Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY...archiwum 8

Polecane posty

Gość gość
To jakiś goowniaż bełkocze , sam nie wie co pisze, nakarmiony bzdetami prawicowych oszołomów, dzisiaj młodzież jest jak puste naczynie, w które można wlać dowolną głupotę co widać po wpisach tego leona i mu podobnych , żenada że mamy takie młode pokolenie, ale PIS ich dociśnie bo PIS nie szanuje nikogo poza sobą samym, nie szanuje nawet tych co na nich głosowali bo w końcu złożył im propozycję korupcji politycznej w postaci 500 zł a więc uznał że można ich tanio kupić i oni tanio sprzedali demokracje, tak się nabijają z ludzi po 50-tce którzy pamiętają PRL a sami wychowani w luksusie - komputerki, smartfony i youtuby, pierdy, głupoty, o nic nie musieli walczyć, nawet nie rozumieją wolności, jadą na PO bo tak jest modnie, bezkrytycznie poperają bolszewickie rządy itd. ale to się na nich źle odbije za jakiś czas na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny leon
Było: Kaczyński nie wygra ha ha ha bla bla bla przegrał miliard razy bla bla bla koniec PiSu bla bla bla ciemnogród nie będzie rządził bla bla bla dorżniemy watahę prezydent gdzieś poleci ha ha ha bla bla bla... Jest: zagrożenie demokracji bla bla bla koniec demokracji bla bla bla liberalnej bla kurd**el nienawistny jak ja go nienawidzę bla bla bla państwo wyznaniowe bla bla bla faszyzm bla bla bla totalitaryzm i totalna opozycja bla bla bla holocaust bla bla bla Będzie: duda morderca kaczyński zabija spojrzeniem małe dzieci szydło gotuje z nich zupę dla ziobry bo to jest superholofaszyzmototalnyboleszwickiataknademokrację yepłem się w łeb i boli kurfa czemu tu nie ma bundeswery czemu nie ma ojca michnika czemu nie ma brata michnika czemu czesiek odszedł tak jest potrzebny czemu nie wstaje za nogę od okrągłego stołu nie chwyta czemu bauman paznokci nie wyrywa za co żyć na poziomie przynależnym awangardzie tolerancji czemu kod się podzielił jak organizmy jednokomórkowe czemu nie było transmisji z demonstracji aż 13 osób było w tym róża luksemburg thun czemu już nawet narodowcy nas nie gonią czemu nikt nas nie zauważa kurfa pincet złoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To jakiś goowniaż bełkocze , sam nie wie co pisze, nakarmiony bzdetami prawicowych oszołomów...xxDokładnie. Cała smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten spam to prawdopodobnie omamista w skrajnej rozpaczy, że nic nie potrafi merytorycznie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny leon
Było: Kaczyński nie wygra ha ha ha bla bla bla przegrał miliard razy bla bla bla koniec PiSu bla bla bla ciemnogród nie będzie rządził bla bla bla dorżniemy watahę prezydent gdzieś poleci ha ha ha bla bla bla... Jest: zagrożenie demokracji bla bla bla koniec demokracji bla bla bla liberalnej bla kurd**el nienawistny jak ja go nienawidzę bla bla bla państwo wyznaniowe bla bla bla faszyzm bla bla bla totalitaryzm i totalna opozycja bla bla bla holocaust bla bla bla Będzie: duda morderca kaczyński zabija spojrzeniem małe dzieci szydło gotuje z nich zupę dla ziobry bo to jest superholofaszyzmototalnyboleszwickiataknademokrację yepłem się w łeb i boli kurfa czemu tu nie ma bundeswery czemu nie ma ojca michnika czemu nie ma brata michnika czemu czesiek odszedł tak jest potrzebny czemu nie wstaje za nogę od okrągłego stołu nie chwyta czemu bauman paznokci nie wyrywa za co żyć na poziomie przynależnym awangardzie tolerancji czemu kod się podzielił jak organizmy jednokomórkowe czemu nie było transmisji z demonstracji aż 13 osób było w tym róża luksemburg thun czemu już nawet narodowcy nas nie gonią czemu nikt nas nie zauważa kurfa pincet złoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z KODu może śmiać się tylko młodzieżowa hołota rozpieszczona latami życia w luksusie o jakim ludzie w średnim i dojrzałym wieku marzyć nie mogli, w doopach im się poprzewracało więc teraz wspierają starca zakapiora który nas skłócił ze sobą, wspierają i będą wspierać bo zamiast naturalnego odruchu myślenia krytycznego mają odruchy na poziomie psa Pawłowa, a więc cokolwiek się dzieje opisują terminami " koryto", "mośki" itp. ktoś im to goowno wlał do tych tępych głów, ktoś im to zaszczepił , zresztą jak patrzeć na historię to hitlerowcy też młodzieżą się wysługiwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ..nie tylko młodzieżowa hołota bo patrząc na wpisy niejakiego myrewina czy innej ifci to włosy dęba stają , bo kiedy władza im teraz w twarz pluje, oni rzucają się z krytyką na tych co jeszcze jakieś poczucie obywatelskości mają 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś z KODu może śmiać się tylko młodzieżowa hołota ...xxTo też oczywista oczywistość.Oszołomiona młodzież powtarza debilne tezy Jarosława K. który ze strachu je wymyśla.Tak. Ze strachu. Bo tego nie przewidział.Przestraszył się ilości ludzi w demonstracjach i wie, że jak zrobi się ciepło to tych ludzi może być dwa razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 09:59 podpisuje się pod twoją wypowiedzią obiema rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś przepraszam ..nie tylko młodzieżowa hołota bo patrząc na wpisy niejakiego myrewina...xxNiestety. Myrevin to oszołomiony pseudointelektualista nie posiadający podstawowej wiedzy.Co widac po jego ostatnich postach tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na transparentach mają JPII, w sercu rzekomo chrześcijańskie wartości ale widać po tej ich nienawiści np do Wałęsy, którego JPII wspierał jak i okrągły stół wspierał, że z tymi wartościami nie mają nic wspólnego. Czasy są smutne teraz a historia zatacza koło. Lata 30-te w Niemczech dobrze pokazały do czego to prowadzi. Mi by byłó wstyd gdybym z takiego pokolenia się wywodził. Przepraszam tych którzy mają lat 20 i tacy nie są bo i tacy na szczęście są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasy są smutne teraz a historia zatacza koło. Lata 30-te w Niemczech dobrze pokazały do czego to prowadzi. xxWiem, że to nadinterpretacja ale czasami sam mam takie skojarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to celowa nadinterpretacja , celowo użyte przejaskrawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na transparentach mają JPII, w sercu rzekomo chrześcijańskie wartościxxWiara w Boga jest przez nich traktowana instrumentalnie i wykorzystują ją przy kazdej okazji.A z tymi wartościami mają tyle wspólnego co Myrevin z intelektem czyli prawie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny leon
gość dziś z KODu może śmiać się tylko młodzieżowa hołota ... xxx :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jednak są śmieszniejsi niż sądziłem :D matołku mam ponad 40 lat moja kobieta 10 lat mniej moja matka jest odpowiednio starsza moja ciocia w jej wieku moja koleżanka w moim wieku mój kolega w moim wieku i wszyscy śmiejemy się z kodziarstwa na dodatek powiem że z tego towarzystwa tylko ciocia chodzi do kościoła i jest autentycznie wierząca (gdyby babcia żyła, też z kodziarstwa by się śmiała, tak samo dziadek i jeszcze kilka nieżyjących osób w mojej rodzinie) wszyscy głosowaliśmy nie pierwszy raz zresztą na PiS ludzie zlewają kodziarstwo i TK i to was tak bardzo boli syndrom przerażonego Michnika czyli jak to się mogło stać Komorowski na pasach ciężarną zakonnicę... ale mnie bawi jak się wijecie ze złości :D jesteście SKOŃCZENI kodziarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to celowa nadinterpretacja , celowo użyte przejaskrawieniexxJAkoś sam do tego doszedłem..:DAle, tak jak napisałem... Mam czesto takie skojarzenia a czasami niestety historia lubi się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszyscy śmiejemy się z kodziarstwana dodatek powiemże z tego towarzystwa tylko ciocia chodzi do kościoła i jest autentycznie wierząca(gdyby babcia żyła, też z kodziarstwa by się śmiała, tak samo dziadek i jeszcze kilka nieżyjących osób w mojej rodzinie)wszyscy głosowaliśmy nie pierwszy raz zresztą na PiSxxNo to nie ma się czym chwalić.Po co tak deprecjonujesz publicznie swoją rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie zlewają kodziarstwo i TKxxTak, tak.Widac to po ilosci demonstrantów mimo niesprzyjającej pogody i nie zwożenia, jak w przypadku pisu, ludzi z całej Polski autokarami...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
żeby mi potem nikt nie zarzucił że z orendża nawalałem... to byłem ja, fala hejtu, gaz itd. zniesmaczony i nieziemsko już wk*****ony tym co widzę, bo już nie czas na lekkie słowa. Powtórzę jeszcze raz co do Wałęsy na przykład.. weź się młody jeden z drugim zastanów co ty byś zrobił za ciężkiej komuny gdyby ci żona dziecko rodziła a SB biła kolegów pałami w twoim towarzystwie. Ty byś wtedy był bohaterem ? A może życie to nie gra komputerowa co ? Może nie byłbyś bohaterem tylko również współpracował ? Kim jesteś góowniarzy by oceniać Wałęse? JAkie są dokumenty na to że on w latach 80-tych chodził na pasku SB? Czy stanął na czele marionetkowej solidarności czy nie ? Ja go osobiście nie lubię ale to postać dla nas ważna i niedługo nie będziemy nikogo takiego mieli, za to Hoffmanów u nas pod dostatkiem. :-O Przypominam że JPII popierał Wałęse i Okrągły Stół. Zanim coś znowu napiszecie to pomyślcie, albo przynajmniej się starajcie. Piłsudski był agentem obcych wywiadów również bo postacie wybitne historycznie nigdy nie są czarno białe przecież a mimo to mają swoje zasługi jak i ciemne karty. Może kiedyś jak dorośniecie bo jesteście mentalnie na poziomie gimbazy ( jak ifcia co wkleja foty z Wałęsą wokół którego są agenci SB i robi to bez komentarza żadnego historyka , a więc jedynie bije pianę ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty byś wtedy był bohaterem ?xxOczywiście, że by byli bohaterami tylko zawartość spodni byłaby mokra i błotnista a kolana by ich bolały od klęczenia z prośbami, żeby ich wypuścili bo już więcej nie będą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go osobiście nie lubię ale to postać dla nas ważna i niedługo nie będziemy nikogo takiego mieli, za to Hoffmanów u nas pod dostatkiem. xxDokładnie tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brutalny leon
jasne Kaczyński przestraszył się tłumu kodziarzy :D powiedzmy sobie jasno kodziarstwo/PO/Nowoczesna nie ma żadnych instrumentów poza pluciem na Polskę w Brukseli i trochę w Waszyngtonie i to już wszystko jeśli Kaczafi się nie ugnie a po doświadczeniach chamstwa, zbydlęcenia, prymitywizmu, zakłamania (które to cehcy/metody shatyn-kodziarz doskonale prezentuje) po Smoleńsku, Kaczyński się NIE COFNIE bo nie ma przed kim się cofnąć targowica nie ma żadnych realnych możliwości poza wywołaniem burdy na co liczycie kodziarze nowocześni na dodatek kryzys migracyjny tak spiętrzy zawikłanie polityczne na zachodzie Europy, że oni siłą rzeczy, nawet ta najbardziej zapalczywa i absurdalna lewica wydalona z brudnego łona bolszewizmu w maju 68 nawet ona nie będzie miała czasu na Polskę gdy ulice dużych miast spłyną krwią ale po ludzku życzę wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłsudski był agentem obcych wywiadów również bo postacie wybitne historycznie nigdy nie są czarno białe przecież a mimo to mają swoje zasługi jak i ciemne karty. xxTo oczywista oczywistość ale ludzie nie posiadający intelektu oraz wiedzy nie są w stanie tego zrozumiec.To tak jak ci autorzy topików, którzy nie mogą uwierzyć, ze piękna dziewczyna może wymiotowac czy mieć sraczkę... To ten sam poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie życzę sobie by jakiś patałach Żalek obrażał ludzi których popieram ( bo sam nie uczestniczę ) bo ja zawsze byłem antykomunistą, moja rodzina została przez nich okradziona, a więc rzygam komunistami i innymi ch/ujami ale restauracja PRL która się teraz odbywa nie ma nic wspólnego z dekomunizacją. A ten młody człowiek co tak wkleja.. co ma "beke" itd. to już przypadek kliniczny alebo niereformowalny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutalny leon dziś jasne Kaczyński przestraszył się tłumu kodziarzy smiech.gifxxOczywiście, ze widac po nerwowych reakcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy sobie jasnokodziarstwo/PO/Nowoczesnanie ma żadnych instrumentów poza pluciem na Polskę w Brukseli i trochę w WaszyngtoniexxMoze mogłaby być to prawda gdyby coś takiego się kiedykolwiek wydarzyło.Ale niestety nigdy nic takiego się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Kaczafi się nie ugniea po doświadczeniach chamstwa, zbydlęcenia, prymitywizmu, zakłamania (które to cehcy/metody shatyn-kodziarz doskonale prezentuje) po Smoleńsku, Kaczyński się NIE COFNIEbo nie ma przed kim się cofnąćxxMa. Przed ludzmi takimi jak ja, posługującymi się prawdą np w sprawie Smoleńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do... gaz musztardowy dziś xxCzy Ty na pewno nie jesteś mną? Bo słowo w słowo sam bym to napisał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×