Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

JA PIERTOLE ZARAZ MNIE CHOY STRZELI

Polecane posty

JAKICHS DWOCH TYPOW W DIABLO MI ZRUJNOWALO GRE, MIALEM PRZEJSC 3 AKT, I WPADLEM NA DWUCH TYPUW W GRZE ACT 3 WALK TO BYLO ICH DWOCH DENMARCZYKOW I ZARAZ WBIL JAKIS TRZECI TYP CO DAL WP DO TRAVINCAL ALE JA MUWIE NIE CHCE, JA CHCE EXP, A ON CHODZ, TAMCI TEZ ZE ONI CHCA WALK I ZA CHWILE GOSCIU PADL I WYSZEDL Z GRY BO TO HARDCORE POTEM ONI WYSZLI JA ZOSTALEM SAM JAK PALEC, NIE CHCE MI SIE GRAC W GTA, NIE CHCE MI SIE GRAC W DIABLO 2, NAWET MI SIE W RUNESCAPE NIE CHCE GRAC, SWIRUUJUJEJEJEJEJRUIEUEJEURJHERADSADAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK NIE GRAM NA PERKUSJI I NIE JESTEM ZE ZNAJOMYMI TO GRAM W GRY A TERAZ KURWA NIE MAM OCHOTY NAWET POGRAC A PRZECIEZ SIE NIE ZMUSZE KURWA JEPANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tylko jedno zajecie, jesc, jedzenie matka wyjechaloa do polski na 2 tygodnie, mam wur zarcia i hajs, a ja k***a mam dosyc jedzenia. :( nie mam ochoty jesc, mam pieczonego lososia ktorego jak nie zjem to bedzie stary, juz 3 dzien w lodowce lezy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×