Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona imiona imona :)

Polecane posty

Gość gość

Mam termin wyznaczony na czerwiec/lipiec - bliźnięta. Zastanawiam się nad imionami i proszę o sugestie/opinie :) Jeśli będą dziewczynki to decyzja już podjęta, więc chodzi i tylko o imiona dla chłopców. Mój mąż jest Duńczykiem i zależy mi na takich imionach, które by funkcjonowały i tam, i w Polsce, jakieś nieszczególnie skomplikowane. Co myślicie o Rudolfie/Rudim albo o Igorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Igor. To imię jakoś zawsze mi się kojarzyło z ruskim służącym. Okropnie brzmi. Rudolf jest znów śmieszne, Rudolf czerwononosy renifer ;) Nie doradzę, co by było ładne, bo nie wiem, co funkcjonuje w Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igor jest super, bardzo mi się podoba; Rudi nie wiem znam osoby o tym imieniu ale są po 50. a dla dziewczynek co wybrałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Roksana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będą córeczki to Dagna i Debora :) Wiem, że nietypowe, ale przynajmniej pasują i tu, i tam. Jak będzie jedna dziewczynka to raczej Dagna, ale które myślicie, że ładniejsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też Igor mi się właśnie podoba, zwyczajne imię, krótkie, nieskomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabriel, Viktor, David.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Igor i David. Rudolf może stać się obiektem żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziewczynek Anna i Nina :) lub Pola i Olga dla chlopcow Michał (Michael) i Dawid(David) lub Igor i Victor lub Szymon i Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala lala
A co jest do żartowania z Rudolfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudolf mi się nie podoba. Trochę z reniferem, trochę ze starym dziadem mi się kojarzy :P. Ale to moje skojarzenia a dziecko jest Twoje więc Tobie musi się podobać. Nie pytaj na forum bo co człowiek to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lala lala
Nie jestem autorką :) Sama mam chłopca o imieniu, które tu nie pada prawie nigdy, a nie jestem mamą Natana ani innego Olgierda, ani Denisa, ani Joszki. Następne dziecko nazwałabym Wanda albo Kazik, ale nie spieszy mi się, bo jestem zwolenniczką dużych różnic wiekowych między dziećmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagna Debora - bardziej podoba mi się Dagna. Z męskich imion, Adam - klasyczne, piekne imię, pewnie funkcjonuje także w Danii, Igor jest ok, Mateusz, Dawid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej tu autorka tematu :) Dzięki za sugestie :* Wanda jest przepięknym imieniem, ale na niekorzyść w moim wypadku jest to, że to typowe polskie imię. A z kolei Olga jest w najbliższej rodzinie mojej. Adam, świetna propozycja :) Już się nie mogę doczekać, żeby poznać płeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK, właśnie przyszedł mi do głowy pomysł... Zaczęłam rozważać imię Kajetan? W Polsce Kajtek, a jest też takie imię duńskie Kaj. Wypowiedzcie się, bo nie ma to jak opinie postronne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię Kajetan obecnie w POLSCE jest juz "spalone" - to tak jaby dac dziecku na imie Adolf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Emmmmm
Spalone? Z jakiego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo adolf wiadomo kto kajetan tez wiadomo kto , morderca od ucietej glowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja syna nazwe Nataniel. Też mam termin na czerwiec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagna i Debora - super, bardziej podoba mi się Dagna, co do Kajetana to zbrzydło mi właśnie przez ostatnią aferę, Igor jest super, Adam też jest ok, może Bruno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiąc o Kajetanie nikt nie będzie pamiętał, a Adamy też obcinają głowy, Pawły, Piotry i Andrzeje też. A Anastazja to była prostytutka peerelowska :P Co za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dziecku ,które ma miesiąc dałam imie michał, nie wiem czy nie zmienić na Mateusz lub paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze Adam i Aleks-Adam to chyba najbardziej uniwersalne imie, do tego zawsze mi sie bardzo podobalo, a Aleks to moj synek, tez nie mieszkam w Polsce, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś po pierwsze to załóż sobie nowy temat, co do tych trzech imion to chyba Michał podoba mi się najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×