Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Greenshape tabletki na odchudzanie i oczyszczenie organizmu

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny ktos stosował? Proszę powiedzcie jakie wrażenia, efekty? Szukam czegoś bardzo naturalnego na oczyszczenie organizmu i spalanie tłuszczu i na to trafiłam. Ciekawa jestem jakie macie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3ciabaza
bardziej ufam oczyszczaniu i odkwaszaniu organizmu ( które jak najbardziej może wspomóc albo odblokować odchudzanie) niż spalaczom tłuszczu ale wiem że są zwolennicy i jednego i drugiego najważniejsze - patrz na to by w tabletkach były TYLKO NATURALNE SKŁADNIKI co ten preparat zawiera? możesz podać skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co , tam jest głównie młody zielony jęczmień w składzie, pokrzywa, zielona herbata, wyciąg z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt z czarnego pieprzu,chrom, biotyna,niacyna,witaminy .... niestety nie umiem skopiować składu z tej strony , masz tu - zobaczysz dokładny skład http://greenshape.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczelam to stosowac w lutym , sklad jest ok ( romzawialam z dietetykiem i potiwerdzil) poki co zlecialam 4 kg wiec jak na razie ok, tylko strasznie chce mi sie pic - nie wiem czy to po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazoom
placebo jedno wielkie. Nie wiem może na mój organizm nie działał bo jestem facetem. Generalnie to ja efekty zacząłem zauważać dopiero po therm line man, suplement typowo dla facetów. Dietetyk powiedział mi że to ważne czy jest dla kobiet czy dla facetów, a ogólnych kupować nie warto. Ten pomagał w stabilizacji testosteronu, zawieral Sinetrol, czystą kofeinę, dodawał energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej   Ja osobiście korzystałam z suplementów które są na tej stronie dietalux.wordpress.com  pomogły mi schudnąć w krótkim czasie prawie 15 kg !  Najważniejsze że są tanie  

Powodzenia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×