Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Mama kaze mi chodzic ubranym jak dziewczyna co robić?

Polecane posty

Gość gość

Bo mama sie zorientowala ze przymierzalem jej ciuch i ona mysli ze jak chlopak przymierza damski ciuch to jest on dziewczyna a nie chlopak a ja jestem transwestyta i nie chce byc dziewczyna tylko chce sie czasem na chwile przebrac w damskie ciuchy i w nich zaspokoic ale nie chce na stale byc dziewczyna a mama wmuwila sobie ze kazdy kto przymierza damskie ciuchy jest albo chce byc dziewczyna i jak dziewucha powinien byc traktowany i ubierany co robic co radzicie? bo teraz bardzo zaluje ze przymierzalem ciuch mamy;( ale mama sprawia wrazenie troche niezdrowej na umys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś niezdrowy na umyśle, nie matka :D I na uj Ci przebierać się w kobiece ciuchy? Jesteś jakiś niewyżyty sexualnie? Albo jesteś nią albo nim. Co się teraz porobiło z tyn światem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja mama traktóje mnie jak dziewczynę gdy się budzę rano to mama każe mi ubrać rajstopy body podpaskę stanik Leginsy ...enkę i bluzeczkę w księżniczki a tata mnie pilnuje na wieczór muszę ubrać pampersa piżamke dla dzieci i musze spać z smoczkiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co sobotę mama każe mi chodzić w leginsach koszulce w pampersie  a tydzień temu mama powiedziała że za kare bede chodzić w pampersach rajstopach a do spania mam  zakładać body i pampersa oczywiście mama mnie bedzie przewijać i przebierać w ciuszki dla dziewczyn i pampersa KOCHAM PAMPERSY SMOCZEK a najbardziej lubię jak mama zakłada PAMPERSA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie mama traktuje jak dziewczyne bo jak byliśmy na pomiaże klatki piersiowej to sie oka mam 75g i musze chodzić w staniku a na baseny w stroju kąpielowym i nie jestem pedałem tylko mam wienksze cycki a i pragne dodać że waże 70kg i jestem szupły a i wracając do tego traktowania musze chodzić w staniku co mama kupuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×