Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Rozumiem że amerykanów też PIS od koryta oderwał. Ten leon nie prezentuje tu swoich przemyśleń a jedynie to co mu włożono w pusty czerep :classic_cool: albo to płatny troll. Moje pokolenie na szczęście jeszcze miało 8 klas podstawówki a w szkole uczono myślenia i formułowania własnych myśli , wyrażania opinii. Wy jesteście tylko odbitym światłem czyichś opinii. Podstawowa różnica. LEonku.. ty lepiej się ze mną nie spieraj bo jak mi się zachce to zetrę cię w proch w dyskusji na argumenty a ty dalej będziesz blablał i bełkotał i nadal będziesz wygladał na takiego co własnych przemyśleń niema. PIS donosił do Brukseli i wtedy targowicą nie był ? A przepraszam Bruksela to nasza wspólnota czy nie ? Po co my w UE jesteśmy ? To może wyjdźmy z niej ? A może warto w orbitę Putina się dostać? PIS miał rację że wstaniemy z kolan, Wstaliśmy i padliśmy "ryjem" na glębę :classic_cool: Dobra znikam. Wiesz shatyn że nie pałam do ciebie sympatią ale w tym co piszesz na temat obecnej sytuacji popieram cię w 100%. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz shatyn że nie pałam do ciebie sympatią ale w tym co piszesz na temat obecnej sytuacji popieram cię w 100%. xxNie rozumiem ale wiem.Z całą reszta tego co napisałeś, też sie zgadzam.Wpadaj tu częściej mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolszewika goń
tylko, że Piłsudski nie donosił na kolegów za kasę od Austriaków kupował broń, drukował prasę podziemną a nie wydawał dla siebie duża różnica, którą pomijacie małpy durne sytuacje nieporównywalne oczywiście wszystko musicie ześwinić Wałęsa was tylko do grobu wpycha durnie polityczni przegraliście i nie możecie pojąć jak to możliwe bo jesteście elita :D przecież sam Shatyn, karmiony GW i TP ma siebie za tego lepszego, bo GW i TP czyta jak to możliwe, że PiS wygrał? faszyzm, korupcja polityczna, populizm, plastik to są wasze jedyne analizy I BARDZO DOBRZE bo to wskazuje na to, że żadnych wniosków nie wyciągacie, patrzycie Michnikiem, który już zdycha, więc zdechniecie razem jako ostatnie ogniwo w rozwoju bolszewizmu w Polsce śmieszni podskakujący kodziarze bez jaj i honoru trupy polityczne rozkładające się nim do grobu ich złożyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ale wiem. >> indywidualne odczucia ludzi nie są do rozumienia a jedynie do przyjmowania ich do wiadomości :classic_cool: Pozdrawiam i uważaj by jakiś hunweibin dobrej zmiany nie zapukał do Twoich drzwi. Ja raczej nie chcę się za dużo już udzielać. Czasy są niebezpieczne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolszewika goń dziś tylko, że Piłsudski nie donosił na kolegówxxA skad ty o tym wiesz? Jarosław K. ci powiedział a ty jak zwykle w każdą brednie wypływająca z jego ust, uwierzyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj by jakiś hunweibin dobrej zmiany nie zapukał do Twoich drzwi. Ja raczej nie chcę się za dużo już udzielać. Czasy są niebezpieczne xxJa się nie boję braci Rojek..;)Komuchów się nie bałem to ich naśladowców tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny leon
Rozumiem że amerykanów też PIS od koryta oderwał. Ten leon nie prezentuje tu swoich przemyśleń a jedynie to co mu włożono w pusty czerep x Amerykanów urobiła Appelbaum, czy jak się jej nazwisko pisze z Radziem. To jest oczywiste. I bez jaj, to nie ma aż takiego znaczenia. Zlać to. Jeśli szczyt się odbędzie, bez zgrzytów, co raczej jest bardzo prawdopodobne, to będzie jasny dowód, że to są tylko metody bardzo taniego nacisku, lewicy i ludzi zmanipulowanych jak McCain. Nie mniej jednak, to śmieszne liczenie się z każdym artykułem, każdym protestem znamionuje MENTALNOŚĆ SŁUŻALCZĄ, typową dla ludzi sowieckich, jakim są shatyny/kodziarze. Poza tym, szkoda słów. Nie chodzi o żaden TK, tylko o demontaż systemu III RP. Po prostu ROPIERTOLENIE OKRĄGŁEGO STOŁU. Dobrze o tym wiecie. Kaczyński usiłuje to zrobić od lat 90 Wreszcie ma możliwości. Za kilka lat, będziemy okrągłym stołem w kominku palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jakiś goowniaż bełkocze , sam nie wie co pisze, nakarmiony bzdetami lewicowych oszołomów, xxx więc shatyn pszestań pierdolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
shatyn po tym jak "pojednałem się" z otuloną nie mogę się za dużo zadawać ani z tobą ani "z nimi" :-P jak by to wyglądało ? I tak wystarczająco mam już przesrane bo myrewina otwarcie skrytykowałem. Wiesz że mnie zaraz przypiszą po jednej stronie barykady, napiszą że jestem twoim obrońcą itd. alebo że tobą jestem . Temat Wałęsy zamknę tylko stwierdzeniem takim, że najpierw to się powołuje grafologów a potem zabiera się za publikację . Szef IPN jest dyspozycyjny ale nic mu to nie da bo i tak Cenckiewicz już przebiera nóżkami na to stanowisko. A ten leonek niech odpowie na pytanie co by zrobił na miejscu Wałęsy i jakie są dokonania leonka dla naszego kraju ? Czy tylko kupa w majtach jaką robił wtedy gdy Wałęsa był prezydentem ? ;-) Za prezydentury Wałęsy KK otrzymał masę przywilejów a dzisiaj KK milczy, z wyjątkiem Pieronka czy księdza Sowy. Wstyd. ps. teraz w orange będę widziany przez najbliższe pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutalny leon dziś Rozumiem że amerykanów też PIS od koryta oderwał. Ten leon nie prezentuje tu swoich przemyśleń a jedynie to co mu włożono w pusty czerepxAmerykanów urobiła Appelbaum, czy jak się jej nazwisko pisze z Radziem. xxCóż za kapitalna głupota...:DRadziowie urobili administrację amerykańska, senatorów w tym McCain'a...Czy ty czasem myślisz, czy ta czynnośc jest dla ciebie obca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, szkoda słów. Nie chodzi o żaden TK, tylko o demontaż systemu III RP. Po prostu ROPIERTOLENIE OKRĄGŁEGO STOŁU. Dobrze o tym wiecie. Kaczyński usiłuje to zrobić od lat 90 Wreszcie ma możliwości. Za kilka lat, będziemy okrągłym stołem w kominku palić.xxNie ma takiej możliwości bo do tego potrzebna jest zmiana Konstytucji RP a tego nie jest w stanie zrobić. Chyba, ze Putin mu pomoże... Co jest prawdopodobne bo to w końcu kumpel kumpla Jarosława K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny leon
Bruno Shatyn dziś bolszewika goń dziś tylko, że Piłsudski nie donosił na kolegów x x A skad ty o tym wiesz? Jarosław K. ci powiedział a ty jak zwykle w każdą brednie wypływająca z jego ust, uwierzyłeś? x Ostatni post teraz, bo wychodzę. Skąd o czym wiem? O tym, że Piłsudski nie donosił na kolegów? Czy, że Wałęsa donosił? 1/ trochę lat minęło, nikt czegoś takiego nigdy nie wyciągnął, nawet jego wrogowie i biorąc pod uwagę całokształt tego człowieka, takie postępowanie nie pasuje do niego on po prostu zabiłby, zlecił zabójstwo i po prawdzie jest odpowiedzialny za śmierć kilku osób, bez twardych dowodów, ale los generała Zagórskiego każe się mocno zastanowić 2/ to zostało udowodnione i to już dawno, dochodzą tylko nowe materiały największym wrogiem Wałęsy jest on sam, bo nie mówi prawdy i nie przeprasza kolegów, dawno powinien to zrobić, gdyby był przyzwoity, ale nie jest jego los to wytwór bezpieki i smutnej historii moralnej dewastacji ludzi w PRL ale nie mam już czasu na te wynurzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fala hejtu dziś shatyn po tym jak "pojednałem się" z otuloną nie mogę się za dużo zadawać ani z tobą ani "z nimi" jezyk.gif jak by to wyglądało ? I tak wystarczająco mam już przesrane bo myrewina otwarcie skrytykowałem. Wiesz że mnie zaraz przypiszą po jednej stronie barykady, napiszą że jestem twoim obrońcą itd. alebo że tobą jestem .xxNo fakt. Nie wziąłem tego pod uwagę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mam już czasu na te wynurzeniaxxNo i dobrze bo wystarczy na dzisiaj twoich publicznych kompromitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat Wałęsy zamknę tylko stwierdzeniem takim, że najpierw to się powołuje grafologów a potem zabiera się za publikację .xxTo oczywista oczywistość ale tylko wtedy kiedy się chce dojść do prawdy a nie przywalić komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Tak shatyn. Oni podają argumenty na poziomie nierozgarniętego Józka że Sikorski i banda z PO ma wpływ na NEw York Times, ma wpływ na administrację Obamy, ma wpływ na senatorów bo oni tam są ciemnotą i nic nie wiedzą, więc to PO im mówi co dzieje się w Polsce. To ten sam żałosny argument co taki że opozycja się z przegraną nie pogodziła a KOD ich broni. Zapewne są jakieś szkolenia dla tych patałachów bez śladów myślenia, ten leonek to dla mnei przepaść nie tylko pokoleniowa ale i intelektualna bo kto poważny podał by takie argumenty ? Alebo to opłacone goowno antypolskie jest że tak w wawciną retorykę lekko wejdę, chamską :classic_cool: znikam , a czy się pojawię to się okaże, pewnie na orange mnie będą widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ten sam żałosny argument co taki że opozycja się z przegraną nie pogodziła a KOD ich broni. xxJak zwykle. Oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam , a czy się pojawię to się okaże, pewnie na orange mnie będą widziećxxNie tylko oni mają widzenia. Celuje w tym np otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam ślepą kiszkę .. i na koniec shatyn.. po co ty piszesz o swoich prywatnych sprawach i zdrowiu wiedząc że tutejsza chrześcijańska rzekomo... grupka hejterów ma z tego "beke " ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś uważaj by jakiś hunweibin dobrej zmiany nie zapukał do Twoich drzwi. Ja raczej nie chcę się za dużo już udzielać. Czasy są niebezpieczne x x Ja się nie boję braci Rojek..oczko.gif Komuchów się nie bałem to ich naśladowców tym bardziej. jeszcze nie slyszałem , aby jakiś żyd bał się dawnej żydokomuny z którą żył za pan brat, donosząc na Polaków ...pieprzenie truizmów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;21 Shatyn i ta cała reszta powinni częściej pisać o swoim zdrowiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D kodziarze :D zawsze rozbawią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny humor xp
Czyli jest nadzieja, że shatyn pójdzie do ziemi, przed następnymi wyborami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn komuchów się nie bał :D:D:D bohater,stare polskie przysłowie mówi że "kruk krukowi oka nie wykole"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczor to jest GOŚĆ! wie jak post komuchom i innym postkomunistycznożydowskiemu nasieniu namieszać ! O mało co nie dostają rozwodnienia z rozpaczy. Z swojej frustracji niewiedzą co zrobić latają nawet do eurokołhaozu na skare ,donosicielskie ścierwo. Ryży wiedzieł co że sketyny za kapuś dlatego trzymał go z daleka od swoich szemranych interesów.Sra/ją do własnego gniazda,a wszystko dla kraju, sprzedajni targowiczanie bez honoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To też oczywista oczywistość. Oszołomiona młodzież powtarza debilne tezy Jarosława K. który ze strachu je wymyśla. Tak. Ze strachu. Bo tego nie przewidział. Przestraszył się ilości ludzi w demonstracjach i wie, że jak zrobi się ciepło to tych ludzi może być dwa razy więcej. x tak 100% prawdy teraz przy niesprzyjajacych warunkach bo mielismy do czynienia z zima stulecia zebralo sie 1000 kodziarzy strach sie bac co bedzie jak przyjdzie lato bedzie ich prawie 2000!! to juz 15 % narodu wedlug wyliczen wyborczej i szmatyna!! ps. musztarda nie rob z siebie taniej d***** jak ten dziadyga typi prymitywnymi wypowiedziami plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×