Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak schudnąć nie ćwicząc?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Proszę pomóżcie mi... Mam 23 lata 145 cm wzrostu i ważę 70 kg. Ćwiczyć nie mogę za bardzo ponieważ poruszam się na wózku inwalidzkim ale wykonywać ćwiczenia typu "brzuszki" dam radę. Dajcie mi jakieś wskazówki co mogę zrobić. Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, moja koleżanka nie ćwiczy (choć mogłaby bo jest sprawna lecz... leniwa), mierzy 161cm a waży aż 84kg. tzn juz schudła 5 kilo ;) w ciągu 6 tygodni. praca umyslowa i bardzo mało ruchu. Ona je tak (za moją radą i wsparciem): rano zawsze owsianka z platków górkisch na mleku 2%, z cynamonem siemieniem lnianym (cale lub mielone), jabłkiem, estki dyni mało mięsa, a jak juz to na parze lub pieczone. sosów połowę tego co kiedyś. ryż brązowy i też mniej. makaron razowy i też mniej .piezywo razowe i też mniej. przestała słodzić. jak ma ochotę na słodycze to zjada np suszone daktyle lub rodzynki no ale nie 100g. ale 2x w tygodniu pozwala sobie np na 3 herbatniki lub 4 kostki czekolady. codziennie 1 grejpfrut, dwie-trzy zielone herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam, że catering dietetyczny bardzo pomaga. Dietę pudełkową z http://maczfit.pl ma moja koleżanka z pracy i faktycznie widać rezultaty już po pierwszym miesiącu. Dostaje 5 posiłków na każdy dzień, mówi że pyszne, parę razy nawet próbowałam i przyznaję, że bardzo smaczne i urozmaicone to jedzonko. Więc jak widać wszystko kwestia diety :) Systematyczne posiłki 5 razy dziennie, najlepiej co 3 h. Odstawić cukier, słodycze, smażone, na tłuszczu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa Slimcea. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że jest możliwe, ale nasza skóra i nasze ciało będą lepiej wyglądać gdy połączymy dietę z ćwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna prosi o radę, nie może ćwiczyć, jeździ na wózku, pewnie ma goownianą rentę, a wy wpierniczacie te swoje reklamy tych głupich wynalazków. Kasa za wszelką cenę. Nic nie kupuj, przejdź na racjonalne, zbilansowane odzywianie i kg same spadną, teraz idzie wiosna idą warzywka, można je jeśc do woli. Co do ćwiczeń, każdy ruuuch jest dobry; nawet zwykle machanie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby schudnąć stosowałam kilka środków i niektóre były skuteczne. Najlepiej na mnie sprawdził się suplement Slimcea, który w połączeniu z moją dietą dał najlepsze rezultaty. 14kg przez pełny okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka2000
hej, polecam Ci kanal na yb.. nie musisz cwiczyc, ale wprowadz kilka zasad :) a zobaczysz ze bedzie ok .. posluchaj tylko co trzeba robic..regularne jedzenie..duzo wody to podstawa https://www.youtube.com/watch?v=v5rtqYI5bIQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mile jestem zaskoczona tym że Foreverslim spełnia swoje zadanie.Po prawie miesiącu waga wskazuje 5 kg mniej.Teraz jestem pewna że warto było w niego zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesc polowe. Nakladasz sobie tyle co zawsze, dzielisz to na dwa talerze. Pierwszy do lodowki, druga porcje zjadasz. I tak przy kazdym posilku. Porcz tego eliminujesz slodycze. Od teraz wolno ci je jesc tylko dwa dni w tygodniu. Sama wybierz ktore to dni. Nikt jeszcze nie schudl bez wyrzeczen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlikatt
bez wyrzeczeń się nie obędzie.. najlepiej by ci było pójść do dietetyka żeby ci ułożył dietę. sama miałam ten problem że ograniczona była u mnie aktywność fizyczna i u mnie bardzo się sprawdziły wtedy tabletki iqgreen bo mimo wszystko po obwodach było widać że chudnę i waga nie stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na fejsie na stronę 2xme i No cardio, wszystko jasne, ja korzystam, jest mega:D prawie kilo w tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam recepty, ale dodam, że endorfiny działają. Człowiek po aktywności czuje sie lepiej fizycznie i psychicznie. Ja biegam, dzięki temu schudłam i zmieniłam styl życia. zapisałam sie niedawno na 1 pko Bydgoski festiwal biegowy i się jaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna nie może biegac,bo jeździ na wózku kretynko. Zanim wrzucisz gdzieś swój spam to chociaż wysil się trochę i poczytaj wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wspomóc się suplementem diety, np. Be slim 3, ja stosując ten suplement i diete 1500kcal bez ćwiczeń straciłam juz 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz slimcea jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim powinnaś zmienić dietę, ostatnio czytałam, że wytrwałość w diecie jest bardzo ważna, a już szczególnie kiedy nie możesz wykonywać ćwiczeń fizycznych. Ja schudłam 5kg zastępując mięso wieprzowe i drobiowe rybami. Co jakiś czas zamawiałam sb z http://dobreryby.pl/ świeżą rybkę i szukałam ciekawych dietetycznych przepisów. Im świeższa ryba tym większa jej wartość odżywcza. Pod żadnym względem nie kupuj mrożonek(warzywnych, rybnych, jakichkolwiek), ponieważ podczas mrożenia składniki odżywcze maleją i to bardzo. Możesz zmniejszać porcje jedzonych posiłków, ale przede wszystkim jedz regularnie! Życzę wytrwałości i owocnych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu mniej jeść. Ja tak robię. Ograniczyłam dzienne spożycie kalorii i schudłam już 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz doprowadzić do ujemnego bilansu energetycznego, co znaczy, że ilość energii, jaką spożywasz, musi być niższa od ilości energii jakiej potrzebujesz. A w praktyce: zrezygnuj ze słodyczy, z produktów wysoko przetworzonych, z przekąsek, z fast foodów i gazowanych napojów. Może już sama rezygnacja z powyższych produktów przyniesie efekt. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela278
Ja schudłam ładnie nie zmieniając za bardzo swojego żywienia, ja po prostu jadłam regularnie i stosowałam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl jakoś przekonał mnie do siebie dużą ilością pozytywnych komentarzy;) i tak zamówiłam sobie, i nie żałuję bo teraz wiem,że dzięki niemu udało mi się uzyskać wymarzoną figurę i wagę;) a co prowadzi to tego,że w końcu założę bikini;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×