna jest czyjaś pomoc.Już nie mogę się doczekać efektu końcowego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 771
A jeśli chodzi o ból pleców od leżenia na wznak to dziewczyny podłóżcie sobie drugą poduszkę lub koc złożony w wałek pod kolana żeby nogi były ugięta duuużo lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga swietnie ze jestes juz po:) a powiedz bylas na rozmowie u d.Zurady? chcialabym byc juz na Waszym miejscu:) wydaje sie ze rozmiar implantu nie duzy hm... ogolnie gdzies czytalam ze Pan doktor woli mniejsze :) ciekawe...ale dobrze ze jestes zadowolona i faktycznie 80D to super wynik. jesli bedziesz chciala pochwalic sie efekami to chetnie podam emaila:) Ja nie bylam jeszcze na zadnej konsulatacji i narazie zbieram informacje :) i kase:) a powiedz po jakim czasie moglas wykonac najprostrze czynnosci: umyc glowe zrobic obiad posprzatac pranko itp. To pytanie rowniez do Was dziwczyny Emi i Bobjob:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Ja jestem 3 dzień po zabiegu i normalnie funkcjonuje gotuję, sprzątam oczywiście nie przeciążam się, ale normalne proste czynności można wykonywać bez problemu (: oczywiście czuć jeszcze minimalnie ból, ale biorę tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boobjob to super ze juz tak dajesz rade:) a powiedzcie dziewczyny dlugo sie czeka na konsultacje u dr? czy na niej zalatwia sie wszystko i odrazu umawiamy sie na zabieg? czy jest jeszcze jakas konsultacja pomiedzy? ile czasu trwalo od umowienia sie na konsultacje do samej operacji? i ile w sumie wyniosly Was koszta ze wszystkim: konsultacj***adania staniki, operacja ?? chyba ze jest cos jeszcze o czym zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 771
Do oczekuje No powiem ci że to jak kto znosi jest kwestią indywidualną ,ja pierwszy tydzień to masakra dopiero po 8 dniach byłam w stanie umyć sobie głowę,po 11 wsiadłam w auto ale jeszcze nie jest dobrze, odczuwam ból podczas zmiany biegów,także trzeba zawsze wziąć poprawkę że będzie się trochę gorzej dochodzić do siebie.Lepiej być miło zaskoczonym:).Ja w końcu nie poszłam do dr Żurady na konsultacje bo poczytałam że ona pracuje przede wszystkim na okrągłych implantach a ja z moją budową anatomiczną nie widziałam się z okrągłymi implantami.Byłam u trzech lekarzy i każdy miał inną wizję :) ale dr Pisera był najbardziej przekonujący i nie namawiał mnie na siłę żeby od razu wyznaczyć termin a wręcz przeciwnie kazał się dobrze zastanowić.Jest to decyzja na całe życie i nie można podejmować jej pochopnie,nie wiem w jakim wieku jesteś ale trzeba wziąć pod uwagę czy rodziło się dzieci, bo jeśli nie to niestety piersi po karmieniu też się zmieniają a implant jest umieszczony pod mięśniem i może być potem przykra niespodzianka że będzie trzeba coś poprawiać:( Czyli najpierw trzeba dobrze przemyśleć decyzję a potem proponuję konsultacje to do niczego nie zobowiązuje,ja mogę z czystym sumieniem polecić Piserę. Nie mam zdjęć przed ale po chętnie się pochwale za jakiś czas jak zejdą mi sińce i strupki podaj email:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
Aga mam już dwoje nicponi ;) więc tutaj nie mam problemu;) jak Was tak czytam to najchętniej już bym zadzwoniła umówić się na wizyte:) podaje emaila: aniaczechy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi_emi85
Ja też już czuję się dobrze. Od wczoraj chodze i proste czynności wykonuje sama. Dziś użyłam głowę z pomocą partnera, posprzątalam mieszkanie, nawet pranie rozwiesilam sama. Owszem jeszcze czuje ból ale już nie taki jak w pierwszej czy drugiej dobie. Najgorzej po nocy jak człowiek się nie ruszam tyle godzin. Biorę jeszcze tabletki ale już rzadziej. Ja się cieszę że mogłam wyjść od razu do domu. Swoje łóżko, otoczenie, opieka partnera to dla mnie lepsze. Ale wiadomo każdy ma inne podejście i oczekiwania. Jestem zadowolona bo nie mam żadnych siniakow, krawiakow. Nawet nie są tak spuchniete jak koleżanki która robiła wcześniej ode mnie bo w listopadzie. A co do kosztów mnie wyniosło sporo bo jakby zliczyć zabieg plus badania, które musiałam powtórzyć (robiłam prywatnie), zakup dwóch staników, konsultacje u trzech lekarzy (bo nie mogłam się zdecydować u kogo zrobić)- to łącznie wyjdzie 10500. A co do opieki nad dziećmi i radzeniem sobie to wszystko się okaże. Mam synka 2.5 rocznego ale oddałam go na cały tydzień do rodziców. Myślę,że niedziela pokaże czy dam sobie z nim radę czy jednak lepiej żebym ja się ewakuowala z domu na kilka dni... ogólnie nie ma się czego bać. Ja się bardzo cieszę,że się zdecydowałam i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekuje
bobjob jak sie czujesz? jak z normalnym funkcjonowaniem? no i opowiadaj jak efekt:) zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boobjob
Czuję się świetnie, nic nie boli piersi są mięciutkie,jedynie mogły by być ciutke większe ale chyba przy mojej tkance tłuszczowej i niewielkim gruczole to niewykonalne :D jak jesteś ciekawa efektu to mogę wysłać zdjęcia :)) i mów czy byłaś już na konsultacji? Ogólnie polecam wszystkim dziewczynom które są niezdecydowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×