Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zu_za

Nocne niegrzeczne igaszki

Polecane posty

Mrałć :P Mam mokre majtki. Miałam, bo właśnie się ich pozbyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Słyszę więc jeszcze intensywniej drażnie guziczek, liżę go, obśliniam cały, masuję czubkiem jezyka 😘 przesuwam na dziurkę i pieprze Cię językiem wbijając palce w Twój tyłek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
koszulkę zostawiłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprz językiem moją cipkę :P Wiesz, że to lubię. Kołyszę biodrami, nadziewając się na język :classic_cool: Koszulkę zostawiłam ale zsunęłam ramiączka, żeby obnażyć piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm to dobrze :classic_cool: to pewnie seksowny widok :P Pieprzę Twoją mokra cipkę językiem, poruszam głową wsuwając go i wysuwając z dziurki 😘 palce coraz mocniej wbijają się w tyłek, językiem poruszam w środku dziurki, Twoje soki spływają mi po brodzie.. oblizuję usta obejmuję łechtaczkę ustami i mocno ją ssę jednocześnie drażniąc ją w ustach językiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w jaki sposób liżesz i pieścisz moją cipkę sprawia, że z rozkoszy moje jęki stają się głośne. Czuję jak wzbiera się we mnie fala ekstazy... Głośno krzyczę w momencie gdy osiągam orgazm. Moimi biodrami wstrząsa mocno i zastygam na sekundy 👄 Cipka pulsuje. Czujesz jak zaciska się na Twoim języku....Mocno odchylam się w tył... Lubię ten widok...koszulka obnaża piersi...nogi szeroko rozsunięte :P Gdy dotykam ręką mokrą cipkę, sutki sterczą twarde a piersi unoszą się i opadają od oddechu....👄 tak, to jest seksowny widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Wiem 😘 Jak się odchylasz przesuwam otwartą dłonią po Twoim ciele od brzucha aż do piersi, obejmuję je, pieszczę dłońmi a języczkiem wylizuję gorącą ci\pkę z cudownego śluzu który smakuje podniecająco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wchodzę ja. I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pora na Ciebie :P Wiem, że jesteś twardy... K***s sterczy gotowy aby nadziać się na niego mokrą cipką.... Mam ochotę zrobić to tak jak lubisz :P Nadziać się tyłem. Tak, żebyś widział mój tyłek jak unosi się i opada 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy pora na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm wiesz co lubię :classic_cool: Uwielbiam ten widok unoszącego się i opadającego tyłka, ujeżdżającego mego k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zajmujesz k****a, to ja biorę język. Tylko proszę mnie, Poruszanie nie pieprzyc nim, to ja Ci go zerzne zachlannymi dziurkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie robię.... Odwracam się tyłem do Ciebie. Biorę k****a do ręki. Bawię się nim chwilę, masując nim cipkę i uderzając nim w nią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie bądź zazdrosna Zuza, dla Ciebie mam cycki. Możesz się śmiało pobawić siedząc na fiucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Przytrzymuję Cię za biodra i poruszam swoimi biodrami próbując wbić go w Twoją cipkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samolubne świry. Tylko zboczeńcy nie lubią trójkątów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozchylam główka mokre płatki i wsuwam do cipki.powoli. Czuję jak rozpycha moją cipkę. Jest twardy i gorący. Wypełnia moje wnętrze, masuje ścianki mmmm.... Jesteś cały we mnie. Zaczynam poruszać biodrami rytmicznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesuwasz ręce wyżej... kładziesz dłonie na moich piersiach, palcami ściskając sutki :P Moje biodra coraz szybciej i mocniej się kołyszą.... Czuję jak twardy k***s masuje moje wnętrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm cudownie gorąca i mokra ci\ka daje mi niesamowitą rozkosz.. wzdycham z rozkoszy rozchylając usta kiedy gorące wnętrze otula mego kut\asa, czuję zawrót głowy odchylam głowę do tyłu ale szybko przytomnieje iteraz patrzę na Twój seksowny tyłeczek i mokra szparkę w której zanurza się ku\ta\s :P ściskam mocno pośladki wbijając w nie palce i daje mocnego klapsa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatnie pochylam się do przodu wypinając tyłek. Ten widok sprawa, że wzrasta Twoje podniecenie. Wypięty tyłek skaczący na k*****e to widok, który uwielbiasz :P Zaczynasz unosić biodra wbijając kurasa głęboko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja tu miałam być od pchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Obracam sutki palcami dociskam piersi do ciała potem daję Ci mocne klapsy a Ty coraz mocniej mnie ujeżdżasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tu jakieś falbanki, koronki, loki, a ja w bawełnianych figach i tiszercie, że o rozczochraniu nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo pragnę dać Tobie rozkosz. Doprowadzić do orgazmu i poczuć jak spuszczasz się w mojej cipce. Jak ją zalewasz gorącą spermą. To pragnienie sprawia, że moje biodra szaleją. Nadziewam się na k****a mocno, dziko, ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszłam. Możemy iść spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mhmmmmm..... pochylona do przodu z wypiętym tyłkiem podniecasz mnie jeszcze bardziej, poruszam biodrami pierząc Cię ostro, wbijam ku\tasa głęboko i daję soczyste klapsy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam gorącą i mokrą cipkę.... :P Pulsuje, a płatki rozchylone .... Mmm palce wchodzą tak gładko ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×