Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Romanowska92

Zapach ze sklepu vs. zapach z allegro

Polecane posty

Dzień Dobry, Mam takie pytanie związane z kupnem wody toaletowej. Np. na stronie SEPHORY woda toaletowa Calvin Klein One 200 ml. kosztuje 295 zł. , a na Allegro taka sama 89,99 zł. I teraz pytanie jest takie, czy to ten sam produkt.? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
donć ju noł pamperap ju gat tu pamper rap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością to zwykła podróba... kiedy ludzie się nauczą, że skoro coś w sklepie kosztuje tyle to jak ktoś daje cenę trzy razy mniejszą nie może być produktem oryginalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś z Was przeglądał ceny zapachów np. na Allegro ale tam wszystkie wody toaletowe są dużo tańsze niż w sklepie. Na aukcjach pisze że produkt oryginalny bardzo dużo osób to kupuje i nikt nie pisze komentarzy że okłamują i sprzedają podróby. Cały czas mnie to ciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinabuzka
Jak chcesz mieć pewność co do oryginały to kup w sklepie stacjonarnym. Jak chcesz ryzykować i kupić wodę o zapachu... jakimś tam w oryginalnej butelce to kup na allegro :). Ja osobiście kupuje zamienniki jednak tylko sprawdzone czyli marki Mistral-Poland. Nie są najtańszymi na rynku perfumami na allegro pewnie są za 10 zł :P ale szczerze jak ktoś chce kupić zapach najtańszy na rynku to musi mieć świadomość, że to lipa jest przecież :). Polecam ci zakup CK ONE tutaj: http://sklep.mistral-poland.pl/CK-ONE-Calvin-Klein/4869/produkt.aspx kupisz i zobaczysz, że są identyczne :) jak oryginał (jedynie nie ma ładnej buteleczki) ale kto ogląda buteleczkę.... każdy za to czuje zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×