Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zu_za

Nocne niegrzeczne igaszki

Polecane posty

Gość poruszenie_W_bokserkach
Oo, to zmoczyłbym językiem koszulkę w tym miejscu gdzie się odznaczają sutki.. :P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhmm aż się koszulka napięła...sterczą ;) Gotowe na lizanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mrr, trącam je czubkiem języczka robię wokół nich kółeczka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lubisz być lizana to sobie przygarnij psa ze schroniska jeśli żaden facet cię nie chce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usiądę na Tobie okrakiem. Pochylę się tak, żeby moje sutki drażniły Twoje usta :P Chcę czuć jak te pieszczoty działają na Ciebie.... Delikatnie kołysząc biodrami będę cipką ocierała o Twoje krocze.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Złapię Cię za biodra, obejmę ustami sutka przez koszulkę i będę mocno ssał i drażnił jezykiem aż koszulka będzie mokra od śliny :P dłonie przesunę na pupę, scisnę ją i dam klapsa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrr wiesz, że klapsy mnie nakręcają :P Mruczę rozkosznie, a biodra falują mi coraz szybciej. Czuję twardego k****a i to sprawia, że moje podniecenie wzrasta a cipka robi się mokra ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krocze, słowo charakterystyczne dla wszystkich projektów forume.Zuza, powiedz ile ci płacą za projekt kurffy? Opłaca się? A może projektujesz charytatywnie? Jeszcze jedna możliwość jest taka...stary siedzi za granicą albo chrapie obok a ciebie bido nikt nie roocha, więc chociaż wirtualny kootas drugiego projektu:-D Ile to już trwa twój przegryw? Zdążyła ci się twarz zaokraglić a pingle dodają ci lat:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.17 Ja. też myślę że to hm... ona, włosy przyciemniła ale gęba jej się posunęła w latach:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie ten cieniutki skrawek materiału majtek, który dzieli cipkę od twardego k****a, to już bym próbowała nadziać się na niego i ujeżdżać Cie :P Pochylam się i całuję Cię w usta namiętnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Przesuwam dłonie na Twoje nagie uda i pocieram je otwartą dłonią.. po boczkach przesuwam je wyżej, wsuwam pod koszulkę i odsłaniam Twoje jędrne piersi.. obejmuję je dłońmi delikatnie liżę sutki na zmianę.. potem prawą ręką ściskam pierś mocniej i wsysam się w twardego sutka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są twarde i sterczące. Pragną Twoich ust i języka. Sprawiasz, że ciało reaguje coraz bardziej. Cip/ ka zaczyna mocno pulsować 👄 Wsuwam swoją dłoń za majtki.... Czuję jaka jestem wilgotna:P Zatapiam palce w cipce mmmm. Wyciągam i rozsmarowuję soki na sutkach.... Posmakuj mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm, zlizuję zachłannie Twoje soczki 😘 oblizuję sutki dokładnie całą powierzchnią języka a potem obejmuję ustami i ssę mocno :P pocieram je ząbkami przyciskam językiem i pochłaniam je ustami 😘 Smakujesz wyśmienicie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, dziwny top.Dwoje ludzi uprawia wirtualne, pisane roochanie.Nie rozumiem sensu, lepiej przecież byłoby iść na prywatny adres.No ale co kto lubi.Prawdopodobne pani jest mężatką, boi się bardziej zaangażowanych relacji i bawi się w udawany seks.Ewentualnie pan którego "żona nie kocha,nie uprawia z nim seksu" i w ogóle pan się rozwodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w głowie tylko jedną myśl - zdjąć majtki i usiąść Ci na twarzy.... :P Poczuć jak liżesz moją mokrą cipkę.... Jestem tak bardzo podniecona, że szczytowała bym na Twojej twarzy natychmiast :classic_cool: 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Tego nie wiesz czy byś szczytowała :classic_cool: Lizaniem sutków i ocieraniem się o mojego k****a tak się podnieciłaś? :classic_cool: To przybliż mi tu ją chcę zobaczyć czy faktycznie taka mokra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką mężatką? Od tego granata narzeczony uciekł w pisdu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lizanie i pieszczoty sutków zawsze bardzo mnie podniecają :P A gdy jeszcze czuję jak twardy k***s napiera na moją cipkę to już odpływam :classic_cool: Szybko pozbywam się majtek. Mocno łapiesz mnie za biodra i pociągasz tak, żeby moja mokra cipka była nad Twoją twarzą... :P Na samą myśl, że zaraz poczuję na niej Twój język, czuję zawrót głowy a oddech staje się bardzo szybki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.45 Dawno c***ipy nikt nie lizał widzę:-D Nie ma chętnych czy lata już nue te?:-D. Myślałem że nie można się najeść jedząc przez szybę ale samotna kobieta bywa zdesperowana:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień dzisiaj byłam dziwnie pobudzona i moje myśli krążyły wokół seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Taak, przyciągam Cię do siebie, Twoja cipka znajduje sie tuż nad moją twarzą, widzę jak się blyszczy więc wiem że jesteś podniecona :P Wysuwam język przytykam go do ci\pki na wysokości dziurki i powoli przesuwam nim do góry.. mmm mokrutka :P czuję Twoją wilgoć która zbiera się na moim języku i nosie :P mój języczek przedziera się przez mokre płatki i zatrzymuje się na guziczku który delikatnie pieści okrężnymi ru\ch\ami :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Wygłodzona 👄 Ja chyba tylko dwa razy pomyślałem dziś o seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho pojękuję i poruszam biodrami ocierając się cipką o Twój język. O tak... jestem podniecona bardzo.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mój język przesuwa się miedzy płatkami w górę i w dół.. chwytam je w usta i ssę, ciągnę do siebie.. potem językiem penetruje rozchylającą się szparkę, wsuwam w nią język, dłonie wędrują na tyłek, ściskam go i masuję, daję klapsa i potrząsam nim energicznie :classic_cool: język wraca do łechtaczki, drażnię ją energicznie wymach\ując językiem w prawo i lewo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglodzona i to bardzo :P sęk w tym, że facetów, którzy sobą nic nie reprezentują, pokroju gościa 23.45 jest na pęczki. Ale nie pozwolę, żeby moją cipkę smakowł i dotykał byle kto, byle nazywał się"facet" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Ćśś, nie rozjuszaj ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rob tak, a orgazm nadejdzie błyskawicznie. Mrrr masz niesamowicie sprawny język. Daje mi ogromną rozkosz.... Jestem bliska spełnienia. Wiesz to... bo słyszysz jak moje jęki stają się coraz głośniejsze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×