Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

nie w Anglii, mieszkamy w Holandii :) gośćpuma - endomietrioza to przede wszystkim bardzo bolesne, obfite i mocne miesiączki, bolesne i wyczuwalne pod palcami guzki (ja tak miałam), bolesne stosunki - na szczęście nie u nas - ale nie u wszystkich występują te same objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Dzięki za info martka. A na kiedy masz teraz termin okresu kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No tutaj też muszę iść do lekarza rodzinnego po skietowania na badania Ale do ginekologa nie potrzeba skierowania idziesz poprostu z ulicy i to kasę chorych.też mi się wydaje że po tylu latach Endo już dawno by mi się objawiła. Ja myślę ze poprostu miałam szczęście ze nie trafiliśmy.Wiesz ja już jestem po trzydziestce lata lecą i coraz trudniej będzie z zajściem Ale jestem dobrej myśli i co najważniejsze nie nakrecam się co ma być to będzie. Już to kiedyś pisałam CO SIĘ ODWLECZE TO NIE UCIECZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No i oczywiście trzymam kciuki żeby Ci się udało i wam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
A ja mam na 1 mają termin okresu:-)to razem czekamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy podobne podejście, jak będzie to będzie :) jedno wymarzone dziecko mamy, drugie byłoby super. Może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
A ja mam 28 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No ja miałam 22 jak urodziłam córkę więc wiem jak ten czas szybko leci.Jeszcze pamiętam kobiety w tramwaju które mówiły między sobą PATRZ DZIECI MAJĄ DZIECI z racji tego ze nie wyglądam na swoje lata a mnie pozostało się tylko uśmiechnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre Holenderki pierwsze dziecko rodzą w wieku 42 lat. Byłam w szoku, jak to przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość D
No widocznie im się nie śpieszy do macierzyństwa jak nam Matkom Polkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można się pomylić, nigdy nie wiadomo czy dziecko jest na placu zabaw z rodzicami czy dziadkami :) Mam nadzieję, że urodziny szybciej niż po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Angelowa trzymam za ciebie kciuki. Ja też miałam na teście słabe kreski i dwa razy robiłam betę, choć już wiedziałam że jestem. U mojej koleżanki też późno stwierdzono ciążę bo wcześniej jej nie było widać. I uwierzcie mi nie jest fajnie robić dzieci do strzału. Dla mnie to jest problem. No ale nie ważne. Ważne żeby wam się udało. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
A tak w ogóle to skąd pochodzicie ? Ja jestem z małopolski na granicy ze śląskim. I w czwartek skończyłam 30 lat. To jest moja trzecia ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka 10
Ewna3096 gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej dziewczynki u mnie @ 4 dzień... Czekam jak się Skończy i idę do gin na kontrolę czy się wszystko wyczyścilo i badania... Ten miesiąc raczej odpada jeśli Chodzi o starania chociaż różnie to bywa.. :P Angelowa kochana bardzo Ci Współczuję tego czekania i nie pewności Wiem przez co przechodzisz... Beta 11 malutka ale zawsze jest nadzieję chyba że to już beta po spadku... Ja nie wiem co to się w tym cyklu wyprawia... Moja beta na początku wynosiła 23.. Ale pamiętaj że najważniejszy jest przyrost po 48 h a nie sama wartość... Trzymam mocno kciuki! Kate gdzieś Ty była kobieto kope lat! Tobie też życzę 2 Kreseczek!! BasiekKk nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Tobie Kushina też! Oby wasze fasolki wyrosły na 4 kg zdrowe bobaski :) Za resztę też trzymam kciuki jest was tak dużo że już mi się mylicie :P witam nowo przybyle i życzę owocnej wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
hej dziewczyny. Weźcie mnie nie straszcie z tymi endo po cesarkach aj tez miałam :(Martka ja mam 33 i tez urodziłam po 30. Zycie tak się ułożyło.Doła mam bo jakos nic mi się nie udaje ostatnio. Prawo marphiego czy jakos tak ze jak sie pierdoli to wszystko na raz. Babeczki zaciążone pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiekKk
Paula i Tobie sie uda, zobaczysz! :) badz dobrej mysli! Ale z tymi bobasami 4 kg to nie przesadzajmy, 3.5 kg wystarczy-chcialabym urodzic naturalnie po cesarce ;) Jest juz nas tyle tutaj ze nie wiem juz kto, co i jak :D Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Hej dziewczynki:) A ja mega ucieszona bo dostalam prace :D juz nie bede mieć tyle wolnego czasu na rozmyslania i czas moze szybciej pojdzie :-) Owu będzie na dniach więc praca wre hehe :D a jak u reszty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Hejka :) Ja miałam wczoraj mega doła... ale dziś już lepiej:) ja też już się gubie której z nas się udało a które się starają. Jutro ide do gina niech zobaczy czy wszystko jest oki. Mam 29 lat i dwójke urwisów staramy się teraz o 3 maleństwo :) Paula super, że się odezwałaś. Trzymaj się cieplutko. Może gin pozwoli Ci się starać po okresie. Aifoz i jak u Ciebie?? Angelowa trzymam kciuki żeby beta urosła prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Becik u mnie nic i coraz bardziej stres bo wrzesien blisko a ja nie bede miaLa co zrobic z małym. Byl piękny wielki plan zeby wymienic tesciową a tu juz małe szanse na wymiane sie robią. doła mam ogólnie i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
Witam dziewczyny:-)aifoz do września jeszcze trochę czasu napewno ci się uda:-)a ile twój synek ma lat?za wszystkie starajace trzymam kciuki żeby się udało,a za testujace żeby były 2 kreski.A mi zostały 5 dni do okresu zobaczymy czy przyjdzie na czas.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
Puma we wrzesniu to ja miałam byc na zwolnieniu a nie mogę pojsc od razu. Taka polityka firmy plus moj lekarz tez nei ejst z tych plus chciałabym kiedys miec szansę na powrót więc przed 24 tyg ...no przed 20 tyg ciazy odpada L4. A jakby nie liczyć we wrzeniu jakbym terz zaskoczyła to bedzie max 16 tydzien:(. Moj synuś ma 21 m-cy ( 3 maja skonczy).A u Ciebie bo już się pogubiłam wiem tylko ze masz 28 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuma
A jak tak z pracą wygląda to rzeczywiście kiepsko:-(a ja ma 4 latka więc chodzi już do przedszkola,a jak bym zaszła w ciąże to pewnie mój lekarz od razu by mnie wysłał na zwolnienie.Mam nadzieję jednak że ułoży ci się wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nauczycielem ,u mnie sprawa jest dużo prostsza jeżeli chodzi o zwolnienie itd .no i fakt jeszcze nie mam dzieci... Za oknem leje ,szaro buro ..pogoda nie nastraja pozytywnie :( Paula czasem jest tak że zaraz po stracie można zajść w ciąże ,sama tego doświadczyłam ...zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu zaraz po poronieniu ....trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquara
Czesc dziewczyny przychodze do was z pytaniem czy ktoras z was wykonywala test firmy Nova?Wyszla mi bardzoo blada ( a jednak widoczna przy dluzszym przypatrzeniu) kreska ,nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saquara
Chyba poczekam jezcze te pare dni i powtorze.Dziekuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×