Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Udało mi się pogrubić ptaszka o 2 cm

Polecane posty

Gość gość

Brałem przez 1,5 miesiąca mieszankę specyfików i obwód wzrósł z 11 cm do 13 cm, jest wizualna różnica. Jak ostatnio robiłem to z kobietą, z którą spotykałem się przed pogrubieniem, to było wyraźnie czuć, że jest bardzo ciasno. Natomiast na długość nic nie przyrósł, jak było 16 cm, tak jest teraz, chyba że się to zmieni po dłuższym czasie. Przydało by się, żeby był dłuższy parę cm, ale dobrze że jest przynajmniej grubszy. Również odczucia są dużo lepsze jak ciasno wchodzi, myślę że dla kobiety również. Czekam na opinie co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, jak myślisz obwód 13 cm jest ok.? W tę kobietę, to teraz naprawdę ciasno wchodzi i są mega doznania, choć przyznam że raczej nie do końca. Myślę, że to też zależy od kobiety, bo jak będzie miała wiadro, to nawet 20 cm będzie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacja :) obwod wzrosl o 2 cm czyli srednica o jakies 6.5 mm dobra naciagane bo penis nie ma kolowego przekroju, ale niech bedzie czyli po pogrubieniu o 6 mm czujesz kolosalna roznice :D wow jestem pod wrazeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwnik prochów
Nie łykam żadnych trucizn. Mnie się pogrubia w kilka sekund kilka razy więcej niż tobie. To przez Żoneczkę. Nawet mnie nie dotknie, ani nic nie powie. Przechodzę koło niej i nagle widzę Jej spojrzenie. TAKIE spojrzenie. Tak wtedy momentalnie grubieje i się wydłuża, że mam problemy z otwarciem suwaka w rozporku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się też pogrubia przy tej kobietę (staje, twardnieje), ale wcześniej czułem, że mógłby być jeszcze grubszy, a teraz jest ciaśniej. Dla niej jest wystarczająco gruby, choć wiem że są różna ci pki. Zastanawiam się czy jest jakaś metoda nieoperacyjna na zwiększenie długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch\uja do buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytałem co zawierają te środki na powiększanie, ale wydawałem tak dużo smalu na to. Po prostu zamówiłem w aptece w necie wszystkie pojedyncze składniki i biorę taką mieszankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DzikiPiter
A ja polecam tabletki ze strony penisolution.pl, naturalne składniki i wszystko jest potwierdzone badaniami. Działa na penisa i co ważne - również na samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA ! żadnych środków zwiększających penisa, nie dajcie się nabrać bo tylko kasę stracicie, owszem można operacyjnie nieco wyciągnąć ale max 2,5 cm a zabieg jest ryzykowny i wymaga później długotrwałych ćwiczeń z wyciąganiem penisa ciężarkami, lepiej poświęćcie ten czas i kasę dla waszej kobiety a będzie szczęśliwsza niż z tych kilku cm więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukeri
Tak mówisz? To ja polecam Ci eksperyment. Spróbuj na dwie godziny przed wziąć Penisizer. I powiedz jakie są efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaGie
Zgadzam się z DzikiPiotr, kupiłam mężowi ponieważ jest na bazie naturalnych składników i działa tak jak to opisali na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie pochlebstwa w temacie preparatów to chyba spam ludzi (niekiedy jednej osoby pod różnymi nickami - tak tak to widać po charakterze pisania) reklamujących na zlecenie produkty :P Najzabawniejsze są pochwały na forach , gdzie zakładają temat o 10:50 a potem 4-5 rejestruje się o 10:55 i pierdzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ptaszka o obwodzie 15 cm więc raczej z tych specyfików nie skorzytam a co do ich działania to też mam pewne wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ptaszka o obwodzie 15 cm więc raczej z tych specyfików nie skorzytam a co do ich działania to też mam pewne wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikry
Ja wsadziłem na chwilę go do ula i obwód wzrósł mi dwukrotnie. Niestety nie dało się odjąć bólu i nici z takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto, bo nie ma takich specyfików które powiększają penisa. Być może niektóre ćwiczenia są w stanie coś zdziałać, ale nie chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×