Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aris34

System CRM

Polecane posty

Gość aris34

W jaki sposób w prowadzeniu działalności może pomóc system CRM? Teorię znam z http://bms.krakow.pl/ ale jak to działa w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np znasz historię kontaktów, zakupów, reklamacji klientów. Dzieki temu możesz dostosować ofertę pod tego konkretnego klienta. Np. w biurze podróży wiesz, że klient X woli wyjeżdżać na urlop latem, a np klient Y woli wyjeżdzać na urlop wczesną wiosną i wiesz kiedy skontaktować się z klientem, kiedy planuje wakacje itd. To taki prosty przykład. Potrzebujesz tych informacji do swojej pracy zawodowej czy do nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etka8
System crm pomaga w relacjami z klientami. Zobacz: http://www.baseline.pl/crm/ System crm harmonizuje proces sprzedaży, tak by klient jak najkrócej czekał na towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System CRM do mojej firmy zaprojektował nie kto inny jak www.effolan.pl/ . W pełni spełnili oczekiwania moje, jak i pracownikow, dzieki czemu praca i komunikacja w firmie jest znacznie prostsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pojawienie się w firmie CRM było mega ułatwieniem działalności. Berberis pozwolił wszystko uporządkować. Wszystkie zadania i operacje umieściliśmy w jednej aplikacji. Procesy przebiegają zdecydowanie łatwiej. Ogólnie - absolutnie nie ma się czego czepiać. Wprowadzanie danych przebiega prosto, a sama aplikacja mega przyczynia się do zapewnienia porządku w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minderCRM
Jestem web developerem i prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą. W pewnym momencie zdecydowałem się na stworzenie CRM z kilku powodów: a) Chciałem mieć wszystkie kontakty w jednym miejscu. b) Czasem klienci wracają po kilku miesiącach i ciężko sobie przypomnieć o czym się rozmawiało z panem X. Wpadłem na pomysł integracji CRM z emailem i pokazywanie maili chronologicznie na osi czasu. c) Mając n obowiązków bez listy zadań ani rusz :). Sprawdzał mi się Wunderlist, ale nie chciałem skakać po wielu aplikacjach... Z perspektywy czasu widzę, że korzystanie z CRM wprowadziło porządek w mojej pracy i łatwiej przeanalizować zarobek na przestrzeni czasu :) Jakby ktoś był zainteresowany to można przetestować mój CRM za darmo https://mindercrm.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawia jakość kontaktu z klientami, jednocześnie ułatwiając pracę firmie. Zobacz ofertę - https://itcube.pl/ Na pewno Twoja firma na tym skorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wsparcie systemu CRM jest kluczowe. Wprowadzanie danych, regularne robienie tego sprawia, że naprawdę mamy porządek, każdy zna swoje obowiązki, a żadna prac anie ginie. Ogólnie sytuacja wygląda tak, że odpowiednie wsparcie systemu powinno dawać zdecydowanie dobre efekty, przy czym wiele zależy od danego przypadku. Akurat praca na naszym Berberis wygląda naprawdę komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
A co sądzicie o ofercie firmy Baseline https://www.baseline.pl/crm/? Zawiera wiele ciekawych narzędzi jak chociażby wbudowany generator ofert i zamówień, własne szablony wydruków pdf, centralny kalendarz z funkcją udostępniania. Narzędzie to jest też w pełni mobilne i może być odtwarzane na wielu różnych urządzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w firmie korzystamy z https://csmart.pl, sprawdza się dobrze, więc myślę, że możesz wypróbować, dla małej i średniej firmy będzie idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/ Jak widzicie, macie różne wersje systemów. Każdy ma inne funkcje, każdy spełni inne oczekiwania. Musicie po prostu patrzeć na skalę swojego biznesu, to , jakie macie wymagania, jakie funkcje są wam potrzebne. Pełna gospodarka magazynowa czy raczej prosty magazyn. I analogicznie przy pozostałych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykonaniem systemu CRM dla mojej firmy zajęła się firma www.bnet.com.pl i mogę wam powiedzieć że było warto. Jeżeli chcecie mieć dobry system CRM oraz inne nowoczesne rozwiązania dla firm to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko na ten temat macie pokazane tutaj - https://bms.krakow.pl/erp-berberis/linie-produktowe/porownanie-produktow/ Jak widać każda wersja tego systemu jest zdecydowanie inna, ma inne funkcje, inne możliwości. O ile je dopasujecie jak należy, to wszystko będzie w porządku. Nie wszystkie są wam potrzebne, wszystko zależy od skali biznesu i stąd macie też tam taki podział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działamy na systemie Berberis od dosyć dawna i widzimy, jaką robi on różnicę. Wersja to kwestia dopasowania, najważniejsza jest ogólnie decyzja o rozpoczęciu korzystania z serwisu. Ma to kluczowe znaczenie. Idąc dalej - dopasowujcie takie funkcje, które powinny wam zoptymalizować biznes. Dobry CRM jest wsparciem pod względem optymalizacji, planowania, marketingu czy kontroli. Po prostu pozwala wiele prac zautomtyzować i uskutecznić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z którą wersją Berberis startowaliście? W jakim biznesie? Wersja darmowa na pewno będzie pod naszą działalność zdecydowanie zbyt mała. A inne? Na co należy zwracać uwagę? Potrzebujemy ERP pod uspokojenie biznesu. Dzieje się tyle, że po prostu nie dajemy ze wszystkim rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Berberis pracuje się naprawdę wygodnie. Działamy na takich zasadach od dosyć dawna, nie ma żadnych problemów, żadnych komplikacji. Owszem, trzeba opanować zasady obsługiwania się systemem, ale to naprawdę nie sprawia żadnych problemów. Jeśli chcecie to wam producent zrobi szkolenie, a to już będzie wystarczające. W każdym przypadku wszystko zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Pracujemy na systemie Berberis, jednej z niższych wersji, ale mamy pełną gospodarkę magazynową. Jakie są największe plusy? Przede wszystkim komfortowo się na tym pracuje, naprawdę stanowi to mega wsparcie dla optymalizacji biznesu i nie generuje żadnych problemów. Co istotne, oni ten system rzeczywiście nieustannie aktualizują, a to ma dla nas szczególne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne podejście. Wsparcie ze strony systemu CRM jest nieocenione. Wszystko powinno być zrobione z głową, ale przede wszystkim mając na uwadze odpowiednie dopasowanie parametrów i funkcji systemu. Każda wersja takiego rozwiązania jest inna i to właśnie ją musicie dobrać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie działania inaczej niż na Berberis. Po prostu widzę, jakie to przynosi efekty. Wsparcie odpowiednimi rozwiązaniami jest niezbędne, wiele daje, zdecydowanie wywołuje zmianę na plus. Po prostu - tym wszystkim zdecydowanie łatwiej można zarządzać. Korzystacie z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspor

U nas w firmie Berberis robi ogromną różnicę i po prostu widać, jakie on daje efekty.

Ale generalnie ciężko mi sobie teraz wyobrazić firmę bez wsparcia ze strony CRM.

Wiadomo, że każdy element musi być tutaj dobrany z głową, ale i tak najważniejszy jest odpowiedni plan.

Wszystko da się tutaj odpowiednio zgrać - zakładając, że odpowiednio są dopasowane funkcje. `

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedmer

Jak rozumiem na wersję Minima Berberis szkoda czasu. A którą opcję proponujecie, jeśli nie mam magazynu  i jest to działalność typowo agencyjna? Jak duże różnice są widoczne pomiędzy poszczególnymi pozycjami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassero

To nie tak, że szkoda czasu - ona wystarczy jedynie pod jakieś maleńkie biznesy. Samo to, że wersja jest wyłącznie jednostanowiskowa ma dosyć istotne znaczenie, tak więc naprawdę zwracajcie na to uwagę. Bo wtedy jedno stanowisko pracy musi być temu poświęcone. Przy większych działalnościach coś takiego jest nie do pomyślenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedmer

Berberis, ale w której wersji? Jest sens testować Minimę przy 10 pracownikach? Obawiam się, że wersja jednostanowiska to dla nas zbyt mało. Z drugiej strony zbędna nam jest pełna gosodarka magazynowa i kilka innych elementów z wyższych wersji. Jak to ugryźć w takim przypadku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proser

Czy da się normalnie działać na darmowej wersji przy małej działalności? Nie mam magazynu, więc raczej interesują mnie inne funkcje, np. związane z zarządzaniem, planowaniem i marketingiem. Co wam przychodzi na myśl? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastero

Co oznacza w tym Berberis prosty magazyn? Widzę taką opcję w najniższej wersji, a w wyższych pełną gospodarkę magazynową. Może mi to ktoś wyjaśnić? Proszę o wyrozumiałość - dopiero wchodzę w ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keste

My też działamy na Berberis i naprawdę to znakomite rozwiązanie.

W sumie to dobrym dopasowaniem oprogramowania można naprawdę dużo odmienić - trzeba jednak na to wszystko mieć odpowiedni pomysł. A czy wam to pasuje? Zależy, jak do tego podejdziecie. Na pewno jeśli tylko rozwiązania zostaną w odpowiedni sposób dopasowane, to zauważycie zmianę na plus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ciekawe podejście do tematu, według mnie to jest must have w dzisiejszych czasach, my w naszej firmie używamy FirmaO system można testować zupełnie za darmo, dajcie znać co myślicie!

https://firmao.pl/demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamato

Czy żeby zainstalować Berberis, potrzebujemy pomocy specjalisty? Czy poradzimy sobie sami? Musieliście to zlecać firmie, która zajmuje się wdrożeniem tematu? Opiszcie proszę swoje doświadczenia, tzn. jak to wyglądało z waszej perspektywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×