Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

6 lat różnicy w związku

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o takiej różnicy wieku? Dziewczyna 20 lat, chłopak 26. Dla mnie to jeszcze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra różnica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kiedy wy.pierdlasz z mojego domu ryju? zajmij sie swoja szmata przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ok. Miedzy mna a mezem jest 8lat i tez jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taką jedną parę. W dłuższej perspektywie wygląda to tak, że ona zaczyna studia, on je już skończył, hajtają się zaraz po obronie przez nią magisterki, ona ląduje w pieluchach, bo "on jest starszy i już by chciał", a ona nie ma pracy, doświadczenia zawodowego, pieniędzy i musi wysłuchiwać, że jest na jego łasce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam się spotykać z moim obecnym mężem jak ja miałam 19 lat a on prawie 26. Teraz mam 26 lat i jestem prawie rok po ślubie;) Magistra robiłam zaocznie z wyboru, ale wcześniej skończyłam studia dzienne, poszłam do pracy. Taka "dorosła" osoba daje Ci motywacje, łatwiej jest określić priorytety. Wszystko jest kwestią dogadania się, nigdy nie żałowałam że jest starszy o te 6 lat, wręcz przeciwnie jest moją opoką, podporą, ma więcej doświadczenia. Jak kochasz to się nie zastanawiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa napisałam post, a się nie dodało. Ja mam 25 lat rocznikowo, mój facet 31. Ogólnie dogadujemy się bardzo dobrze, świetnie się że sobą czujemy. Jednak ja dopiero skończyłam studia, nie mam pieniędzy, szukam znowu pracy. On za to chciałby już kupić mieszkanie, usamodzielnić się. Ja niestety kredytu z nim nie wezmę. Jedynie mogę liczyć ma pomoc rodziców. Na dzieci gotowa się nie czuję, ale on też tego na razie nie chce. Facet niczego mi nie żałuje, cieszy się, że ma młodszą kobietę. Ja czuję się z nim bezpiecznie, mam w nim oparcie. Wiem, że w razie czego będzie umiał utrzymać rodzinę, ale z drugiej strony wcale bym tego nie chciała i jest mi głupio, że niewiele mam (tylko własne oszczędności), zresztą i tak bym długo jeszcze nie zarabiała tyle, co on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jedna sprawa. On ma samych znajomych po 30-stce. Niektórzy nawet blisko 40-stki. Ja się czuję trochę dziwnie w takim towarzystwie, jestem najmłodsza i widzę, że czasem wzbudza to zainteresowanie. Panowie zerkają prawią komplementy, proszą do tańca, żartują, zagadują. A wcale nie jest że mnie jakaś super laska, myślę, że przeciętna, a całkiem ładna dopiero, gdy zrobię makijaż. Koledzy mają żony, które mają np. 32 czy 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie do 10 lat to normalna różnica, z którą można normalnie funkcjonować w związku. Zawsze się spotykałam ze starszymi ode mnie facetami i nie zauważyłam jakiś większych problemów. U mnie w małżeństwie też jest 6 lat różnicy, ale my się poznaliśmy jak ja już byłam zawodowo ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7 lat ok, do 10 na skraju, a powyzej 15 , to patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest taka róznica, ja 23 moj partner 29. ogólnie, róznica ok, nie odczuwam jej nawet za bardzo, zwiazek wyglada podobnie jak z rowiesnikiem aczkolwiek moze to dlatego ze mojemu chlopakowi poki co nie w głowie ani slub ani dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest różnica 14 lat ale jest super. Najważniejsze, że ludzie się kochają. Ja mam 17 lat a mój chłopak 31. Najważniejsze by to chłopak był starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przykład patologii - zobaczymy jak długo będziesz tak mówić - oby jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×