Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

mam 32 lata i nie mam przyjaciół i znajomych

Polecane posty

Gość gość
Nie. Tak sam je sobie... no coz... spier/do/liles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w zakładach psychiatrycznych i wolontariacie nie znalazłeś przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie mam przyjaciół wbrew temu co myślałam to jednak ekskluzywne uczucie, widac nie dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś myślałem że mam ale się pomyliłem i teraz jestem od lat samotny i trochę smutny dobrze że jest internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O prawdziwego przyjaciela dzis trudno, przyjaciel moze byc jeden pozostali to znajomi, otworz sie na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze,w tym wieku to mało kto ma grono znajomych-nie mówiąc o przyjacielach!Każdy ma już poukładne życie,a ten co nie ma-jest samotnym tak jak ty.Poszukaj dziewczyny na portalach randkowych,ale nie szukaj ładnej-one mają świadomość swojej urody i przebierają.Szukaj dziewczyny przeciętnej,spokojnej,z nadwagą,domatorki.Taka będzie wierna i pokocha cie za to że ją chcesz.Wiem to po sobie-miałam w życiu 25 partnerów,przebierałam bo wiedziałam że każdemu sie podobam i co?Moje brzydkie koleżanki dawno powychodziły zamąż!Pomyślałam że czas sie ustatkować.Założyłam rodzine,mam dzieci i jestem szczęśliwa.Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale frajer :D życiowy nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie czasy trudno o przyjaciół ja tez cały czas sama tak się ułożyło czasem ma się rodzinę a mimo to jest się strasznie samotnym :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie czasy trudno o przyjaciół ja tez cały czas sama tak się ułożyło czasem ma się rodzinę a mimo to jest się strasznie samotnym :( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiem Ci że wyszłam zamąż za prawiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znajomi z pracy, żadnych? Masz jakies zainteresowania, hobby? Może jakiś kurs? Tam poznasz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×