Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobrze ze osrusy bez zawodu wyjezdzaja z PL , pensje rosną mamy rynek pracownika

Polecane posty

Gość gość
Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz i odpowiadaj sam sobie. Zazdrość cię zżera jak rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK to stan umyslu, dla emigracyjnych paroowek. Szacuneczek dla goscia co tak pieknie rozpeeradala tych wszystkich nieudacznikow na emigracji. Wyjechac teraz moze kazdy glab i ja sie ciesze ze tylu ich wyjechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hrpqy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D zzsek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to co najwyzej moze byc po zawodowce albo to zwykly gimbus a nie zaden wuefista po AWF-ie bo jezyk wypowiedzi iscie rynsztokowy.Sfrustrowany czlowieczek,ktory wyzywa sie na innych.Uczepil sie Polakow na emigracji jak pijany plotu,jakby mu conajmniej rodzine zaciukali.Trzeba miec cos z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, przytakuj sobie. Nie potrafisz nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia krajowa w 2016 to 1750zł na rękę. Tak zarabiało 80% społeczeństwa. Bieda i zachowanie kulturowe w Polsce. Kraj dalej rządzący przez religijnych despotic jak średniowieczne włochy. Podniecać się jakaś szlachta która była największym błędem społecznym. Polacy żyją albo z mamusia która z renty opłaca rachunki (jak autor tutaj), albo w grupach w wynajętym domkach, albo w domach które spłacać będą jeszcze ich prawnuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srednia krajowa to ponad 4000zł. I jestem u siebie. Trzeba było sie uczyc bzdylu z trójczynami w podstawówce i liceum:D haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tłumacz paździeżu. Jesteś białym Murzynem, który ryje na polskiego kapo-pracodawcę za bezdurno. Buahahaha! Co za debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie cieszysz a nie zauwazyles ze w tym czasie wpiertolilo sie do Polski ponad milion!!! ukraincow i pracuja za pol stawki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie zaprzeczaj paździeżu. Jesteś białym Murzynem, który ryje na angielskiego kapo-pracodawcę za bezdurno. 2000f w uk to tyle co 2000zl w pl. Buahahaha! Co za debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio ? To sprobuj przezyc z rodzina za 2 tysiaki w Pl :D Za 2 tysiaki funciakow ci sie uda w UK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk ma za sobą katastrofę smoleńską, reprywatyzacje w Warszawie, Amber Gold, upadek stoczni, afera hazardowa Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka nie mająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie - oznajmił szef polskiej dyplomacji. qiafr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D navph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy k***a macie z tymi zagrzybiałymi pokojami w uk? To gdzie wy mieszkaliscie? W jakiś slumsach? Ja mieszkam w uk sama w prawie 60 metrowym mieszkaniu. Grzyba nie mam i dwóch korków też nie, bo sobie wymieniłam. Wy serio myślicie,że tu ludzie w jakiś ruderach mieszkają o chlebie i wodzie? Jasne kilka procent zapewne tak, ale w polsce jest przecież to samo. Patologia była jest i będzie zawsze i wszędzie i teraz 500+ co czytam wiadomości z Polski to tylko o katowaniu i zabijaniu dzieci. Jesnak poza patolami jest tu masa normalnych ludzi, ktorzy chcą fajnie mieszkać i jeździć dobrymi samochodami. A ta osoba co tam zakłada te tematy to albo ci żal ściska dupsko albo masz tak marne życie, że z braku zajęcia wymyślasz takie głupoty. Weź się za robotę po świętach a teraz daj żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby bylo tak z***biscie w PL to ludzie by nie wyjezdzali masowo, ja juz ponad 12 lat w UK, i wracajac do PL na urlop lapie sie za glowe jak tu drogo jest i jak male zarobki maja znajomi albo mama, emerytowana nauczycielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osrus wuefista opisal patologie w ktorej gnil i dlatego tez mysli przyglup ze wszyscy w takim syfie z 4ma kumplami na pokoiku gnija. :) w sumie kiedys zalezalo mi zeby go z bledu wyprowadzic :D ale w sumie po co? Niech mysli co chce nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! qdsqo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! hwdak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×