Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga 771

powiększenie piersi u dr n. med. Agnieszka Żurada Zielińska

Polecane posty

Gość oczekuje
jasne ze chce zobaczyc:) aniaczechy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie..o co chodzi z tym niewielkim gruczole? mialam juz wyznaczona konsultacje lecz ja przełożyłam poniewaz uznalam ze pojde juz z usg piersi a takto musialabym jezdzic kilka razy. teraz konsultacje mam w poniedzialek 13 marca:) bede chciala sie umowic na zabieg na koniec kwietnia lub jakos poczatek maja. gdyby to nie zalezalo od kasy to moglabym juz jutro isc na zabieg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Boobjob robilas u dr Zielińskiej? Odpowiedz jak to wszystko wygląda od przyjazdu po wypis jak się teraz czujesz itd? Ja mam termin na 8.04 i rozmiar 325ml zadowolona jesteś z efektu? Mogłabys wysłać zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka. .. bobjob opisała wszystko na wcześniejszej stronie;) A powiedz dlaczego u Ciebie taki wybór rozmiaru? Dr tak zalecila czy sama? Ile czekalas na operacje od konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9022
Oczekuje na pierwszej konsultacji byłam 2.01 więc termin w kwietniu wybrałam sama, więc nie wiem tak naprawdę ile trzeba czekać. Powiedziałam że che biust który ma być naturalny i nie jakiś mega duży więc zaproponowała mi 325ml, dwa razy byłam przymierzać i ostatecznie został ten rozmiar. Sporo ćwiczę i siłowo i biegam także zbyt dużego nie chce, ale chcę żeby byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny szczepilyscie się przeciw żółtaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze temat troszke przygasl...Ja osobiscie sie nie szczepie nie wiem jak resztaa dziewczyn. A kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku kwietnia.. I mnie straszą że się nie zaszczepiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie sobie przeciwciała na żółtaczkę i wszystko czarno na białym będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos temat ucichł, nie ma kobiet które są po lub przed zabiegiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest tu ktos?? Czy ma ktos namiary do dr Zielinskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 1,5 miesiąca, odpukać wszystko na razie dobrze, oprócz tego, że piersi muszą się ułożyć. Mam małe blizny, na prawdę robi małe, to nie jest ściema, od paru dni chodzę z plastrami na blizny także wszystko zmierza w dobrym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anell
Cześć, Dziewczyny czytam odnosnie lekarzy i szczerze nie wiem w końcu kogo polecacie. Robiła któraś u dr. Żukowskiej i ile to wyniosło (koszta całkowite i jakie implanty). Napiszcie konkretnie jaki lekarz i jaki wyszły koszty + jakie implanty poniewaz szukam takich dokładnie informacji. Sama myślę nad zrobieniem i szukam informacji. Zastanawiam się Łódź czy warszawa - gdzie będzie lepiej. Fajnie że już co niektóre jesteście po i co najważniejsze zadowolone z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMita
Miał ktoś do czynienia z dr Tomaszem Zielinskim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomasz Zieliński to mąż pani dr, niestety zmarł w tamtym roku. Robiłam u Zielińskiej, 10500, anatomy 290 ml. Polecam iść do grupy Facebookowej, tam jest mnóstwo info o każdym lekarzu tak na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMita
Do gość. A nie pomyliłaś ż Andrzejem Zielinskim bo Tomasz to jego syn. Wczoraj zadzwoniłam o konsultacje i jutro już mam. Słyszałam że na zabieg tez nie trzeba długo czekać. Opini na Internecie ma tylko 15 w tym 1 negatywna. Pracuje też ponoć w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, wiem, że jej mąż był profesorem i zmarł. Oboje pracowali w Barlickim, ona nadal. Na zabieg rzeczywiście krótko się czeka, koło miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMita
hmm a zadowolona jesteś ż jej operacji ? wychodziłas tego samego dnia ? Jakich implantow ona używa? Sprawdzałaś je bo u Tomasza anatomiczne ponoć 9000zl. Także zastanawia mnie tak niska cena. I przez ta cenę mam jakiś strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eurosilocone, wyszłam po 2 h od operacji. Bolało jak cholera, ale szczęśliwa się obudziłam. Koleżanka rozmawiała z nią dlaczego tak tanio i w odpowiedzi powiedziała, że taka była wola profesora. 9500 były okrągłe, 1050 anatomy, teraz chyba wszystko zdrozalo o 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga 771
Ja robiłam u dr Pisery i jestem zadowolona, trzeba dobrze dobrać implanty do kształtu piersi ja miałam kształt gruszki i okrągłe nawet nie wchodziły w grę, naprawdę nie warto oszczędzać na takim zabiegu jeżeli już się zdecydujemy .U Pisery koszt ok 14 tys.Koleżanka robiła u dr Zielińskiej zapłaciła ok 11tys, a miała podobny kształt piersi do moich,ponieważ Pani dr. pracuje tylko na okrągłych implantach(bynajmniej tak było 1,5 roku temu) to takie jej założyła , i szczerze wygląda to nie najlepiej.Moje wyglądają naprawdę naturalnie a u niej od razu widać że ma implanty.Najlepiej iść na konsultację do kilku lekarzy , to do niczego nie zobowiązuje i zobaczysz jakie implanty który ci poleci.Ja byłam na 3 konsultacjach i wybrałam lekarza który nie namawiał mnie na siłę na zabieg i wszystko dobrze wytłumaczył.Pośpiech nie jest wskazany to zabieg na całe życie.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMita
W piątek byłam na konsultacji u dr Tomasza Zielińskiego. Jestem zachwycona wizytą. Pan dr okaz spokoju i cierpliwości. 50min byłam w gabinecie i wszystko mi wytłumaczył odp że spokojem na każde pytanie. Jednogłośnie padło że implant anatomiczny. Kwestia rozm jaki chce a nie bardzo wiem jak to wychodzi. Wstępnie mam rozm b . Może mi ktoś doradzi jaki rozm wkładki wziąść żeby nie żałować a ż 2 strony żeby nie rzuciło się za bardzo wszystkim w oczy. Będę miała implanty firmy eurosilicone pod mięsień koszt 10500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24321
Cześć wszystkim Zastanawiam się nad operacja u doktor Zielińskiej. Mój obecny rozmiar to totalne 0.zalezy mi na naturalnym efekcie a wiem że Pani doktor robi bardzo sztuczny i rzucający się w oczy biust. Polecicie mi Panią doktor czy mam szukać dalej? A może ktoś robił anatomy i się pochwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoapyAnna
Czy mozecie mi podac email do dr Agnieszki Zielińskiej? Mieszkam w UK i chcialam u niej zrobic piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji u dr zielińskiej wybrałam implant anatomiczny 270 ml, koszt 11500zl, czy znajdę więcej osób które miały operacje u dr zielińskiej zależy mi na naturalnym efekcie a tu widzę opinie że biusty "wychodzą sztuczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pani doktor powiedziała że cena za anatomiczne 11500 zł a za okrągłe 9000zl, mojej koleżance podała ceny o prawie tysiąc niższe obie chcemy anatomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji u pani doktor zielińskiej teraz zastanawiam się czy nie pójść do Pana Tomasza Zielińskiego bo ma więcej pozytywnych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest adres gabinetu do zielinskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Zielinska nie pracuje w Barlickim na cirurgi plastycznej , gdzie przeprowadza zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam nad Zielińska. Przeraził mnie gabinet trochę. Ceny ma dobre, ale czy dobrze robi? Ja mam bardzo obwisłe piersi po ciąży. Niestety nie doradziła mi nic. Kazała wybrać czy okrągłe czy anatomiczne. Poszłam do innego on mi dobrał anatomiczne o odpowiedniej gęstości tak abym na siłowni później nie miała problemów. Ona niestety mi nic nie doradziła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×