Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaka kuchenka

Polecane posty

Gość gość

Muszę coś kupić bo zepsuł mi się piekarnik,kwota niestety do 1300zł (samotna matka :P 2 dzieci) pomóżcie coś wybrać,co macie w domu i jesteście zadowoleni a z czego nie jesteście ? Moja obecna ma 9 lat i jest z Mastercook no i 2 razy przepalił się kabelek z tyłu (coś z piekarnika) przepaliły mi się też 2 palniki :D Piekę ciasta dzieciom bo jedno jest alergikiem a trudno znaleźć kogoś kto dobrze i smacznie piecze dla alergików,oczywiście jakieś obiady itd. więc użytkowany będzie bynajmniej tak w przybliżeniu 7-10 razy w miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) U mnie również już przyszedł czas na wymianę kuchenki, miała już swoje lata i nie grzała tak jak powinna. Spokojnie zmieścisz się w swoim budżecie, ja zaplanowałam do 1000zl i znalazłam kuchenkę Amica 58GG 4.23 ZPPF za niecałe 900 zł i już nie muszę obracać blachy z ciastem w trakcie pieczenia, ta stara kosztowała mnie wiele cierpliwości a nowa spełnia wszystkie swoje zadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Amica podobnie jak kuchenki Beko- to dobre i zarazem tańsze firmy,więc śmiało możesz brać je pod uwagę w kwestii kupna. Zerknij też na AgdMix24.pl gdzie często zamawiam wiele ciekawych rzeczy ,artykułów do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam Amice, niedawno zamawiałam w sferisie i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×