Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grzanka32

Mamy na listopad 2016

Polecane posty

Gość dziubalik
Ja wyjątkowo nie chorowałam w tym sezonie, wiec na mnie kp ma wyjątkowo dobry wpływ, bo zawsze byłam chora. Może to przez spacery, bo niezależnie od pogody wychodzimy na dwór ;) do tego kilogramy lecą w dół, już mam 6 kg mniej niż przed ciążą, co potwierdza ze kp mi służy. Ale za to włosy wypadają na potęgę, wszędzie ich pełno, a po myciu wyciągam garściami.. ponoć w okolicy 7 mies.od porodu mają zacząć odrastać. Zobaczymy jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubalik. To zazdroszczę z tymi kg u mnie stanęło na 69 i wcale ruszyć nie chce no nic. Już jestem załamana tym kp bo gdybym z tym skończyła to na spokojnie bym schudła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Dziubalik, u mnie z wlosami na szczęście lepiej choć nadal wypadają :( ale zauważyłam, ze nowe dorastają więc jest nadzieja, że nie zostanę lysa ;). Dziewczyny, mamy problem. Już sama glupieję. Doradzcie coś. Od dwóch tyg synek jest na lekach na kaszel. Zaczęło się od takiego chrapania w nocy, potem zaczął kaszlec. Na drugi dzien poszliśmy do lekarza, przepisala dwa syropki i krople do nosa. Nie pomogło. Po tygodniu kolejna wizyta i antybiotyk. Caly ten czas temperatura w normie. Dzis jest rowny tydzień od zazywania, ostatnia dawka podana. Kaszlu od paru dni nie ma ale dalej mu charczy :( oskrzela od poczatku sa czyste, o dziwo. Kataru też nie ma. Rozrzedzam kroplami, potem próbuję coś odsysac i lecą jedynie te krople, które mu zaaplikowalam. Charczy mu tak jakby w gardełku. Ale go nie boli i czyste tez jest. Jutro kolejna wizyta, a ja mam dość, co to moze byc? :( nie chcę trzeci tydzien faszerowac synka lekami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie probowalas inhalacje z antybiotyku zamiast tych syropów? U nas tygodniowa inhalacje z soli nic nie pomogła, no może minimalnie, dopiero lekarz przepisał nebbud i po 5 dniach czysto. Ewentualnie z zatok coś scieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drapaczek
Gość, dzięki za odpowiedź. Ale tak się zastanawiam czy te inhalacje z antybiotyku pomogą skoro doustny antybiotyk nic nie zdzialal.. Wszystko się okaże na wizycie ale mam wrażenie, że ta nasza pediatra sama nie wie co jest grane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela1986
Nebbud to nie antybiotyk. To steryd działający przeciwzapalnie. My mieliśmy inhalacje z berodualu. Ten z kolei jest lekiem rozszerzajacym oskrzela, może on będzie lepszy skoro stanu zapalnego nie ma? Bo gorączki nie ma. U nas też gorączki nie było, tylko taki kaszelek właśnie bezsensowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką myśl... wiecie, że ta strona odśwież się sama? Po prostu jest już dużo postów o się długo nie chcą wczytać na nową stronę, a każda z niej ma 31 postów, więc gość, który tak namiętnie próbuje ja wczytać dając posty krótkie, zużywa po prostu je na tej stronie :) teraz tak sobie policzyłam kilka stron i każda ma właśnie 31 postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelka6789
Izabela1986 Strona ma dokładnie 30 postów (chyba, że liczysz ten sponsorowany, ale nie każdy go widzi i nie zawsze go widać). Ja już pisałam o tym dawno temu żeby nie spamować, bo każda strona ma 30 postów i szkoda miejsca na te spamy. W ogóle proponuję stworzyć nowy wątek, zatytułować go np. mamy na listopad 2016 kontynuacja. Bo problem będzie powtarzał się cały czas jak już będzie miała wskoczyć nowa strona. Jestem tutaj od pierwszej strony i tak chyba do 80 nie było żadnego problemu. Jeżeli jesteście za to dajcie znać. Mogę założyć ten nowy wątek, a w ostatnim poście tutaj podać link do nowego i nie będziemy już tutaj pisać tylko w tym nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za ;) Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×