Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wielki wątek na temat PRACY

Polecane posty

Gość gość

Bardzo mnie ciekawi co myślicie o swojej pracy. Czy daje wam zadowolenie a jeśli tak, to co KONKRETNIE wam się podoba. Niestety nie znam ludzi lubiących swoją pracę, wszyscy chodzą tam bo muszą coś jeść. Atmosfera też kiepska. Jeśli u was też tak jest to nie bójcie sie napisać. Nie chcę by ten wątek był tylko dla "ludzi sukcesu" którzy maję "pracę marzeń". A jeśli macie pracę marzeń to napiszcie coś więcej bez koloryzowania tylko szczerze jak jest. Czy każdy lekarz lubi swoją pracę? Przecież od razu widać ,ze nie (my jako pacjenci to widzimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam, kocham swoja prace :) i wszystko mi sie podoba, ale opowiem Wam, czemu rzucilam poprzednia i czemu mojej pracy nienawidzilby ktos inny :) Otoz w poprzedniej pracy mialam multum obowiazkow za marne pieniadze i chaotycznego szefa, ktory kazal mi przerywac jedne obowiazki, by brac sie za drugie, a potem rozliczal z nie wykonania pierwszych. Obecnie wychodzi mi ponad 30zl/h, mam laptopa firmowego, komorke bez limitu rozmow i dofinansowanie do benzyny. Pracuje kiedy chce i gdzie chce. Dzieki temu moge ciagnac druga prace. Moge pracowac w knajpie, saunie i na plazy byleby byl zasieg, glownie chodzi o Internet. Ale sa i minusy :D czasem trzeba pracowac w nocy albo w weekend (w weekend wlasciwie zawsze), od 7 do 21 byc pod telefonem, jezdzic na drugi koniec kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda praca jest na dalszą metę u/pie/rdli/wa ale jak się zarabia tak jak ja (10.000 zł /na rączkę) to da się życ. Wtedy można pracę polubić. Ale nigdy nie zrozumię ludzi którzy zarabiają 3.000 i mówię że kochają swoją pracę. Toż to idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×