Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewunia771

miłość prawdziwa tylko raz ?

Polecane posty

Gość ewunia771

Witam . Od dłuższego czasu zastanawiam się czy prawdziwa miłość zdarza się tylko raz? Taka ze czuło się tak zwane motylki w brzuchu i dla tej osoby zrobiło by się wszystko. Mam już swoje latka . 3 lata temu poznałam pewnego mężczyznę i jak tylko nasze spojrzenia się spotkały ja wiedziałam że to jest właśnie on . Po jakimś czasie byłam z nim w związku ale niestety trwało to tylko kilka miesięcy. Z tego strony uczucia wygasły , roztalismy się i tak kontakt się urwał .swoje wycierpialam i jak to się mówi czas leczy rany. Wyleczyl. . . Ale nie do końca bo nadal uważam że to była najpiękniejsza miłość i uczucie nie do opisania. Z biegiem czasu poznałam kogoś innego , pokochalam i jestem szczęśliwa ale to nie jest jak z tamtym partnerem. Niektórzy mówią że tylko raz masz szansę zaznać pełni szczęścia u drugiej połówki . Jak myślicie ? Być może coś tym jest . Dodam że ostatnio po 3 latach spotkałam go pierwszy raz na ulicy i te spojrzenie. . . Przypomniało się wszystko i dziwnie się poczułam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozsmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed trafieniem na swoją "prawdziwą Miłość" byłem z dwoma kobietami w związku, nie było tej chemii między nami ale gdy trafiłem NA NIA to były motylki w brzuchu, zmiana swoich nałogów itd jednym słowem bylo świetnie ale po roku mnie zdradziła więc... od tamtego czasu spróbowałem raz miłości ale już nie czułem tego... wg mnie trzeba trafić na tą odpowiednią osobę i wtedy może to się powtórzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka ze czuło się tak zwane motylki w brzuchu x Motylki w brzuchu to nie miłość a zwykła fascynacja i chcica. Miłość to zupełnie coś innego i często wcale nie jest romantyczna i ekscytująca, ona po prostu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biegiem czasu poznałam kogoś innego , pokochalam i jestem szczęśliwa ale to nie jest jak z tamtym partnerem x Nie jest tak jak z tamtym, bo tamto nie przetrwało, zostałaś porzucona i ta twoja "miłość" to nic więcej jak tylko wyobraźnia. Gdyby tamten związek potrwał dłużej to być może ty rzuciłabyś jego, bo motylki by odleciały i znudziłabyś się nim, a że to on cię zostawił i to jeszcze w trakcie trwania tych motylków, to stąd takie przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×