Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gośćwystraszona

Wychodzenie z ciała DWA

Polecane posty

Gość gość Nostradamus
Kochani postaram się być po 23 :00 pozdrawiam Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Kochani postaram się być po 23 :00 pozdrawiam Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Wzajemnie pozdrawiam p ,od kotka do miłego Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbanowali mnie €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Witajcie Kochani :) Wczoraj coś krótką mieliście dyskusję. Dzisiaj też nie jestem z Wami w stanie pisać, bo zasypiam na siedząco, ale może po Świętach się znowu z tematem rozkręcimy ;) Dobrej nocki i kolorowych snów Wam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noc i zło Devil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokowali temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc As28 miłej nocki źyczę pozdrawiam :)*_*Nostradamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak tam autorka taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>>>>> Iluminaci to jest to¥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drapie pisanki ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kota
Hehe a ja zrozumialam "drapieżne pisanki " ;) czyzbym traciła wzrok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OpowieśćWielkanocnaDlaKota
Bo takie wydrapane pisanki stają się drapieżne. Wymykają się nocą z domu, czają się w ciemnych zaułkach na zapóźnionych przechodniów i jak kogoś dopadną rzucają tekstem: kup pan pisankę! Lub w wersji delikatnej dla kobiet: kup pani pisankę! I kiedy taki delikwent ( lub w wersji delikatnej dla kobiet delikwentka ) sięga już roztrzęsionymi rękoma do portfela, pisanka zamienia się w drapieżnego zająca wielkanocnego i zaczyna uciekać krzycząc: a teraz złap króliczka. Wiadomo wszem, że nie chodzi o to, żeby złapać króliczka ( a tym bardziej zająca ) tylko gonić go, a żeby gonić go, to trzeba mieć kondycję, a z kondycją bywa różnie, więc wielu takich dostaje drapieżnej wielkanocnej zadyszki i nie ma już siły pisać postów tak jak As28. A drapieżny króliczek wraca szczęśliwy do domu, gdzie zamienia się w drapieżną pisankę, umiejscawia w koszyku i czeka na święcenia, podobnie zresztą jak nasza Modelka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drapiezne rzucające sie na ludzi pisanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Chcialabym wam narysowac ta drapieżna pisanke ale nie wiem jak to sie robi na necie , ale jak sie dowiem to narysuje i wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Co prawda ja świąt nie obchodze ale wam wszystkim chciałabym życzyć zdrowych i wesołych w gronie rodziny i smacznego jedzonka. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Autorko dlaczego nie obchodzisz swiat? Nie pomysl ze jestem wscibska ;) na forum mozesz napisac, poniewaz nikt nas tu nie zna. Jestes innego wyznania? Jesli nie chcesz nie musisz pisac. Tak na żywo to napewno bym nie zapytala ale na internecie sobie pozwolilam ;) kiedys mialam stycznosc ze świadkami (znajome) to wiem, ze te osoby nie obchodza a innych wyznań nie znam. Ja jestem katoliczka ale do kosciola nie chodze bo mi sie nie chce i jest tam nudno i dziwnie. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ateistką jak już pisałam, u mnie w domu tylko mama wierzy, ale jest antyklerykalna więc nie obchodzimy świąt nadanych przez Kościół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! Jakże można nie obchodzić Świąt? Nie dostawać prezentów? Nie ubierać choinki? Nie drapać pisanek? Nie obżerać się smakołykami? Nawet jak ma się cygańskie korzenie to takie halam z karkóweczki - palce lizać. Świadkowie też obchodzą tylko w innym terminie, bo coś w kalendarzu im się nie zgadza. Znam żydów z babki prababki, ateistów zatwardziałych, agnostyków, świadków J. a nawet komunistów z zeszłej epoki, i wszyscy oni obchodzą Święta, no taka tradycja. Co tam gośćWystraszona u Ciebie się narobiło?! Bo aż mi Cię żal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwystraszona
Znów nam temat blokują, kochani:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Wieczorem postaram się na godzinkę wskoczyć na forum, ale bliżej 22.00-23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kochani i ja wam życzę wszystkim Radosnych Świąt aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość Życzę smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i aby te Święta trwały bez końca. :)))))) Pozdrawiam Nostradamus*-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do milego pozdrawiam Nostradamus*-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kota
Gość wyzej napisal ze swiadkowie obchodza swieta. Swiadkowie nie obchodza swiat zadnych. Maja tylko jedno swieto : pamiątkę w kwietniu , pamiątkę ku czci Jezusa. Bardzo dobrze o tym wiem, mam przyjaciółkę swiadkowa. Bardzo fajna i dobra dziewczyna i ja wszystko o nich wiem. To prawda, ze termin naszych swiat jest niewłaściwy bo powinny byc w październiku pod koniec ale to jest niewazne, termin nie jest tyle wazny co symbol i tradycja. Swiadkowie Bożego narodzenia nie obchodza wogole ani zadnych innych swiat. My od dziecka jestesmy uczeni swiat przez rodzine a świadek jesli od dziecka tego nie ma to nie teskni za tym i jest to dla niego swieto ktorym sie wręcz brzydza. Prezenty robia sobie bez okazji. Prosze nie mowic ze obchodza swieta bo nie obchodza. Pozdrawiam moich ludzikow. Aha i jesli autorka od dziecka nie obchodziła swiat to wcale jej ich nie brak i nie ma co jej zalowac bo ona ma swoje zasady i ich sie trzyma. Pozdrawiam autorko i zawsze obronie :):) swieta sa piekne oczywiscie ale nie dla kazdego. Dla mnie sa piekne i ja nie wyobrazam sobie ich nie miec ale trzeba uszanować to, ze sa tez tacy ktorzy nie wyobrażają sobie je obchodzić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 13 31
To ja od kota Różne są obserwacje. Ja akurat mam świadków w rodzinie. Oczywiście udają, że nie obchodzą świąt. Pieką ciasta, robią wykwintne żarcie, niby tak z przypadku :-) Robią to po swojemu. Nawet ich strażnica na tę okoliczność zwykle jakieś specjalne artykuły przygotowuje. Oni są tak zakodowani, że ten twój pin do snów to przy tym mały pikuś. Z tym drugim pokoleniem też nie mają różowo. Podobnie jak w drugim pokoleniu grzecznych islamistów następuje zwrot ku radykałom, tak i u świadków dzieciaki na przekór stają się otwarci na tradycyjne wartości. Nikt tu wystraszonej nie atakuje więc nie musisz jej wcale tak bronić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swiadkiem Jehowy trzeba byc, zeby wiedziec. Bylam z mężczyzną śJ i wiem co obchodzą a co nie. Nie obchodzą żadnych świąt. Oni odbierają wszystko inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość As28
Wesołych Świąt i dużo błogiego lenistwa Wam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrapieżnyZającWielkanocny
Też się dołączam Błogiego i drapieżnego Drapieżnego na zapasy z lodówki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Nostradamus
Witam miłej nocki kochani życzę dobranoc pozdrawiam:) Nostradamus *_*może dziś zasnę normalnie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×