Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolciaa210

problem z zajsciem w druga ciaze

Polecane posty

Gość Marion922
U mnie to samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo się staracie? bywa i tak niestety, organizm kobiety to nie maszyna, zmienia się też po ciąży, ale najczęściej się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marion922- a długo sie staracie ? No niestety Nasz organizm lubi platac figle Staramy sie od grudnia , czyli 3 mies .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion922
No ja od grudnia 2014 więc już ponad rok. Twoje 3 miesiące to nic, nie masz na co narzekać! Minie rok, to wtedy można szukać przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem , wiem . Tylko dziwi mnie to ze z pierwszym dzieckiem nie było żadnych problemów. Ehh, no ale .. Niestety trzeba poczekac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion922
Ale to tak nie działa że jak w pierwszym zaskoczysz to z drugim będzie to samo. Ja w pierwszą ciążę zaszłam w drugim cyklu a term jestem w 15? Już nawet nie liczę. A badania mam wszystkie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też badania wszystko ok . Mam jeszcze tydzień do @, wiec zobaczymy . Może tym razem sie uda , chociaż troche wątpię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion922
No ja dwa dni. Nie wiem jakie badania robiłaś ale jeśli wszystko jest ok, to cierpliwości Ci życzę bo 3 miesiące to nic. Każdy Ci tak powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion922
A jakie badania robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziecko za pierwszym razem. drugie w 14 cyklu (po dość drastycznej diecie) Dopiero jak wróciłam do wagi sprzed I ciąży to się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkk1982
A u mnie było tak.mam 1 dziecko ,ma 11lat. udało sie przy pierwszej probie.zdecydowalismy sie na 2 , i przez rok nie udało sie mi zajsc. wiec lekarz i badania. wszytkie miałam wporzadku oprocz progesteronu ktory był za niski.(ok 3.5 w 21 dc).gin przypisał duphaston 2 razy dzienie od 14 dc(3 cykle) i dalej nic. wiec badanie nasienia ,wyniki bez rewelacji . gin polecił tabletki na poprawe profertil. a dla mnie dodatkowo clo -monitoring-duphaston.pierszy cykl była owulacja(2 ładne pecherzyki) , ale sie nie udało. 2 cykl na monitoringu pokazało ze w jednym jajniku juz pecherzyk pekl, a w drugim jest 22mm ktory lada chwila tez peknie. po duphastonie oczywiscie hcg , wyszlo ze nie udało sie. ale po paru dniach kupiłam test(sama nie wiem czemu , bo dopiero był 28 dc i wyszła jakas słaba kreska), wiec zrobiłam hcg .badanie pokazało 176, po 2 dniach 400. we wtorek mam wizyte u gin.wiec mysle ze jezeli po pol roku nic nie wychodzi a ktos jest zdecydowany na dziecko, to lepiej wczesniej zrobic badania.a tak upłynał mi rok na staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2o
Witam. Pierwsze dziecko zaraz skończy 7 lat. Staramy sie od lipca wiec juz 9 msc, właśnie kończy mi sie okres. W zeszłym tygodniu robiłam badania na prolaktyne, wyszła za wysoka. Od wczoraj biorę bromergon. Mam nadzieje ze uda sie dość szybko unormowań wyniki i zajść. Szczerze mówiąc byłam bardzo zdziwiona. Wydawało mi sie ze skoro pierwsze dziecko wyszło za pierwszym razem to i z drugim nie bedzie problemu a tu niespodzianka. Trzymam kciuki za Was dziewczyny i za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk1982
Tak samo i ja myslalam ze skoro z pierwszym odrazu sie udalo to i z drugim nie będzie problemu. A tu niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja mam 3,5 latke. O drugie dziecko staram się od nie dawna- drugi cykl...robilam prolaktynę i tsh. Wyniki ok. Mam plemienia przed okresem i to moze byc powód trudnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko za pierwszym cyklem. Drugie 3 lata staran, dwa poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkk1982- a próbowałas testów owulacyjnych albo mierzenie temp, podobno pomaga . Moje dziecko ma 3,5 roku i wręcz domaga sie rodzenstwa , ehh . narazie tylko 3 cykle zmarnowane ale nie poddajemy sie . za tydzien mam dostac @ i oby ta małpa nie przyszła . gość2o- Mi też sie wydawało że jeśli z pierwszym udało sie za pierwszym to i z drugim tak bedzie , a tu taaaka niespodzianka . No , ale nie trzeba sie poddawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkk1982
U mnie problem był z progesteronem, wiec jakby sie nawet udało, w co watpie (gin,powiedzial ze parktycznie nie ma szans)to i tak by sie nie utrzymała. dlatego jakbym zrobiła wczesniej badania a nie po roku, to bym wiedziala wczesniej w czym problem i zaczeła odpowiednie leczenie. a tak 2 cykl z clo i duphastonem i sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×