Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dreszcze, uczucie zimna przed miesiączką?

Polecane posty

Gość gość

Od jakiegoś czasu zazwyczaj kilka dni przed okresem szczególnie wieczorem czuję taki chłód, lekkie dreszcze, mrowienie czuję, że mi zimno...To hormony? Da się coś z tym zrobić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu temperatura ciala przed okresem jest wyzsza..dlatego duzo kobiet ma takie uczucia zimna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyższa, chyba po owulacji powoli spada, a tuż przed okresem jest całkiem niska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wraz z okresem spada (moze spasc dzien przed okressm, czasem w dniu okresu, czasem nawet dzien po ) mi spada dopiero w dzien okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli dreszcze z podwyższonej temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka temperatura? Autorko, dreszcze masz, bo organizm odkłada minerały na nową krew. Do tego usuwa toksyny. Po miesiączce zacznij brać jakieś dobre witaminy, podwójną dawkę, to zobaczysz, czy zimno dopadnie przed kolejną menstruacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to ja jestem nienormalna bo zawsze mam tez objawy zatrucia pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam! Właśnie weszłam na forum bo po raz kolejny leżę w łóżku i myślę co takiego zjadłam co mi zaszkodziło. Przypadkowo spojrzałam w kalendarz a tu takie same objawy i dolegliwości miałam dokładnie miesiąc temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Na pięć dni przed okresem, oprócz standardowego napięcia nerwowego, mam dokładnie takie objawy jak na jelitówkę - osłabienie, biegunka, mdłości, zimne poty i dreszcze. I u mnie najczęściej rano. Wtedy biorę ibuprom max i dopiero dreszcze przechodzą. Natomiast na rozwolnienie biorę Nifuroksazyd i o dziwo zawsze pomaga, mimo że ten lek jest przecież na biegunkę wywołaną wirusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walnij 100-tke..przed spaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dostałam okres a źle się czułam już od piątku, ból brzucha, dreszcze i ciągle jest mi zimno. Budziłam się w nocy i cała się trzęsłam. Dzisiaj już brał dwa nurofeny i nadal nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk

słuchajcie tez tak mam zimno mi jest ,ale trochę się boje co prawda seksu nie było,ale palcowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja lubie wziac tramal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Już moja babcia to mówiła. Na kilka dni przed okresem mam wrażenie, że rozerwie mi stanik, dzień później straszne uczucie zimna - normalnie mnie telepie. Nieważne: lato czy zima. Później mija i za kilka dni dostaję @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×