Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredny antychryst

tyle ludzi tera w pracy

Polecane posty

Gość gość
A ja na urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdechniesz kiedys pod mostem przyglupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Słuszna uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie te fabryki przyglupie to juz dawno zdechnalbys z glodu smieciu albo trawe wpier/dalal, co za zj/eb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam zarcie produkuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość`84
brawo wredny, postawa godna naśladownictwa, krytycy mają oczywiście ból 4 liter jak zwykle zresztą w takich sytuacjach, ja też jestem neetsem, mam 32 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie jak ludzie na mnie pracują. Tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnijecie na garnuszku starych i sie cieszycie z tego? Co za kretyni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten serek wiejski ktory wpier/dales ostatnio w fabryce zostal wyprodukowany cynik luju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadlem zadnego serka. Gosc, nie jestem na niczyim utrzymaniu, widzisz, ja w przeciwienstwie do ciebie cos w tym zyciu jednak robie i robilem, stad tez dzisiaj mam 21 lat, a ja jestem wirtuozerem perkusji, a ty skonczyles szkoly i studia i czeka cie marna smierc szczura. Moj pierwszy zespol mialem jak mialem 11 lat ty k*****, a oni mieli po 16-18 lat, a ty mi bredzisz ze zdechne, martw sie o swoje 4 litery, bo ja zadnej pracy nie wykonuje, a mam wszystko co chce i o czym sobie zamarze s****wojadzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego że żresz organiczne? to organiczne też ktoś musi wyprodukować i sie przy tym narobić, gdyby oni nie pracowali to byś trawe żarł tłuku, jesteś zwykłym pasożytem i tyle jak jesteś taki cwany to sie wyprowadź od matki i żyj po swojemu według swoich wolnościowych zasad bez pracy zobaczymy ile pociągniesz :D ale ty tego nie zrobisz frajerze bo byś zginął marnie a tak na matce pasożytujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ludzie nie pracowali, to ziola rosly by mi przy domu, a kurczaki i zwierzeta paletaly by sie wokol domu, a wokol mnie by bylo lasy i by nie bylo takiego przeludnienia, bo dzisiaj glownym celem kazdego czlowieka jest znalezc prace, nar***** sie i narobic dzieci i utrzymywac rzad a potem umrzec i zostac pochowanym na cmentarzu komunalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie każdy może pracować.. Niektorzy mierzą wyżej niż praca , , dzieci , śmierć w życiu trzeba sie bawić , bo jest za krótkie by marnować czas w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
jest za krótkie by bawic sie w przewijanie pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzieci to ja nic nie mam, jak samemu czuje, ze juz wszystko mam, ale niestety wszystkiego nie mam, bo jestem mlody, moj pierwszy cel i marzenie, to wsiasc w mercedesa sls i pojechac w tripa do niemiec, ale najpierw musze sie niemieckiego nauczyc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ja akurat takich marnych marzeń nie mam... Niemcy to brzydki zimny kraj jak Polska .. Wolałbym jechać w tripa do Nowej Zelandii albo Kanady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Tylko że Niemki są brzydkie, nie ma na czym oka zawiesić Niemcy są dobre na wycieczkę dla emerytów ,a młody to lasek szuka a w Niemczech to są takie laski :classic_cool: http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Betty+Heidler+20th+European+Athletics+Championships+ZPBlXRKsP8al.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×