Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszy i pedicul hermal, stosowałyscie?

Polecane posty

Gość gość

Dokladnie 2 tygodnie temu od swojej siostrzenicy zlapalam wszy i co gorsze zarazilam swoje male dziecko. Kupilam pedicul, wysmarowalismy sie wszyscy wlacznie z mezem, ktory mial czystą głowę. Kupilam od razu drugie opakowanie by powtorzyc zabieg. Po aplikacji dziecku wyczesalam 2 wszy, u mnie maz znalaz ok 9 martwych wesz. On nie widzi gnid ale jestem pewna, ze skoro mialam tyle zywych to musza byc gnidy. Przejechalam wlosy dwukrotnie prostownica, zlalam octem. Dzis po dwoch dniach planuje jeszcze polozyc farbę na odrosty, zeby wytępić ew. cholerstwo, ktore sie nie podusilo. Mąż twierdzi, ze glowe mam czystą ale poki nie powtorze zabiegu po 8 dniach to mu nie uwierze. Zwlaszcza, ze dziecku wyjelsm dzis 4 gnidy ale dalej od skóry glowy, czyli pewnie je przegapilam. Czy uzywaliscie tego preparatu? Mozliwe, ze nie jest skuteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Przeciwko wszom kupuję swoim córkom od jakiegoś czasu gumeczki do włosów Cichowsza i zdają egzamin. Już kilka razy córki wyjeżdżały czy to na zimowisko, czy to na kolonię i wracały do domu bez żadnych nowych „kolegów” na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×