Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze ze osrusy bez zawodu wyjezdzaja z PL , pensje rosną mamy rynek pracownika

Polecane posty

Gość gość

niech wyjada i zgnija w tym zacofanym uka:D gazety pisza ze codziennie w londynie mordują jakiegos polaka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wsbzdetach za pieniądze hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie niech jada, ja dostalem 3500 Pln netto podwyzki! mam w d***e UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce życie jest nijakie, nawet jak zarabiasz dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wymyśliła pojęcie rynek pracownika???? Ale ty glypi jesteś . właśnie wykształceni wyjeżdżają bo maja wreszcie perspektywy .a debike jak ty zostają i pracują za psie gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak 7000 zl na reke do psie gowno, to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7000??? tydzień temu zarabiałeś 3000!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dni temu zarabial 2200 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahah emigracyjne debile mysla ze tylko jedna osoba im odpisuje :D nie moga pojac ze kilka ktorym sie powiodło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego? Polska jest strasznie droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest tania, ale tzreba bylo sie uczyc. Dobry stomatolog ma 15 tys+ na reke lekko. Mieszkania lepsze niz w uk bez gzryba i z pojedynczym kurkiem a nie dwoma jak w uka gdzie poparzysz sobie rece. Piekna przyroda w PL a nie zasyfione parki jak w uka przez muzułmanów. Nie kupisz sobie tego za twoje pałndsy bueheheeee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Buahahah emigracyjne debile mysla ze tylko jedna osoba im odpisuje smiech.gif nie moga pojac ze kilka ktorym sie powiodło xxx oczywiście że tylko jedna "osoba" odpisuje - wuefisto! zdradza cię twoje debilna maniera, ćwierćmózgi styl i w kółko te same zwroty i słowa - osrusy, "emigracyjne" (zamiast emigracyjni) debile, śmiecie, dzyndzle- zmywaki paroowy, kurfy i pisdy na razie poszły w odstawkę - widzę,że się pilnujesz - ale wuesbzdetu nie możesz się oduczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, sa takie miejsca w Anglii, tam mieszka biedota. Jak w kazdym kraju zreszta. Ale nie jest tak wszedzie. Widocznie tylko w takich dzielnicach przebywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i do tego w każdym twoim poście jest "błechehehe" albo "buhachahaha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram autora, mieszkam w PL skonczona politechnika, angielski i niemiecki C1, zarobki 8000 pln netto. Troche mnie to poswiecenia kosztowalo ale mozna. Nie siedzialem jak kumple wiecznie na piwku i zawsze sam robilem projekty na studiach. Jak sie komus nie chcialo to niech nie marudzi ze w Polsce zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczysz smierci rodakom smieciu antypolski? Mozesz zarabiac miliony, co z tego jak i tak w PLU nie wydasz ich na nic fajnego bo bieda z rozrywkami. A W UK co chwile jakies fajne imprezy muzyczne czy sportowe. A i co moze powiedziec ktos kto czuje sie za granica o wiele lepiej niz niby u siebie w kraju i jest w ch/uj szczesliwy, nigdy tak dobrze nie bylo w PLU wiec nie pieniadze sa tepaki najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry stomatolog ma 15 tys + Jestem po politechnice, zarabiam 2500. Zeby byc w Polsce stomatologiem to trzeba miec bogatych rodzicow, najlepiej z rodziny lekarskiej lub stomatologow, ktorzy cie wkreca do biznesu. Debilu bingol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pacanku, wystarczy sie dobzre uczyc a nie konczyc wasze wsbzdety miernoto szorujący kible w uka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci prywatna klinike otworzy debilu po AWFbzdecie ?? :D:D skad na to kasa? piszesz tak jakbys byl po zawodowce, przyznaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jeszcze w podstawowce jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desi pani
Widac jak dobrze jest w Polsce skoro swoje frustracje musisz wylewac codziennie na forum...Zal mi was doprawdy. Sfrustrowani, wypelnieni jadem po uszy, nieszczesliwi. Ale udaja krolow europy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest sfrustrowany to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie . pelnovfrystratiw z rzadem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWFbzdet to najlatwiejsze studia Serio, kazdego przyglupa przyjmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AWF to polska panstwowa renomowana uczelnia angielski kiblomyju. Ale nie przyjmuja tam takich miernot jak ty. Jedyna twoja sznsa to wsbzdety bueheeeee, beka z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błehehehe i błehehehe tylko tyle umiesz napisać chory psychicznie wredny śmieciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslalem, ze AWF to kierunek studiow a nie uczelnia :D:D Bingol, nawet zawodowki nie skonczyles :D Jakbys byl na AWFbzdecie to bys wiedzial jak leciutko tam jest, imprezy, dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awf renomowana uczelnia? -hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stomatolog i 15 tys. na rękę? Kogoś tu zdrowo poyebało. Mój brat jest stomatologiem w sporym polskim miescie, i to stomatologiem świetnym, polecanym, "prestiżowym". Zarabia średnio ok. 9 000 zł brutto. Owszem, to jest na polskie warunki sporo. Ale nakład pracy szalony, koszty dokształcania się też (płacisz z własnej kieszeni, dzień prostego szkolenia może dochodzić do 2000 zł), o kredytach na sprzęt i gabinet nie mówiąc. A i polskie ceny większości rzeczy są "europejskie". Ja mieszkam za granicą, mam 1600 euro netto za spokojną, lekką pracę biurową 36 godzin/tydzień. Orietnowałam się, jak tu zarabiają dentyści, ktoś pokroju mojego brata miałby spokojnie od 2500 euro na rękę, przy dużo mniejszym nakładzie pracy i sporej pomocy państwa w początkowym finansowaniu gabinetu. Jest różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jakie są ceny w jukeju, ty głupia pokurfiona świnio? 1600 funa to głodówka i gdyby nie wypłata twojego fagasa, to byś tynk wkurfiala zdziro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×