Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie jakas odzywke ktora pogrubia wlosy

Polecane posty

Gość gość

moje wlosy po odzywkach wygladaja na pare razy ciensze, nie uzywam odzywek wmasowuje olejek mogdalowy a potem zmywam, wlosy sa elastyczne i sie fajnie ukladaja do nastepnego mycia, ale wolalabym jakas odzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proteiny wszelkiego rodzaju, ale musisz potestować co akurat tobie pasuje (u mnie najlepiej sprawdza się laminowanie żelatyną, na drugim miejscu płukanka z cysteiną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to takiego nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlina23
Ja również mam włosy cienkie o kiepskiej kondycji. Przetestowałam do tej pory wiele różnych odżywek ale powiem Ci,że najlepsze działanie miała maska Perfect Me. Możesz sobie kupić la przetestowania w Biedronce w saszetkach ( wypróbuj wersję z olejkami). Jakbyś chciała kupić sobie wieksze opakowanie to jest w Hebe.Działanie mniej więcej takie jak olejowanie ale jest z tym dużo mniej roboty i maska jest tańsza niż naturalne olejki. W składzie nie ma parabenow, ropy naftowej i innych dziwnych składników. Nie obciąza włosow a jednocześnie sprawia,że są mocniejsze. Wypróbuj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działanie na pewno NIE takie, jak po olejowaniu. Te maski mają na początku składu silikony, i efektem jest OBLEPIENIE nimi włosa (i tylko przez to jest ewentualnie ten efekt pogrubienia - nic dobrego to nie jest), a nie natłuszczenie i odbudowanie jak przy olejowaniu. Olejków naturalnych tam są ilości tak śladowe (mniej niż 0,2%!!!), że można o nich zapomnieć. Jak komuś to okazjonalnie odpowiada to OK, ale na pewno nie jest to coś do polecania do regularnej pielęgnacji ani zamiast olejowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pogrubila wcierka Jantar i pojawilo sie po niej duzo nowych wlosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×