Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość baskakaka

powiększanie ust

Polecane posty

Gość baskakaka

Czy któraś z Was zdecydowała się może na powiększanie ust kwasem hialuronowym? Mam dość wąskie wargi i coraz bardziej skłaniam się ku temu, żeby coś z tym zrobić ;) Trochę się jednak boję, znajoma uspokaja mnie, że nie jest to bolesne, a usta nie wyglądają sztucznie i patrząc na nią rzeczywiście widzę, że nie ma efektu przerysowania. Pewnie zależy od gabinetu, w którym się wykona zabieg (ona robiła w Bellisana w Warszawie, ale ja się przeprowadziłam i wolałabym znaleźć coś bliżej swojego miejsca zamieszkania). Chętnie poczytam o Waszych doświadczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam powiększenia ust kwasem hialuronowym w klinice LipSil w Szczecinie i powiem Ci, że to była najlepsza opcja z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zainwestować w te smoczki, aby sprawdzić czy nie wygląda się komicznie. Ja sobie kupiłam za jakąś małą kwotę i teraz wiem , że mogłabym sobie powiększyć troszkę usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze preparaty np w rossmanie, którymi tylko smaruje się usta i rzeczywiście po kilkunastu dniach można otrzymać efekt powiększenia, który się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotousta
Ja powiększałam w klinice i mogę polecić. Usta nie wyglądają karykaturalnie, są ładnie powiększone, ale nie nadęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskakaka
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Myślę, że się zdecyduję na powiększanie w gabinecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie w okolicach Łodzi robiłyście powiększanie ust wstrzykując kwas hialuronowy? Interesuje mnie klinika która robi to na prawdę profesjonalnie i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Katowic (i okolic) chciałby powiększyć usta lub wypełnić zmarszczki kwasem hialuronowym to polecam salon Saboro Premium Massage przy ul. Dyrekcyjna 4/2- samo centrum. Mają przystępne ceny, a kwas najwyższej jakości. Po zabiegu nie ma przykrych śladów w postaci siniaków. Polecam! http://masaz-katowice-saboro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedłem na to forum bo ostatnio sprezentowałem żonie zabieg powiększania ust, bardzo chciała. Bałem się trochę,że może jej to zaszkodzić i długo szukałem odpowiedniego salonu. Znalazłem Saboro przy ul. Dyrekcyjna 4/2 same centrum miasta Katowice. Zabieg się udał, pani kosmetyczka bardzo profesjonalna. Polecam każdemu. Tutaj ich strnoa www. http://masaz-katowice-saboro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetny salon gdzie wykonują zabieg powiększania ust i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Katowice, ul. Dyrekcyjna 4/2 www.masaz-katowice-saboro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększanie i modelowanie kwasem hialuronowym to dość poważny zabieg, dlatego najlepiej zaufać specjalistą, nie warto eksperymentować na swoim ciele, narażając się na efekty uboczne. Moja siostra poleciła mi Salon Saboro, znajduje się w Katowicach przy ul. Dyrekcyjna 4/2. Polecam, jestem bardzo zadowolona z efektu. Tutaj link to ich strony http://masaz-katowice-saboro.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przymierzałam się do zabiegu w klinice doktora Łątkowskiego to najpierw zrobiliśmy wizualizację żebym wybrała wielkość i kształt ust i dopiero potem zabieg. Rezultat końcowy jest taki jak na wizualizacji więc jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pytał o Łódź, więc podpowiem :) Prawdę mówiąc mam bardzo dobre porównanie jesli chodzi o gabinety medycyny estetycznej w Łodzi, dlatego jako jeden z pierwszych polecam gabinet Dream-Med i tym samym dr Majcherczyk. Pani doktor jest profesjonalna, rzetelnie podchodzi do każdego pacjenta i do tego jest bardzo miła. A przede wszystkim co jest bardzo istotne pani dr jest szczera i nie naciąga bez potrzeby na zabiegi. Polecam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie powiększajcie ust u kosmetyczki, w razie powikłań (a mogą być baaaaaardzo ciężkie) ona nic Wam nie pomoże. Tylko i wyłącznie lekarz medycyny estetycznej. Tylko lekarze mają takie uprawienia, kurs nie pozwala w świetle prawa robić takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nie powiększajcie ust u kosmetyczek, w świetle prawa TYLKO lekarze mają takie uprawnienia. W razie powikłań (a mogą być bardzo , bardzo poważne) kosmetyczka Wam nie pomoże, lekarz tak. Pamiętajcie o tym, nie dajcie sobie w usta wstrzykiwać preparatów typu PERFECTHA DEEP czy PRINCESS VOLUME!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w klinice u dra Knakiewicza (Wrocław) gdzie zabieg trwal ledwie pol godziny... Niedlugo mija rok od zabiegu a efekt nadal się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pójście do doktora małka https://www.robertmalek.pl/ robi naprawdę dobre operacje, zresztą możesz sobie zobaczyć na jego stronie efekty operacji. Mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSandra
Ja powiększałam usta w Magicznej Klinice mają wysoki poziom, zabiegi wykonują tylko doświadczeni lekarze medycyny estetycznej, a jeśli chodzi o ceny to są niższe :> ja zapłaciłam 349 zł za 1ml. Warto iść osobiście na konsultacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czy usta będą wyglądać sztucznie zależy też ile substancji wstrzykniesz i na jakiego lekarza trafisz. Lepiej sugerować się jego radami, bo to są doświadczone osoby, które wiedzą jaka ilość będzie jeszcze wyglądać naturalnie. Ja wyrównuje górną wargę kwasem hialuronowym w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów w Warszawie i tam zawsze efekt jest bardzo naturalny. Dla mnie to jest najważniejsze - widać powiększenie ust, ale nie wygląda to sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursowia
ja robiłam kwasem hialuronowym w CZS w Warszawie i jestem zadowolona - usta wyglądają ładnie są, pełne i jędrne, ale nie wyglądają sztucznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też powiększałam usta w Magicznej Klinice! Godna polecenia :) Cudowne wyczucie estetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z powodu niewiedzy, w internecie powielanych jest sporo mitów na temat botoksu tj.: bolesne zastrzyki i brak bezpieczeństwa, granice wiekowe, efekt zamrożonej twarzy czy kości policzkowe jak u kosmity. Generalnie zastosowanie oczyszczonej toksyny botulinowej, w medycynie estetycznej, jest dziś bardzo bezpiecznie. Botoks blokuje tylko te mięśnie, do których został wstrzyknięty. Dobry lekarz medycyny estetycznej na pewno zrobi to tak, żeby było bezpiecznie, bezboleśnie i wyglądało naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantrella
Zgadzam się w 100% z wypowiedzią poprzednika dlatego ja również najpierw dowiedziałam się gdzie najlepiej się na botoks wybrać, czytałam sporo opinii klientek i wybrałam https://medykestetic.pl/ powiem Wam, że mimo tego, że musiałam jechać 200km to nie żałuję. Wszystko poszło tak jak należy, nic mnie nie bolało a ja jestem zadowolona z efektu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrzykiwałam botox aby powiększyć usta, ponieważ miałam bardzo małe i nie podobały mi się. Bo wstrzyknięciu botoxu efekt wyszedł naprawdę bardzo fajny, usta sa większe i mają ładny kształt. Znalazłam fajną klinikę w Katowicach gdzie to wykonują i mogę jak najbardziej polecić. Klinika Magnuccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A klinika Magnuccy nie wie, ze w ustach jest kwas, a nie botox? Smiech na sali. Bardzo, bardzo nieudolna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_Murkowska
Ja powiększałam w http://www.beautyskinclinic.pl/twoj-problem/ i mogę polecić. Usta nie wyglądają karykaturalnie, są ładnie powiększone, ale nie są tak jakby nadęte. qDla mnie zrobiło to mega wrażenie. Koleżanki również zadowolone z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze powiększa usta dr Osuch, ja byłam właśnie u niego w dr Osuch Clinic, super efekt i już wiem, że trwale a nie zniknie za chwilkę https://drosuch.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Offenbach88
Ja miałam powiększane usta kwasem hialuronowym i uważam ,ze była to bardzo dobra decyzja. Poza tym od siebie dodam jeszcze, że trzeba się wybrać do dobrego gabinetu medycyny estetycznej. Poza tym bardzo ważny tez jest preparat jakim macie mieć ten zabieg zrobiony. Od siebie na pewno polecam preparat Restylane. Miałam nim właśnie powiększane usta jakieś 4 miesiące temu. Efekt utrzymuje się nawet do 12 mscy. Trzeba tylko pamiętać by nie wystawiać się za bardzo na słońce bo wtedy efekty są niwelowane własnie przez promienie UV. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×