Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama Nadii

Nadia, imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość
Imię jak z ruskiego p****la, bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ale często (zwłaszcza w filmach dla dorosłych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma tak na imię i nie interesuje mnie, co kto o tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala prostytuta sory....pseudo dziwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:46 14:50 ile wy tych ruskich p****li oglądacie skoro wiecie że często imię Nadia wystepuje we wspomnianych p****lach?:-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nie oglądasz? Spytaj męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nadii
Myślałam także o Anieli, ale zaraz poleci lawina hejtów, że to imię dla starej baby. Chyba zostanę przy Nadii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko-imię dla dziecka to decyzja rodziców a nie "kafeteryjnych ekspertów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniela - bardzo ładne imię. Nie to co NAdia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paskudne, ruskie i typowo koorewskie imię. jakby matka dała mi takie imię to na 100% bym je zmieniła jak tylko bym mogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co druga prostytutka to Nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być skończoną debilką, żeby własną córkę nazwać Nadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej jak podrośnie i zacznie świadczyć usługi seksualne to nie będzie musiała sobie wymyślać pseudonimu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Nadie ,ale wcale nie zachęcam bo chciałabym aby było rzadkie a nie takie popularne jak Lena czy Maja, niestety coraz częściej je słyszę. Mnie kierowało znaczenie imienia jest to zdrobnienie imienia Nadieżda czyli Nadzieja i to ,że jest na całym świecie używane spotkasz to imię i wśród Włoszek ,Niemek,Rosjanek czy Amerykanek.Wogole bardzo rezolutna ta moja córcia to imie jej pasuje .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.27 w gimnazjum koledzy bedą jej składać obleśne propozycje jak zobaczą ogłoszenia typu " ostra Nadia zaprasza" albo "bezpruderyjna Nadia- wszystko za 100 pln " -takie świstki kiedyś zatykali za wycieraczki samochodów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:38 w gimnazjum to będzie za jakieś 13 lat-jeśli będą jeszcze funkcjonować gimnazja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne imię ta Nadia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paskudne jak noc listopadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minky
Nadia dla mnie ok. Imię bardzo w porządku. Lepsze niż jak ktoś tu juz określił oklepane julki , amelki, zuzie, zosie itd. Ciężko trafić z opinią , jak dasz popularne to każdy psioczy , że ble i słuchać juz nie mogą, a jak wymyslisz inne , odbiegające od "mody" to od razu na stracenia. I bądź tu mądra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamuniaNadii
Piękne imię i za parę tygodni spodziewamy się i naszej Nadii :) Będziemy do niej mówić Nadia (pasuje i małej, i dużej, a to ważne!), Nadi, Nadinka, Nadusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniackie, kiczowate i tandetne, tak samo jak Angelika, Sandra, Roksana, Nikola itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniackie, kiczowate i tandetne, tak samo jak Angelika, Sandra, Roksana, Nikola itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up. Nadia Lena :) Nikola Sandra Samata Roksana Vanessa w jednej lidze grają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będzie robić karierę w branży erotycznej to nie będzie musiała pseudonimu wymyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje autorko, patologiczne imie. I to nie my jestesmy zasciankowi. Po prostu nie lubimy Ukrow. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy myślicie ludzie? Jestem pewna na 100 % że wchodzą tu takie małe Nadie i czytają, jakie to z nich dzi*ki, jakie prostytutki i jakie to ich imię jest wieśniackie i tandetne. Moim zdaniem, jest to imię normalne, może dlatego, że znam kilka Nadii i wcale nie kojarzy mi się rosyjsko, absolutnie. Myślcie trochę, bo te wasze pseudo porady mogą zniszczyć komuś samoocenę. Według mnie, imię bardziej "normalne" w tych czasach niż np. W 2010 roku. A tak apropo, tych wszystkich "doradczyń": imię Nadia nie jedzie na tym samym wózku co Dżesika czy Tatiana;) Po prostu słoma z butów wystaje, małomiasteczkowe paniusie się wypowiadają (pewnie studentki albo dumne mamusie Natalek, Zosieniek i innych częstych imion) bo coś nowego, to odrazu ból d**y i krytyka. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia fajne imie, a teraz stwierdziłam, ze jeszcze fajniejsze poniewaz mozna uzywac jako skrot od Nadziei. Ime jest popularne wiec nie wszyscy tak nienawidza wschodu. Jest duzo Nadi wiec ta opinia sie unormuje czy te oszołomy chca czy nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sie tak unosza, bo zapomnieli jak kazdy Polak w Niemczech uwazany był za złodzieja za czasow komuny. Chodzili w sklepach za nami i patrzyli na rece. Mama opowiadała jak była w sklepie i Niemra nie chciała jej sprzedac wozka i moja babcia wkroczyła do akcji. To pokolenie, albo nie pamieta, albo nie chce pamietac jaka opinie mieli o nas swego czasu an zachodzie, zreszta teraz rowniez jestesmy obywatelami trzeciej kategori zreszto i pewnie dlatego wyzywamy sie na naszych wschodnich sasiadach, zeby sie odbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia to przeciez duzo ładniejsze i bardziej wdzieczne imie niz np. taka Kinga czy Wiktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×