Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dla was kobiety tylko ten pieprzony wzrost się liczy?

Polecane posty

Gość gość

Czy kultura, ogłada, inteligencja, to jakim jest człowiekiem, czy nawet ryj, sylwetka, mięśnie już wszystko macie totalnie w doopie? Tylko wysoki, wysoki, wysoki. Nie rzygacie jeszcze tym? Nie znudziło wam się to? Dostałyście jakiegoś świra na punkcie tej jednej, j*banej w doopę, w niczym się nie odzwierciedlającej cechy i uczyniłyście z niej jakiś k*rwa sens życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz $$$ to mozez byc garbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tak, sama byłam z niskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem cię ale musisz przestać o tym myśleć bo w końcu oszalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie masz rację mój mąż jest ode mnie niższy ja, 170 i jestem z nim szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam że mimo niewysokiego wzrostu jest b.męski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kobietki ale wy jesteście pewnie z pokolenia 30+. Kiedyś to nie miało takiego znaczenia ale w dobie facebooków ,instagramów współczesna laska musi mieć dryblasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chuj im w d**e , póżniej będziemy się z nich śmiać jak będą po 40tce z kijkami zapieprzać same bo nie będą wiedziały co ze sobą zrobić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewniam ciebie że gusty kobiet się nie zmieniają a czasami właśnie ten wysoki to zwykły słabeusz i mięczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panie 35 + też szukają tylko wysokich czy to już nie ma znaczenia w tym wieku dla nich ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:43 Hej, ja pisałam, że miałam niskiego faceta i jestem po 20 :) To naprawdę zależy od mężczyzny… Tamten w ogóle nie był atrakcyjny, a zauroczył mnie po pierwszym spotkaniu. Miał fantastyczną osobowość. Nie wypaliło dlatego, że związek był w późniejszej fazie na odległość. Nie myślcie, że sprawa jest przegrana, więcej wiary w siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie, jak dla facetow figura, niejedna grubsza babka bedzie tak jeczec jak ty. Dla mnie wzrost jest duzo wazniejszy od miesni, moze nawet bardziej niz ryj, coz poradzic, taki mam fetysz a sama jestem wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz tego wzrostu? Ja mam 165 cm, a mój facet 176, czyli w sumie niski. Nie wyobrażam sobie byc z kimś, kto ma powyżej 180-185 cm (nie skreslilabym, ale no cienko to widzę), przecież to niewygodne i niepraktyczne. Kiedus znalam faceta z 5 cm wyższego, fajny byl, charyzmatyczny. Nie chciałabym być z niższym, ale gdybym się zakochała, tobym go nie odrzucila Dla facetów 160-170 cm jest przecież pełno "karlic" (tylko żartuję ;) ) ok. 150-155 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec chory zdrowego syna swojego nowonarodzonego w dooooopę rooooocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam już tego dość 24 lata na karku a żadna nie traktuje mnie poważnie. Nawet te niskie nie są mną zainteresowane jedna mi wyjaśniła o co chodzi; nie ważne jak wyglądasz na tle swojej kobiety ważne jak wypadasz w porównaniu do innych facetów :/ Liczę tylko na to ,że jak będę miał ponad 30 lat to może znajdę jakąś rozwódkę która da mi szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile mierzysz wzrostu? Jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla facetów liczy się głównie wiek i figura to co się dziwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
171 cm u lekarki mierzyłem. Nie patrzę ani an piersi ani na tuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie liczy się dla nas tylko wzrost. Pewnie zwracasz uwagę tylko na kobiety dla których się liczy. Czemu takie wybierasz? Może dla Ciebie liczą się na przykład tylko szczupłe sylwetki, duże piersi - sam sobie odpowiedz na to pytanie :) gość dziś panie 35 + też szukają tylko wysokich czy to już nie ma znaczenia w tym wieku dla nich ??? - A co za różnica ile kobieta ma lat? Dla jednych liczy się to, dla innych siamto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki jak kobieta niska a jhak kobieta wysoka to facet ma być niski by dzieci były w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
171 to wcale nie tak mało idzi na siłownie jak nabierzesz troche masy mięsniowej to będziesz wyglądać bardziej męsko kobiety lubią umięsnionych ale oczywiście bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bleee, nie ma nic gorzszego niz facet nadrabiajacy wzrost miesniami, jak sie napakuje to proporcje sie zmieniaja i wyglada na karlowatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne pudło chodzę na siłownie do tego gram w piłkę w IV lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samice już takie są, jak facet ma 179 cm wzrostu zamiast 180 cm to jest skreślony( słynne " facet zaczyna się od 180 cm" , jest też wersja jeszcze bardziej hardkorowa - 185 cm) .ALE gdy baba sama się utuczy i spasnie jak świnia to wtedy ona, jej koleżanki i wszystkie baby na forum są zburzone gdy jakiś facet raczy odmówić tak8ej ",,łasce" i zaczyna się piętrzenie jak to facec***atrzą na wygląd i jacy są źli i bez uczuć.:Ddlatego nie dziwię się facetom którzy głupie puste "laski" zaliczają a potem kopią w doopska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
171 to wcale nie jest niski wzrost, ja mam 168, spotykałam się z facetami mojego wzrostu, wyższymi i niższymi… Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost się jakoś specjalnie nie liczy, ale jest tak samo jak z cyckami u kobiet - lepiej jest, jeśli facet jest wysoki, lepiej jak baba ma jakieś cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do cycków bo chyba jestem z tych co preferują zgrabną pupę. Próbowałem zagadać z sąsiadką która prawie nic tam nie ma ale jest dla mnie super seksowna. Niestety ona powiedziała, że nie jestem w jej typie nie wiem czy chodziło o wzrost ale była uprzejma i nie będę dorabiał sobie o niej żadnej ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
177 cm to przeciętny wzrost faceta. Tyle mam, i jestem zadowolony. ;) Mógłbym być niższy, bo mój ojciec nie ma nawet 170. Dziękuje losowi, że dał mi chociaż ten przeciętny wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój najniższy facet miał 167, najwyższy 176. Ale pustak ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoki z dużym sprzętem to jakieś 8/10 z atrakcyjności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×