Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KateA92

Starania o dziecko 2016 2017

Polecane posty

Ten glut to prawdopodobnie było zluszczajace się endometrium czy jakoś tak ,w każdym razie dość częste zjawisko :) z testami natomiast nie pomogę ,jakoś nie przyszło mi do głowy żeby ich użyć ...jeżeli chodzi k owulacje ,to musiałabym mieć teraz po raz drugi bo miałam charakterystyczne objawy ok 4-5maja ,teraz sam śluz ...nie wiem czy jest sens prowadzenia tych wszystkich obserwacji ,przynajmniej w moim przypadku ...do @ ok6dni i cisza ...żadnego bólu piersi nic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo my kobiety zawsze mamy pod górę.....jesteśmy jakieś skomplikowane :D faceci mają łatwiej i na ogół wszystko w doopie :D ja już też mam dosyć tych dziwnych obserwacji,prowadzenia durnych notatek dla mojej ginki.....ostatanio kazała mi sama wyluzować i kochać się 3 razy w tygodniu,bo jak twierdzi każda płodna i zdrowa kobieta przy takiej częstotliwości przytulania się powinna zajśc w ciażę bez zbędnych obserwacji.....ale my kobiety jesteśmy zawsze dociekliwe i mamy oczy dookoła głowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Ta dociekliwość jest najgorsza. Nie wiem czy powtarzać test ciążowy czy nie jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateA92
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilkę. Wybaczcie, że Was nie nadrobie, ale trochę się dzieje a w międzyczasie chcemy jechać do Polski na parę dni. Jutro wyjazd. Wpadłam pochwalić się - miałam dziś wizytę i usg, na którym widziałam mój 2 milimetrowy cud :D W poniedziałek (6t1d) był tylko 7mm pęcherzyk. Beta 4540 UI/l :) Dziś, dwa dni później (6t3d) był 9mm pęcherzyk z 2mm zarodkiem :) następna wizyta i usg we wtorek. Chociaż chcemy w piątek juz zrobić prywatnie usg w Polsce bo trochę mnie nastraszyli ze za małe to wszystko jak na ten tydzień :( Wierzę, że owulacja była późno i późno doszło do zaplodnienia i dlatego jest trochę w tyle. Trzymajcie kciuki, aby moje maleństwo rosło ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Angelowa niektóre kobiety Wogole nie mają bolu piersi przed @. A mnie juz ponad tydzień bolą i w nocy masakra, bo zawsze spie na brzuchu albo na boku. Ech ja ro ciagle widze kobiety w ciąży albi z malymi bobaskami i napatrzec się nie mogę, jeszcze nie dawno aż tak nie miałam jak teraz ... U mnie nadal 37 kresek więc jeszcze jest nadzieja, w poayekw termin @. Bólów w podbrzuszu nie czuć już tak jak w ostatnich dniach, szyjka nadal dość wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Michiganka i iwonka25lat jeśli temp jest nadal 37 stopni a był "niby okres" to warto zrobić test (chociaz jeszcze może wam nie wykazać ciąży) najlepiej zrobcie bete! Bedziecie mialy najpewniejszy wynik :) bo przy normalnym @ temp wraca do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
Michiganka miałam identyczne skojarzenia i troszkę mnie to przeraziło, ale ulga! dzięki dziewczyny!! Kate oczywiscie, że trzymamy kciuki! obyśmy szybko do Ciebie dołączyły:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
A ja czekam do piątku na @... Oby nie przyszła... Choć moje nadzieje chyba wymarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Karolcia06 ja tak samo na piątek termin @ ... Wczorajszy test negatywny, wiec podchodze sceptycznie bo nawet cienia nie bylo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
KateA92 gratulacje :) obyśmy niedługo i my chwaliły się swoimi cudami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość321
dziewczyny nie poddawajcie się! a nóż zdarzy się cud:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
S992 u mnie tak samo wczoraj tylko jedna kreska.... I już nie robię testów, czekam na @ :( a w następnym cyklu powiem gin żeby przepisał mi clo i pregnyl bo już mam dość naturalnych cyklow bo i tak nic się nie dzieje... A to już mój 4 miesiac po laparoskopii, boję się ze mi się porobią zrosty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
KateA92 duzo zdrowia dla was :-* Karolcia06 ja postanowiłam ze jak @ nie przyjdzie do niedzieli to wtedy zrobie. A od nastepnego cyklu jesli sie nie uda to testy owu, bo nie wiem kiedy mam i wiesiolek bo marny sluz mialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia06
Ja śluz to miałam ok :) życie jest niesprawiedliwe... Nie chcę przeżywać drugiej laparoskopii :( żeby @ nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KateA92-trzymajcie się i rośnijcie zdrowo :) mam do Was pytanko dziewczyny...czy któraś z Was bierze progesteron....ja biorę od lutego.....i mam wrażenie ,że ten progesteron więcej mi w organizmie miesza niż pomaga..... zanim zaczęłam brać progesteron czułam delikatne kłucie podbrzusza przed okresem i zawsze mi sie powiększały piersi-przy tym wiedziałam,że mam okres dostać....odkąd biorę ten progesteron to przed okresem cycki mi flaczeją,są miękkie za to mam straszne skurcze i ból podbrzusza aż do krzyża i posladków....w tym cyklu ten ból jest silny i utrzymuje się od 05 maja czyli pierwszego dnia miesiączki....no i dziś te cycki twarde i bolą.....jak coś to proszę napiszcie jak tam u Was z tym progesteronem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że większości z nas kochane będzie to sadny weekend ;) Kate cieszę sie bardzo rosnijcie zdrowo :) S992 już sama nie wiem czy ja czuję ból piersi przed@ czy nie ,wydaje mi się ,że jestem tak babuzowana na dziecko ,że popadam w jakaś maniakalna manie ciazowa;) totalna huśtawka nastrojów ,raz myślę jest ok tym razem się uda a potem ryczę jak bóbr bo pewnie nie zobaczę drugiej kreseczki ...normalnie frustracja wypływa mi już uszami ....:o :s Macie rację kobiety mają pod górkę .... Spadam ,teraz na Was przelałam swoje żale ...dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona25lat
Dziewczyny co to moze być skoro juz dwa dni po okresie mam nadal brązowe plamienie? Juz myśle ze to cos najgorszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka 10
Michiganka robiłaś badania pod kątem endometriozy. Mam takie same objawy z bólem po miesiączce włącznie, z tym, że od 3,5 mam zdiagnozowaną endometriozę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Miałam na mysli od 3,5 roku mam zdjagnozowana endometriozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becik29
Hej.... Witam nowe staraczki. Im nas więcej tym lepiej. Ja odpadam w tym cyklu.... @ przyszła.... Zastanawiam się nad wiesiołkiem.... Tylko nie wiem jak to się pije...i który lepszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate trzymam kciuki. Dawaj znac co i jak. Kushina Jak u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka10-nie pocieszyłaś mnie....oby nie.. . Do ginki ide za miesiąc więc poruszę ten temat. Mam jednak nadzieję,że to tylko hormony. W sumie to mam od niedawna. Postanowilam nie brac juz tego progesteronu i wtedy zobaczę,jak wszystko wróci do normy to sprawa bedzie jasna,może też jestem przesilona....pracuje w cholernym UK na magazynie,codziennie 8 godzin stania i dźwigania kosiarek i innego ogrodniczego badziewia... jedna przerwa tylko . ..i do tego stres bo poganiaja....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Becik to wczesnie przyszla :/ wspolczuje kochana :( ja dzis albo jutro :( w głowie jak rano wstane to czuje sie jakbym miala kaca masakra. I tak od kilku dni. Ostatnie dwa cykle byly 26 dniowe wiec mogla @ by byc i dzis. Mierze tempke i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
U mnie jesZcze 37:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 24
Hej u nas starań nie było... Byłam taka zmęczona wczoraj ze nawet nie miałam siły się odezwać... A co dopiero.... Kate super wiadomości rosnijcie zdrowo! Becik :( Ja postanowiłam że w następnym cyklu zakupie castagnus... Lek ziołowy więc nie e zaszkodzi a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka10
Michiganka, oby to były tylko hormony. Nie chciałam Ciebie wystraszyć :( Niestety stresująca praca może wykończyć. Ja żałuję, że teraz nie mogę pracować zawodowo. Mamy 5 latka, którego trzeba zaprowadzić i odebrać ze szkoły, angażować się u niego w szkole. W sumie gdybym poszła do szkoły, a on po lekcjach byłby w przedszkolu/świetlicy/ opiece dziennej lub u opiekunki to z mojej pensji zostałoby może ze 100€. Doszliśmy z mężem do wniosku, że lepiej jak ja teraz zostanę z synkiem i ogarnę sprawy na miejscu, a on skupi się na pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Paula o jak ja cie rozumiem.tez tak czasem mam ... U mnie lekko różowy śluz, zero bolu brzucha narazie, dziwne bo rano tamp jeszcze byla 37. Poczekam co z tego wyjdzie :( ech masakra :( W następnym cyklu w ruch testy owu i cos na poprawe sluzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) mam pytanko czy ktoras z Was stara sie o dzidzie?? chetnie porozmawiam na ten temat,gdyz to bezie moja pierwsza ciaza i jestem troche niedoswiadczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj laurko :) my tutaj wszystkie staramy się o dziecko ,myślę ,że dobrze trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×