Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agai

jaki rozmiar kombinezonu kupić

Polecane posty

Gość Agai

Witam, mój synek urodzi się po koniec lipca,mieszkamy w Anglii gdzie klimat jest jaki jest,jeszcze mam czas, powoli zaczynam kupować no i nie wiem jaki rozmiar kombinezonu kupić w sierpniu nie będzie potrzebny bo ciepło wrzesień lubi być różny,ale na początek kupie cieńszy kombinezon czy rozmiar 68 może być a już na bardziej zimne miesiące od października do co najmniej końca lutego/marca to jaki kupić żeby dziecku było wygodnie? jakie wy kupowałyście a może jakieś linki do ładnych kombinezonów?poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj az sie dziecko urodzi...jeno po urodzeniu ma 50cm a inne 56-58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam czekam :D ale jak trafię jakiś za dobrą cenę np na wyprzedaży to bym może kupiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy wiekszy :) 62, może 68?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria8l
Również jestem za tym, żeby poczekać na urodzenie się dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko jest ci doradzic nie tylko dlatego, ze jestes przed porodem, ale rowniez dlatego ze dzieci rosna w roznym tempie, a u ciebie do zimy bedzie jeszcze troche. moge ci jedynie dla porownania napisac ze moje 5-miesieczne dziecko nosi teraz zimowy kombinezon 62, chociaz wiekszosc ubranek nosi juz 68. jak sie urodzil, to kombinezon 50 byl za duzy. rozmiary moga w tym wypadku byc mylace, bo to odziez wierzchnia i wiadomo, ze pod spodem musi byc jeszcze kilka warstw. a niektorzy producenci szyja wlasnie z takim zapasem, przez co caly kombinezon jest wiekszy niz sugeruje rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i zapomnialam dodac ze malo prawdopodobne jest zeby dziecko chodzilo przez cala zime od pazdziernika do marca w jednym rozmiarze. chyba ze zdecydujesz sie na spiworek zamiast kombinezonu, ale to ma tez swoje minusy, bo z takiego spiworka dziecka na dworzu nie wyjmiesz - wiec jak nagle bedzie plakac czy chcec na rece to kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiałm 68 mała z lipca. Ok stycznia kupiłam 74 w którym teraz chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha,czyli mi się ciut rozjaśniło ,wiem że dzieci są różne i mam czas do kupowania akurat kombinezonu,promocje też będą jak tak szukam,to niby jest dużo dziecinnych rzeczy,ale jak spodoba mi się fason to nie ma koloru ładnego,jak kolor nie ma rozmiaru itd dla orientacji przeszłam po dziecinnych stoiskach ( UK) i co zauważyłam kolorki na chłopców : granat,błękit i szary na starszych mogą być maluszka nie chciałabym ubierać w ciemne kolory a same błękity też odpadają wydaje mi się że w Polsce jest większy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEpiej kupić większy bo się łatwiej dziecko ubiera. Ja bym kupiła 68 żeby był akurat na zimę. Chociaż mój ma 5 miesięcy i ubieram go w 74, jest trochę za duży ale łatwiej i szybciej ubrać, no i starczy do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×