Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczęło się 500 plus

Polecane posty

Gość gość

teraz wszędzie słyszę tą patologię jak gadają o 500 zł, widzę i słyszę że kolejna w ciąży.....teraz widać kto na tym skorzysta bo dzieci z takich rodzin nie będą wykształcone i na bezrobociu będą! koło mnie mieszkają 3 kobiety 1 z 4 dzieci i w 5 ciąży 2 z 4 dzieci 3 z 2 i w 3 ciąży i mówi że więcej dostanie i cieszy się ze akurat w czerwcu rodzi ale jak urodzi wcześniej to więcej dostanie ! to się robi nienormalne Wiadomo kasy nigdy za wiele ale ja nawet się po te 500 nie wybieram bo nie po to rodziłam 2 dzieci i nie te 500zł nie są mi w ogóle potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było oczywiste, czego ty się dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz dawno pisałam , ze dostanie tylko patologia i bogaci , a normalne rodziny nietety nic bądz niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy normalna rodzina, mamy jedno dziecko. dochód miesięczny 5tys zł. ale miesięczne koszty utrzymania to jakieś 3tys. na tzw życie zostaje nam 2tys . czyli szału nie ma. no ale nic nam się nie należy ani rodzinne ani teraz to 500plus bo jesteśmy za bogaci :( A za te 500zl wykupilabym dziecku karnet na basen, dodatkowy angielski, a tak angielskiego uczymy to w domu, na basen chodzi raz, dwa razy w miesiącu. nie musiałabym kupować używanych ciuchów czy szukać okazji w lidlu czy pepco. no ale lepiej dac takim co nie pracują i przepija :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy skończone i popiertolone idiotki skończcie piertolić i zacznijcie rodzić i też dostaniecie zrozumcie jeżeli jest taka sytuacja gdzie wiecie że rodzice przepiją i przepalą że jest melina i patologia to bezzwłocznie należy to zgłosić JASNE więc autorko skoro wszystkie te osoby to taka patologia to nie pisz tu tylko do ośrodka i zgłaszaj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle to gdzie wy mieszkacie ??? bo ja nic nie widzę nic nie słyszę żeby ktoś o tym rozmawiał ?? nie mam w swoim otoczeni PATOLOGI chociaż wiem że na kafeterii wszystko jest uznawane pod znaczenie tego słowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo mówię, tu masa sie obraca chyba w złym towarzystwie, ze wszędzie tylko patologie widzą, a pluja jadem jakby sami w niej byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×