Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukający porządnej

Szukam dziewczyny, która nigdy nie uprawiała seksu bez zobowiązań

Polecane posty

Gość gość
a to kawalerka ma odkladac pieniadsze, a kawaler chce ukladu bez zobowiazan i do tego potem odpowie: ale bylas w ukladzie bez zobowiazen, bo slubu nie chcialem :( nie chce cie juz, a kase mozesz mi dac skoro juz odleżyłas na wesele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Editta Van K dziś Jak ty chcesz ku/rw/ia/rza to twój wybór ale autor nie chce takiej sz/ma/ty jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty nie jestes ani odrobine wrazliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chocbys byl ostatnim facetem na swiecie nie dalabym ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co masz do zaoferowania takiej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający porządnej
Jestem bardzo wrażliwy i empatyczny. A także uczuciowy. Myślę, że mam do zaoferowania sporo, natomiast nie będą to miliony na końce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz do zaoferowania układ bez slubu, a potem ewentualnie kosz. Nie dzieki, nie pociagasz mnie intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ja sie Ciebie nie boje. Bede twoja porzadna kochanicą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający porządnej
A jaką masz przeszłość? A czemu związek bez ślubu to układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny, ktora szuka lokaja bez slubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale te porządne, które nie dymały się z każdym zazwyczaj są dobre i wrazliwe i dlatego właśnie pragną ślubu i stabilizacji. Po co ci porządna skoro nie dasz jej stałego związku? Jak szukasz frajerki konkubiny to bierz się za jakąś obciągare z disco. Nie znam żadnej porządnej, która zhodzilaby się na taki chory układ. Całe szczęście że porządne szanujące się kobiety są inteligentne i nie dadzą się wyzyskiwać przez wymoczków takich jak ty. W porządnych kobietach właśnie najlepsze jest to, że mają zasady. A ty chcesz mieć taką z zasadami ale jednocześnie bez nich - nie może się k***ić ale ma być konkubina. To sprzeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym porządne kobiety w większości Są już zajęte i są w stałych związkach zaręczone albo już po ślubie. Co ty byś dał takiej kobiecie skoro nawet stabilizacji jej nie dasz? Mężczyźni szanują porządne kobiety i dają im to na co zasługują, a ty jesteś egoista i z tego co piszesz nie szanowalbys jej i traktowal na równi z jakąś d***** czy laska bez zachowaniań. Nawet jak jakimś cudem wyrwiesz porządną to Nie zatrzymasz jej przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający porządnej
Na slub bylbym gotowy dopiero za kilka lat, a wielu partnerow u kobiety bym nie przebolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to poczekaj sobie to kilka lat, dojrzej, zbierz kasę i wtedy szukaj porządnej. Żadna kobieta nawet puszczalska nie zasługuje na wpedzania w lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zranionaOna
Myślisz, że możesz od razu oceniać kobietę, która w takiej sytuacji najczęściej pada ofiarą tzw.żałosnego casanovy ? Nie pomyślałeś, że często teorie p.t sama " wybrałam" seks bez zobowiązań to efekt asekuracji przed zranieniem i upokorzeniem. W końcu facet którego uważały za swoją drugą połowę zafundował im zimny prysznic. To bardzo bolesne. Niestety często zamiast kopa w d**e pseudo Romeo dostaje kolejną porcję seksu no i odzywa się podświadomy kobiecy schemat myślenia w stylu- w końcu mnie pokocha. Patologia. Nawet wartościowe dziewczyny potrafią się w to wkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający porządnej
"Porzadnym", ktorym chodzi o kase i postawienie hucznego wesela dziekuje. Editta Van K, pamietam Cie z czasow, jak jeszcze bylem prawiczkiem. Nie jestem juz nim i tym bardziej zdaje sobie sprawe, ze przeszlosc kobiety moze byc przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się bzykałeś bez zobowiązań a szukasz porządnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządne kobiety nie są puste (w przeciwieństwie do latawic) i nie liczy się tylko kasa i wesele, a stabilizacja i małżeństwo, a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84_prawdziwy
Nie wiem ,czy zauważyliście, ale istnieje pewna różnica pomiędzy traktowaniem seksu jak sportu, a uprawianiem go z uczucia. Nawet z jakimś casanovą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz ile partnerek miales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 31 lat i nigdy nie miałam seks przygód, seksu bez zobowiązań, kolegów od seksu, nie uprawiałam też anala ani orala, nie połykałam. Ale faceta już mam, nie męża, bo jakoś żaden poprzedni nie chciał się ze mną żenić, mimo że jestem porządna i zawsze się szanowałam. A te puszczalskie to do 25 roku życia już mężatki, więc chyba jednak większość facetów takie woli... PS: brzydka ani gruba nie jestem i nigdy nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający porządnej
Nie ważne, ile kobiet miałem. 31latko, takie jak Ty się ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałeś dużo i seks bez zobowiązań też a teraz zgrywasz porządnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający porządnej
Editta Van K, będziesz tu dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie, idz i szukaj dalej. Nikt cie tu nie trzymie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaj się ile miałeś partnerek a ile kobiet tylko do seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy no ja miałem wiele. Zawsze wkręcam im, ze szukam poszodnej, a potem korzystam ile wlezie, tłumaczoc, że nie mam piniendzy :( bo w sumie ni mom pieniodzy, poniewaz wyplate oddaje mamie, tylko jej jednej wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukający porządnej
Pamiętam Cię i pomimo, że mamy zupełnie inny punkt widzenia, to lubiłem Cię czytać. Mimo, że niekoniecznie się z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mialam 16 lat i bylam w moim pierwszym prawdziwym zwiazku... 2 lata... wiecie , pierwsza milosc, najsilniejsza na swiecie, na zawsze itd i w ten desen ;) On byl moim pierwszym, ja jego nie... i pamietam jak mnie to wtedy zjadalo od srodka, wrecz obsesyjnie o tym myslalam, bylam na niego zla. Ale to swiadczylo o mojej niedojrzalosci tylko, bo zazdrosc o przeszlosc jest destrukcyjna i bezsensowna. I teraz to widze, i wkurza mnie to, ze dorsolsli, niby dojrzali ludzie zachowuja sie jak 16 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×