Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zu_za

Nocne niegrzeczne igaszki

Polecane posty

Mrrr teraz będziesz całował mi cipkę? :P Jest mokra.... Rozsuwam uda szeroko i unosząc biodra, pokazuję jak bardzo jestem mokra i gorąca. Tak naprawdę już od jakiegoś czasu nie myślałam o niczym innym jak o tym, żeby poczuć gorące usta na mojej cipce :P Teraz ukazując ją taką mokrą, jęczę z podniecenia "wyliż moją cipkę ” bezwstydnie patrząc Ci prosto w oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm to ja liżę ją bezwstydnie, intensywnie przesuwając po niej swój mokry język :P Mmm cudowna gorąca i soczysta, wpijam się w nią ustami i wysysam z niej Twoje soki 😘 Mój język buszuje po niej intensywnie zaglądając w każdy zakamarek, masując ją i zlizując wilgoć.. chwytam w usta jej mokre płatki i sse mocno ciągnąc je do siebie 😘 potem wsuwam w dziurkę język i kręce niim chwilkę potem wysuwam i wsuwam i znowu wysuwam i wsuwam pieprząc Cię jęzorem :P Smakuje wyśmienicie i bardzo podniecająco :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołysząc biodrami nadziewam się cipką na Twój język. O tak! Czujesz jak moje soki spływają po Twojej brodzie. Smakujesz moją cipkę głęboko wbijając w nią jęzor :P Słyszysz jak jęczę i wiję się z podniecenia. Wplatam dłoń w Twoje włosy i falując biodrami dociskam Twoją głowę do cipki. Nie przestawaj! Nie teraz, gdy czuję jak wzbiera we mnie fala ekstazy 👄 Daj mi orgazm. Spraw, żebym traciła zmysły zatrącając się w ekstazie.... Pragnę tego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jesteś twardy. Wiem, że Twój kutas jest twardy i nabrzmiały :P A Ty wiesz, że uwielbiam gdy jesteś twardy. Wiesz, że uwielbiam obejmować miękkimi i wilgotnymi ustami główkę i ssać....mmmmLizać....Powoli brać go coraz głębiej do buzi i obciągać zachłannie.... Wiesz, że tego pragnę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....lizać go całego znacząc na nim mokrą ścieżkę , czując pod językiem każdą żyłę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Przesuwam jezyk od dziurki w góre do łechtaczki, masuję ją językiem robiąc kółka wokół niej :P potem drażnie ją przesuwając po niej jęzorem w boki, i w górę i w dół, na zmianę, szybko poruszam językiem aż w końcu onejmuję ją ustami i moooocno ssę 😘 potem wsuwam w cipkę dwa ałączone palce i pieprzę Cię nimi drażniąc guziczek rozkoszy, masują go intensywnie językiem wsysając się w niego szybko poruszam ręką wsuwając palce w rozpaloną cipkę mrrrał 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Jaka niecierpliwa, już chcesz poczuć mego twardego k****a w ustach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że liżąc łechtaczkę, jednocześnie wsuwając w moją cipkę palce....doprowadzisz mnie do orgazmu natychmiast. Palce pieprzą moją cipkę głęboko i mocno, a jezyk liże guziczek co sprawia, że jestem w stanie powtarzać w koło "o taaak....o taaak...nie przestawaaaaj "👄 Szkoda, że nie mogłeś widzieć jak szybko i gorączkowo zdejmowałam majtki ... Zawsz sprawiasz, że moja cipka jest moka tak bardzo, że cieniutkie nitki śluzu moczą moje uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
O rany daj je zlizać! Językiem bym zbierał te niteczki oblizując uda a potem wsuwał je do ust i połykał z rozkoszą mniam! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie poradzę, że jestem k***solubna :classic_cool: Poczuć w ustach jego twardość, nabrzmiałość i ciepło mmmm Objąć ustami i ssać....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam stan gdy moja cipka jest tak bardzo mokra :classic_cool: Mmmm jak ona niesamowicie smakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Kutasolubna :classic_cool: cóż za piękne słowo :D i takie podniecające :P Mmmrałć 😘 Posuwam Cię palcami mocno szybko poruszam ręką, przysysam się do łechtaczki i drażnię ją językiem a paluszki w srodku cipki zginam jakbym Cię wołał do siebie 😘 Yjmuję rękę jest cala mokra od Twoich soków, daję Ci ją do oblizania a sam dalej wylizuję cipkę z soków błądząc językiem miedzy płatkami 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
A ja uwielbiam uczucie jak mi twardnieje w bokserkach, mrrralć lubię te uczucie jak stoi na baczność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taak... Pragnę już tylko orgazmu. Ekstazy, która przeszywa moje ciało. Krzyku który wydobywa się z ust, a ciało zastyga w bezruchu. Cipka zaczyna mocno się zaciskać mrrrr 👄 Pragnie się wtedy tylko jednego - aby to trwało jak najdłużej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Zlizuję z mokrej cipki gorące soczki zanurzając w niej cale usta, językiem drążę każdy zakamarek potem zbliżam się do Twoich ust.. Muskam je lekko swoimi mokrymi ustami,.. nasze wargi przywierają do siebie, zaczynasz ssac moją dolną wargę potem przesuwasz językiem po moich ustach i zlizujesz swoje soki :P potem głęboko wsuwasz jęzor w moje usta i całujesz namiętnie a ja w tym czasie głaszczę Twoje ramiona dłonie przesuwam na piersi i je ugniatam drażniąc palcami twarde sutki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrr na baczność powiadasz :classic_cool: Mrałć....chyba chciałabym uklęknąć, zsunąć bokserki i uwolnić k****a.... Ręką przyciskać go do podbrzusza i lizać mocno. Całego od nasady....lizać i ssać jądra mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię z Twoich ust smakować siebie :P Wiesz co lubię i co sprawia mi przyjemność :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Nie wiem co lubisz czytam tylko z Twoich warg :classic_cool: To ja klęknę na łóżku a Ty się pochylisz na czworaka z wypiętym tyłeczkiem, to będzie piękny widok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrr chcesz patrzeć na mój wypięty tyłeczek gdy ja będę ustami pieściła Twojego k****a? :P Podoba się mi ;) Może nawet gdy będę niegrzeczna, zasłużę na klapsy ..... Ale mam ochotę objąć ustami główkę i ssać mrrrr By po chwili wziąć głęboko do buzi obciągać dławiąc się nim....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie opanowałam do perfekcji pisanie z palcami w cipce :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Tak właśnie myślałem o klapsach, na pewno zasłużysz i to nie na jednego :P pochyle się tez do przodu i sięgnę do Twojej cipki i ręką będę ją masował paluszkiem masował łechtaczkę gdy Ty będziesz mi obciągać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Widzę, że we wszystkim jesteś perfekcjonistką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerżnij mnie kochanie w usta :P Niech główka odbija się od mojego gardła , aż ślina będzie spływała na nagie piersi. Pragnę czuć jak wypełnia moje usta. Czuć jaki jest twardy i gorący. Pragnę go obciągać zachłannie i dziko. Chcę słyszeć jak głośno jęczysz i dyszysz z rozkoszy. Będę kołysać biodrami. Kusząco kręcić tyłeczkiem dla Ciebie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak podniecona i mokra, że nie potrafię nad tym zapanować :classic_cool: Marzę o orgazmie intensywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm przytrzymuję Twoją glowę i zaczynam poruszać biodrami.. Sterczący kutas przesuwa się po zaciśniętych na nim, mokrych ostach.. czuję je mocno na całej długości.. zaczynam poruszać biodrami coraz szybciej, wsuwam go głębiej aż czuję gardło na główce.. to dostarcza mi ogromnej rozkoszy 😘 puszczam Cię pochylam się do przodu i daję Ci mocnego klapsa w tyłek ciągle poruszając biodrami i pieprząc Cię w usta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×