Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze ze osrusy bez zawodu wyjezdzaja z PL , pensje rosną mamy rynek pracownika

Polecane posty

Gość gość
lepsza kawalerka w polsce niz ten obskurny zagrzybiony pokoik z uk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol po londku chodza plotki ze twoj stary jest czarny a matka polka i dlatego ty tez jestes czarny, to prawda, a i tez smieja sie z ciebie bo kazdy ma to podstawowe przynajmniej a ty podstawowki nie skonczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
qz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to stan umyslu, dla emigracyjnych paroowek. Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo. pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrusy bez zawodu ? To chyba ci wuefisto nie zagrazali ? Przeciez ty bez zawodu nie jestes :D Powinno byc ci rybka zy wyjechali czy nie, nie mogli zostac panem od fikołków w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol po londku chodza plotki ze twoj stary jest czarny a matka polka i dlatego ty tez jestes czarny, to prawda, a i tez smieja sie z ciebie bo kazdy ma to podstawowe przynajmniej a ty podstawowki nie skonczyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to stan umyslu, dla emigracyjnych paroowek. Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mirka
pensje rosną? wczoraj dowiedziałam się, że jednak sporo stracę na tym, że podniesiono stawki.. Owszem, podstawę będę miała wyższą, ale zmiana angażu pozwoliła moim pracodawcą na zmniejszenie premii uznaniowej z 40 do 10%, posiłki w kantynie będą całkowicie odpłatne, czyli zamiast 5 zł za danie będę musiała zapłacić 12 zł, no i kilku jeszcze drobnych korektach nic nie zyskam, mogę jedynie stracić, Jeszcze nie wiem ile, podliczę i podam. Wcale mnie ta podwyżka nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię wszystko jako pracodawca, żeby pensje nie rosły. Zgodnie z zasadą którą praktykuję: im mniej dla ciebie tym więcej dla mnie. Polskie pensje są zdecydowanie zbyt wysokie, ale ja to zmieniam. Pamiętajcie, że koń pociągowy nie ma prawa zarabiać więcej niż woźnica. I nie mylcie tych dwóch funkcji. Wy jesteście końmi roboczymi a ja sobie jadę i macie mnie ciągnąć. Tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrus opisuje UKA hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firmie nikt nie zarabia więcej niż 3.000 a tyle to ma tylko jeden kierownik. Ja uważam, że to i tak za dużo, bo w PL wszystko jest takie tanie. Na szczęście większość pracowników ryje za bezdurno, bo tu przecież PL jest i nie trzeba aż tyle zarabiać co zagranicą. Tak nam dopomóż Bóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie śmieciu ze nie trzeba tyle zarabiać co za granicą, poniewaz wszystko jest tańsze, przebrzydly ukowski szczurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz ze w PL jest bardzo bardzo tanio a dwa to fakt, ze polaczek moze sie zywic marnej jakosci zarciem jak golonka, kaszanka, zimniory i byle co zeby tylko bylo duzo i tanio. Zryj to na co cie stac - ta zasada obowiazuje w PL od Mieszka I. Wiec zra tlusto, niezdrowo, niesmacznie ale za to tanio, bo to dla zebraka jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firmie nikt nie zarabia więcej niż 3.000 a tyle to ma tylko jeden kierownik X Bo jestes matolem w goownianej firemce to tak masz. W demokracji nie chodzi o to aby takie bzdyle jak ty mialy wiecej niz 2000. Bylo sie uczyc pasozycie. Haha! Kocham cie PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie pensje są zbyt wysokie. Ja jako pracodawca przeciwdziałam temu skutecznie. W mojej firmie tylko jedna osoba ma ponad 3.000 zł/mc i to niedługo się zmieni. Nasze ceny są dopasowane do naszych zarobków więc nie pozwolę na to żeby najemny zarabiał zbyt dużo. W kapitalizmie zarabiać ma pracodawca a robol ma za/pie%rda/lać na swojego Pana. I mordy w kubeł parobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pozwalac to sobie mozesz w klozecie bobka puscic. Ja mam 9k a takie pasozyty jak ty musza miec max 1500. Haha! Kocham cie PL z milionem rozrywek i znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz 9.000 ale pesetas, Buahahahaha, polski bucu. Tyle to ma byle matoł w GB za dwa tygodnie pracy. Gnij w PL nieudaczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dwa tygodnie to ty masz co najwyzej 900 tepy osrusie. I zycie trzykrotnie drozsze. Haha! Polski matoł na zmywaku. Gnij w uka pasozycie na benefitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 500 lat PL zrówna się z dzisiejszym standardem zachodnim. Tylko, że wtedy zachód będzie kolejne 500 lat przed wami polskie nieudaczniki. Przycież wy nic swojego nie macie oprócz biedy. Swojskiej, polskiej biedy. I tak tu jest od Mieszka I. Gnijcie w PL leniwe nieroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 89 roku byliśmy biedniejsi o 50 % od Wegrów i Czechów, do Greków dzieliła na przepaść. Byliśmy na poziomie Ukrainy i Białorusi. Dzisiaj jesteśmy juz bogatsi od Wegrów i Greków, a do Czechów brakuje nam 5%. Ukraińców i Białorusinów prześcignęliśmy trzykrotnie. Brawo Polsko. Kocham Cie moja PL. Srać na nieudolnych ukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jesteście na poziomie Zanzibaru i Zambezi. Tam tyle zarabiają co u was na tym zadupiu Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy jesteśmy bogaci. Więc nic dziwnego, że wy polaczki nam zazdrościcie. Ale na bogactwo trzeba sobie zasłużyć. Wam tego nie jest dane dostąpić (bogactwa). Ładnie to ujęłam nie? Przekonywująco. Zazdrość, zazdrość, Polska zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś smieciu tam, gdzie znajduje sie kurz na moich butach. Nigdy nie będziesz pracował w Polandii, ponieważ jesteś niemota, nieudacznikiem. Jesteś śmieciem, który nawet w uka nie potrafi ogarnac roboty za dwa tysiace funtom. Jesteś ukowskim marginesem społecznym, który wykonuje prace haniebna dla tubylców. Jesteś zerem, emigrantem, obcokrajowcem, kimś kto zawsze będzie gorszy. Nieudacznik, który spuerdolil z kraju, ponieważ ma dwie lewe ręce. Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz polski osrusie. Zazdrość cię zżera jak rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×