Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dać większą sumię pieniędzy na wesele?

Polecane posty

Gość gość
Ja z mężem dostaliśmy dwa dni przed weselem 80 tys na konto. Później kopertę z życzeniami i blankietem wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja podałam kwotę, tylko jakiś podszywacz, a US też myślałam. NA chwilę obecną jeszcze sie zastanawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Us nie ma dla mnie probelmu zgłosić taka darowiznę, dopełnić wszelkich formalności.Musze się dowiedzieć jak to jest, aby potem nikt nie miał problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywaczu to ja autorka napisałam kwotę. Nie można normalnie zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam zadnej kwoty, a ty nie masz nic innego do roboty tylko wstawiać jakieś głupie wstawki . Pisałam na początku kwota nie ma w tym temacie znaczenia i każda kwota która padla, padnie będzie pisana przez podszywajacą sie osbę.Swoja drogą jak bardzo trzeba się nudzić i nie mieć innych zainbetesować, aby zaśmiecać cudzy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do 9 tys., to przelewem nie będzie problemu dla US, o ile w przeciągu ostatnich 5 lat nie było darowizn. Powyżej tej kwoty, to trzeba coś załatwiać, więc w razie czego zainteresuj się. Jeżeli chodzi o kopertę, to ciężko było by udowodnić US, że dałaś więcej niż 9 tyś, ale to nie zmienia faktu że takie są przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×