Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gojenie ran pooperacyjnych

Polecane posty

Gość gość

Moja babcia przeszła niedawno operację, ma problem z gojeniem ran. Jak można pomóc, co zrobić żeby rany szybciej się goiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosować opatrunki ze srebrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można też sprobować terapii tlenem w komorze hiperbarycznej, dzialanie tlenu bardzo przyspiesza gojenie ran po zabiegach operacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, super! Nie wiedziałam. Zastanawiam się , dlaczego lekarze o tym nie mówią.. A długo się czeka na takie zabiegi w komorze hiperbarycznej? Bo szpitalu, to pewnie długo... Gdzie cos takiego jest w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rehabilitacja hiperbaryczna w Warszawie jest na Siennej 72a. Moja mama zapisała się tam z ulicy, bez skierowania. To jest odpłatna usługa, ale warto! Z tego co wiem w szpitalu czeka się bardzo długo, tam przywożą do komory na cito ludzi np. po zatruciu tlenkiem węgla itp. A na Sienną dostaniesz się w ciągu paru dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka na rany i blizny polecałam mi contratubex. Może i Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podpytać w sklpeie http://www.cezmed.com.pl/ co jest dobre na gojenie ran i szybszy powrót do zdrowia. To sklep rehabilitacyjny, więc na pewno coś doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkość regeneracji skóry zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest wiek. Z racji tego, że jest to Twoja babcia obecnie może zająć to więcej czasy niż np. 20-latce. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka

U mnie najlepiej się sprawdzało częste odkrywanie rany, by mogła "pooddychać" i smarowanie żelem help4skin. Przyspiesza on gojenie i dba o odpowiednie nawilżenie rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodnia Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp ma świetną specjalistkę - p. Agnieszkę Głuszczak. Mój dziadek miał bardzo dużą ranę na stopie (stopa cukrzycowa) i sami nie umieliśmy sobie z tym poradzić, lekarze też już nie wiedzieli jak podejść do sprawy... Objawieniem była wizyta w tej Przychodni. Wszystko zaczęło się pięknie goić!!!!! Bardzo polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×