Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aż 90% kobiet nie trzyma dziewictwa do ślubu masakra

Polecane posty

Gość gość

co się dzieje z tym światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura ja jestem wyjątkiem straciłam dziewictwo ze ślubnym .w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie trzymają, to ich ślub jest nieważny, bo według Boga tylko dziewica może wyjść za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile procent facetow nie trzyma kootasa w spodniach do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A po co mialy by je trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też.Gdyby nie było mowy o ślubie to nigdy nie zgodziłabym sie na łóżko.!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak się nie ożenisz podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to takie dziwne ze ludzie maja zycie erotyczne? zazdroscisz czy w czym masz problem? po tym w jaki sposob piszesz to nei wyglada jakbys miala nadmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie można spotkać dziewicy do związku bo wszystkie sa po a to przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to oburzajace, ze meczyzni nie dochowuja czystosci przed slubem, nie wyjde za maz za mezczyzne, ktory nie dochowal czystosci do dnia slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zazdroszcze bo taka kobieta potem ma kilkanaście partnerów seksualnych a takie się nie szanują nie trzymają dla męża prawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie wytatuuj błone dziewiczą na czole i sobie do niej wal i odłącz internet, bo jesteś nudny. Już pomijam,że zamiast jarać się życiem innych, powinieneś przyjrzeć się swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub to goowno tylko idiotki wychodzą za mąż. Poza tym jak żona ma być dziewica to mąż też. Bo skąd się to przekonanie bierze? Z katolicyzmu? Więc tam jest napisane że oboje mają być czyści a nie jedno. Po drugie mamy równouprawnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bibli piszą o trzymaniu dziewictwa bo wtedy się szanujesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również straciłam dziewictwo że ślubnym. Mamy dwoje wspaniałych dzieci przy porodach mąż mnie zawsze wspierał. Nie lubimy z mężem używanego towaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy akt seksualny poza tym w małżeństwie to cudzolostwo i tyczy się zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W biblii jest jedynie przyrównanie seksu do małżeństwa, a nie współczesnego papierka, więc o żaden szacunek nie chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Powiedz to ofierze gwałtu, z pewnością z radości splunie ci w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez rozwiązłość kobiet spadła wartość małżeństwa, chęć mężczyzn wchodzenia w małżeństwo i zostawania tatą. Naturalna chęć posiadania potomstwa została zablokowana. Zobaczcie ile jest samotnych matek - to jeden ze skutków rozwiązłości kobiet. Drugi to kryzys męskości. Chłopcy wychowani na wzorcu ojca-mężczyzny, który bzyka i znika, zamiast ojca i matki mają tylko matkę. Jak mają stać się mężczyznami? Nie zapominając o córkach kto nauczy je ogłady i kultury? Matka co nawet nie wie kto jest ojcem jej dzieci? Wstawiająca swoje nagie fotki na portalach społecznościowych itp. Rozwiązłość kobiet rozbija całe społeczeństwa. Kiedyś nikomu nie przyszłoby do głowy sprawdzać czy dziecko, które wychowuje jest rzeczywiście jego a dziś to zupełnie standardowe badanie zaraz po narodzinach. 90/95% samotnych matek to wytwór i skutek rozwiązłości kobiet. Dziś bycie samotną matką jest powszechne a posiadanie pełnej, normalnej rodziny stało się prawie zapomniane. Rozwiązłość kobiet jest równocześnie przyzwoleniem i akceptacją na męską rozwiązłość, która stała się dziś wyjątkowo atrakcyjnym atutem zamiast wadą. A zatem rozwiązłość kobiet prowadzi do stawania się gorszą kobietą jak również gorszym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dużo racji, ale przyjrzyj się może mężczyznom. Dzisiaj kobieta, która chce mieć męża musi się przespać z nim przed ślubem, bo inaczej ją zostawi na 100 %, a tak to tylko na jakiś 80 % i durne baby się łudzą. Żadna nie chce zostać starą panną. A mężczyźni to straszni hipokryci, ale na ten temat to mi się nawet pisać nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za takie s************e teorie powinieneś dostać po pysku od niejednej samotnej matki. Nagle się okazuje, że kobiety uprawiają seks z kobietami, skoro to wina ich rozwiązłości, albo gwałcą biednych, nieświadomych mężczyzn. Bo faceci tacy biedni, oni pewnie nie chcieli, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:52 Powtórz to ofiarom gwałtów i kobietom, których mąż odszedł kilka lat po ślubie, albo umarł :) Twój problem to nienawiść do kobiet, a nie jakieś p********e dziewictwo, taka prawda, chłopcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś masz racje ze wartosci upadaja, ale mysle ze jestes albo facetem szowinista, albo upodlona i wytresowana przez meza kobieta nienawidzaca innych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przywołujesz pojedyncze przypadki a ile jest tych zdradzonych? kobieta która nie da facet ucieknie? gdzie tu widzisz miłość który nigdy nie doświadczysz? nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem o dużym procencie a nie o WSZYSTKICH kobietach. Czytajcie troszkę ze zrozumieniem. gość dziś Szowinistą nie jestem wręcz przeciwnie. Uważam, że kobiety są równie ważne co mężczyźni. Jednak to Wy nas mężczyzn uczycie "obchodzenia" się z Wami. Kobieta, która pozwala mężczyźnie, z którym jest w związku poniżać się takie wzorce przekazuje synowi. Tego ojca dziecku wybrała właśnie kobieta. Pokazuję tu jak ogromną władzę w wychowaniu Nas mężczyzn macie Wy kobiety. To przede wszystkim od Was samych zależy jak dane pokolenie mężczyzn będzie Was traktowało. To w końcu Wy jako matki jesteście pierwszym wzorem kobiety dla Nas mężczyzn. Np. w Twojej wypowiedzi w przeciwieństwie do Twoich poprzedniczek nie użyłaś tak agresywnego języka dlatego też nasza rozmowa przebiega spokojnie. Natomiast do wypowiedzi: gość dziś i gość dziś nie będę nawet komentował. Powiem tylko, że nie pilotuje tego z kim kobiety uprawiają seks i nie mam też do tego prawa. Osobiście żadnej kobiety w opisany sposób nie potraktowałem ani nie porzuciłem z dzieckiem i w tej kwestii nie mam sobie nic do zarzucenia. A nawiązując do wypowiedzi Pani wyżej, uważam kobiety za równie rozsądne co mężczyźni i tak jak mężczyźni powinny brać odpowiedzialność za swoje wybory. Jeszcze raz powtórzę: Nie wnikam w to z kim Kobiety uprawiają seks ponieważ Kobiety mają prawo uprawiać seks z kim tylko chcą jednak za prawami idzie również odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pojedyncze przypadki? Chyba nie znasz statystyk jeśli o same gwałty chodzi. Niestety, ale się pomyliłeś, jestem dziewicą, ale w*****a mnie mizoginizm, a w przeciwieństwie do Ciebie nie jaram się dopaminą, noradrenaliną i serotoniną, czyli tak zwaną miłością, bo nie ma w tym nic romantycznego. Ale co ja Ci będę tłumaczyć, jak jesteś zafiksowanym na jednym temacie mizoginem, a takimi gardzę nieważne, prawiczek, nieprawiczek. Nienawiść się zwalcza w normalnym społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to zabawne. Kobiety mogą uprawiać seks z kim chcą i nie wnikasz, a na kafe wyzywasz każdą, która uprawiała seks od k***w etc.? Doprawdy fascynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A zastanawiałaś się dlaczego tak jest? Dlaczego mężczyźni chcą "sprawdzić" kobietę? Świadomość bycia tym "wyjątkowym" i dostania mniej niż "byle kto". Nie zachęca ani do ślubów ani do czekania do niego z seksem. Podobnie u Kobiet. Jeśli byle "koleżanka" dostawała coś czego Ty jako Jego partnerka czy nawet żona nie otrzymujesz możesz poczuć jako ktoś gorszy. A powinno być zupełnie odwrotnie. Powinnaś czuć się WYJĄTKOWA bo to Ty powinnaś być numer jeden dla swojego partnera a nie jakaś tam "koleżanka". Niezależnie od płci rozwiązłość jest zła, ogłupia ludzi i na dłuższą metę przynosi same straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale nie jest tak duża jak zdrady, facet który jest z nią tylko dla seksu bo tutaj to aż duża wiekszość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×