Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Gość Martka 10
KateA92 - chętnie bym zrobiła, ale mieszkam w kraju w którym do 12 tyg. ciąża nie jest uznawana, nie jest ratowana. BHcg robią dopiero po 12 tyg.- położna daje skierowanie. Tak czy inaczej muszę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka według mnie mogło być to plamienie implantacyjnie ,równie dobrze jednak mogła to być @ ...tak na prawdę to jest loteria ,objawy ,które opisujesz mogą świadczyć w zasadzie o wszystkim ...nie masz możliwości kupna testu choćby w Rossmannie albo tego typu sklepie ? Będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Mam test od 2 tyg. w domu. Poczekam kilka dni. Jeśli faktycznie jestem w ciąży wykaże, jeśli nie, dalej będziemy próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Pisząc do Was, piszę zawsze z telefonu. Teraz weszłam pierwszy raz na laptopa, bo co wejdę na nasze forum z telefonu to jakies wirusy mi wyświetlaja i przekierowują na inną bóg wie jaką stronę. także nie mogłam wejść ;/ głupia kafeteria.. JA zrobiłam test 13dpo i wyszła mi bardzo blada druga kreska. bladziocha straszna, ale zarówno ja jak i mąż ją widzieliśmy :) ile jesteś dni po ? i gdzie mieszkasz ? ja mieszkam w Niemczech i z tego co mi wiadomo to tutaj też nie ratują za bardzo płodu do 12tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA92 mam tak samo z tymi wirusami na tefonie:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Holandii, tutaj na wszystko najlepszy jest paracetamol wg lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam,że tylko ja mam problem z jakimś reklamami na telefonie :@ Tak między Bogiem a prawda to w Polsce zasadniczo tak wczesne ciąże ratuje się tylko czysto teoretycznie niestety .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesz93
Wlasnie powiedzialam narzeczonemu o ciazy ,spodziewalam sie ,ze bedzie zaskoczony ale wiecie co?Nigdy nie pomyslalabym,ze uslysze cos takiego : "wiesz jeszcze jest jedno wyjscie mozna usunac ale raczej nie jestem za tym " osłupiałam... okej rozumiem,ze nie planowalismy tego ale jaak sie dowiedzialam bylam najszczesliwsza osoba na swiecie (nadal jestem) w zyciu nie spodziewalam sie,ze uslysze takie slowaa z jego ust ;( strasznie mi z tym ciezko na duszy ;( A wasi mezczyzni jak zareagowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Inesz93 pewnie to dla ciebie cios:( strasznie mi przykro i wiem że pewnie ci teraz ciężko:( a powiedziałas mu ze ty się cieszysz? Jaka jest wasza sytuacja? Uczucie się, pracujecie? Macie gdzie mieszkac? Planujecie slub? Może jak przemysli to i sie z tym przespi to bedzie lepiej i zrozumie ze musi cie teraz wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Ja też mam problem z tymi wirusami już od dłuższego czasu, myślałam że tylko ja... Inesz współczuję to Najgorsze chyba co można usłyszeć od ojca dziecka.. Powinniście porozmawiać... Musisz mu powiedzieć jak bardzo się cieszysz! U mnie po @, beta mniej niż 2 także ciąży nie ma, wyczyścilo się wszystko, w czwartek do gina, ciekawa jestem czy pozwoli się starać... Ja już bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S992 nadal nie docieraja do mnie te slowa :( pracujemy razem w jednej firmie,mieszkanie wynajmujemy o slubie jeszcze nie rozmawialismy tak szczegolnie ale planujemy ,, eh zdziwila mnie ta reakcja :( okropne uczucie :( nawet jesli to juz do niego dotrze to te slowa pozostana na zawsze w mojej pamieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesz93
Paula24 trzymam za Ciebie kciuki ,mam nadzieje,ze przy kolejnym cyklu Ci sie poszczesci :) (Zapomnialam o nicku przy wczesniejszej.odpowiedzi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula a mowil ci ze da ci cos na wspomaganie ciąży? Dobrze ze u Ciebie się zaczyna układać w dobrym kierunku :) Inesz93 nie watpie ze to zostanie... Mnie na pewno by to podlamalo:( potrzebujesz wsparcia bo sama jestes w nowej sytuacji a tu taka przykrosc:( ale masz dla kogo być szczesliwa :) a mozna zapytac ile jesteście ze sobą? W ktorym tygodniu jesteś? Buziaki i tule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesz93
S992 oczywiscie jestem szczesliwa :) niczego nie zaluje. Jestemy juz razem 3 lata a od 2 razem mieszkamy.Mam nadzieje,ze palnal glupote nawet sie glebiej nad tym nie zastanawiajac :( Jestem w 5 t 5 d :) Dziewczyny dziekuje za wsparcie bo sama to bym chyba zwariowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Inesz bedzie dobrze :) za kilka dni przyjdzie z kwiatami i cie przprosi za te slowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Inesz głowa do góry, przemyśli i przeprosi. Zapewne to był dla niego szok. Niektórzy faceci niestety tak reagują, nic na to nie poradzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesz93
S992 dziekuje Ci bardzo za ciepłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inesz93
Martka 10 mam nadzieje,ze tak bedzie bo zupelnie to zachowanie nie pasuje mi do niego.Dziekuje dziewczyny,juz mi o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
S992 nic mi nie mówiła bo ona myślała że będę miała zabieg i wtedy powiedziała że 3 miesiace przerwy że staraniami bo ciało musi dojść do siebie a po za tym badania chce mi zrobić pewnie hormony itp... Ale zabiegu nie było więc organizm nie ma po czym Dochodzić do siebie więc pewnie badania i jak będą ok wyniki to da zielone światełko, jakieś chorubsko mnie złapalo gardło boli katar ogólnie źle się czuję... Ehhh w piątek wracam do pracy, wszyscy wiedzą co się stało ciekawa jestem jak się będą wobec mnie zachowywać stresik mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Paula pierwszy dzień najgorszy ale minie szybko ;) wydaje mi się ze gin powinna dać wam zielone światło ;) Inesz, przykro mi ze tak Twój narzeczony zareagował :( przestraszył się ale jestem pewna że nawet za bardzo nie myślał nad doborem słów w takim był szoku :P za jakiś czas dotrze to do niego i zacznie się cieszyć razem z Tobą ;) A co do ciąży to idziemy łeb w łeb ! :D u mnie dziś 5t2d :D ciekawa jestem która z nas pierwsza urodzi :D twój bąbelek jest pewnie trochę większy od mojego, bo ja miałam późno owulacje, ale to nic nie przesądza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula będzie ok ,najtrudniejszy jest pierwszy dzień ,ludzie nie wiedzą jak reagować więc najczęściej ....udają że nic się nie stało .... Inesz nie załamuj się kochana ,pewnie przemawiał przez niego szok ...pamiętam sytuację z przed 15 lat gdy zaszłam w swoją pierwszą ciąże ,zadzwoniłam do mojego wtedy jeszcze chłopaka i nawrzeszczalam na niego ,oznajmiłam że usunę ta ciąże choćby stawał na rzęsach ,zerwałam z nim a potem rzuciłam słuchawka ....byłam wtedy w klasie maturalnej i byłam załamana .....ciąży oczywiście nie usunęłam ,stało się to co się stało ....a ja do dziś gdzieś tam podświadomie myślę że los mnie karze za tamte słowa ....także on na pewno będzie się cieszył na równi z Tobą musi tylko chwilkę ochłonąć ... Dobrej nocki dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Hej. Ja testuje za 10 dni... masakra jak się ciągnie. Paula Trzymam kciuki za zielone swiatelko :) Inesz Przykre słowa, mam nadzieje że przemyśli i będzie oki :) Kate Jak dziś samopoczucie ?? S992, Angelowa Trzymam za Was kciuki :) Kushina Co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i zapomniałam napisać.. ja też mam te cholerne wirusy... wkurzają strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Po tamtej stronie drzwi (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/wgjpo-tamtej-stronie-drzwi-2016 >>>http://d8x.pl/r/wgjpo-tamtej-stronie-drzwi-2016 >>>http://d8x.pl/r/wgjpo-tamtej-stronie-drzwi-2016 Po śmierci syna Maria wyrusza do starożytnej hinduskiej świątyni, by nawiązać z nim kontakt. Otwiera drzwi między światami, które miały być na zawsze zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie mieć taką babkę, która nie może zaciążyć. Ma takie parcie na dziecko, że bzykasz sobie o każdej porze dnia i nocy i ile chcesz. Bez gumy lejesz jak w wiadro i nic:) Ech, ludzie to mają szczęście. Biednemu to zawsze wiatr w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) czy moge dołączyc? staramy sie z mezem o trzecie dziecko. Zawsze chcialam miec trojeczke, sama jestem jedynaczka :( mamy juz corke i synka. To drugi cykl staran, ale taki "lepszy" i moze bedzie owocny gdyz uregulowalam tarczyce. Dni plodne dopiero w przyszlym tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik ja tez za 10 dni moge testować bo @ ma być 13:-) bedzie nam razniej ;) Malinka30 witamy wśród nas ;) ile staraliscie sie o wasze dzieciaczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka30
Pierwsza ciaza - udalo sie za pierwszym razem a o druga staralismy sie 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej Malinka, Wizyty nie będzie w tym tyg, dopiero w przyszłym bo gin nie ma... Ja mam dziś 11 dc zaraz zaczną się dni płodne a ja nie wiem co robić, nie chce czekać... Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×