Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ocencie nasza sytuacje mamy jedno dziecko,mieszkamy w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

jak dodać nasze zarobki to mamy łącznie 13 000 zł netto na nas troje. Za mieszkanie płacimy co miesiac 2000 zł (tak tak, tak jest w Warszawie). Niedługo konczymy z tym i bedizemy mieszkać w swoim na niewielki kredyt wziętym. kredyt bedzie pochłaniał ok.2000 zł miesiecznie. ocence szczerze nasza sytuacje, bo sa tacy co twierdzą że nam sie bardzo wiedzie a moim zdaniem jak na Warszawę to jesteśmy klasą średnią/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz? 13 tys, to średnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipnie, my z meżem mamy 30 tysięcy w sumie, rata kredytu, to 3,500, za przedszkole dziecka płacę 1000 zł, utrzymanie dwóch aut, to 2000 zł, catering do domu, to kolejne 2000 zł, fryzjer, kosmetyczka, zabiegi w SPA, basen, fitness, siłownia i nie zostaje nam na waciki, więc nie wiem, jak Wy dajecie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:32 nie żartuję tylko spotkałam się z taką opinią. Na dziecko idzie miesiecznie 1000 zł, na mieszkanie 2000, na jedzenie i inne takie 5000 zł plus inne wydatki i odłożyc nie udaje sie wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:35 widać że twoj wpis, wypocinka, to prowokacja :D chciałabyś, madonno ze starego blokowiska ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie i inne takie 5000, to ile wy jecie, albo co? I co to są inne takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety, po co Ci opinia anonimowych kafeterianek? jedne ocenią, że jesteście plebsem, inne że klasą średnią, a inne, że bogaczami. I co? uśrednisz to sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie macie bardzo przyzwoitą sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak. Można mieć dochód 30 tys i zamawiać catering do domu? To wy nie pracujecie i obiady w domu jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie super zarobki, nawet jak na Wawe, my may połowę z tego i żyjemy całkiem, całkiem. Aż sie dziwie że jeszcze nie dorobiliście sie własnego M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wawa ja 36 maz 31/brak psow dzieci i auta 8200 razem wlasne mieskanie oplatyok 500/normalnie/ale i bez szalenstww no moze ostatnio buty za 670zl i 3 razyw roku cieple:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×