Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hybrydy we Wroclawiu, gdzie zrobic?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie chodzicie na hybrydy we Wroclawiu? Gdzie robia to najlepiej? Mam drobne paznokcie, a skorki dosc problemowe w usuwaniu, wiec zalezy mi na tym, zeby manciurzystka zrobila to na tip-top. Jakies porady? Gdzie isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bylas juz w jakichs salonach do tej pory? Masz jakies ograniczenia budzetowe? Wiadomo ze roznie ksztaltuja sie ceny w salonach... aczkolwiek ja jestem w stanie zaplacic troche wiecej za naprawde dobry manicure, w koncu dlonie sa wizytowka kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w kilku salonach, ale nie bylam zadowolona... kosmetyczki robily zabieg na łapu capu no i kiepsko z trwaloscia dlatego szukam nowego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zajrzyj do coco-time, to jest przy Trawowej. Chodze tam od dawna na hybrydy i jestem zadowolona, a tez naleze do wymagajacych osob :) ale wszystko jest dokladnie wykonywane, sterylnie, paznokcie wygladaja schludnie i efekt dlugo sie utrzymyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam- tez chodze do coco-time. A mialam kilka niemiłych starć z maniciurzystkami, ktore potrafily mi zrobic cuda wianki na paznokciach :( ale od czasy gdy trafilam na coco-time to chodze juz tam regularnie i ani mysle zmieniac salon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×