Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Klaudia, Eliza czy Luiza

Polecane posty

Gość gość

Mam trzy wybrane imiona. Ktore z nich podoba sie wam najbardziej dla dziewczynki - Klaudia, Eliza czy Luiza? Chcialabym uslyszec wasze preferencje, skojarzenia itd. Nie moge sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najładniejsze Klaudia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza lub Luiza. Klaudia odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie ładne, najładniejsze Eliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2o
Jestem za Eliza. Zdecydowanie. Z żadnym z tych imion nie mam negatywnych skojarzeń ale wg mnie Eliza najlepiej brzmi. Klaudia jeszcze moze byc a Luiza zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa Elizka z Warsaw Shore :D :D Tez uwazam ze Luiza najlepsze a nie myslalas moze autorko np. nad Kornelią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luizę bym odrzuciła. Pomyśl jeszcze, które najlepiej brzmi z nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajka, Bójka, bądź Brawurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam takie same typy rok temu w identycznej kolejności plus Letycja, przyznaj się autorko, sugerowałaś sie moim postem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, czysty przypadek :) a jakie imie wkoncu Ty wybralas? Letycja, Kornelia tez ladne, ale jakos te trzy imiona z tematu najlepiej mi sie podobaja. A czy zadne z nich nie kojarzy wam sie troche z patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źadne nie kojarzy mi się z patologią. Eliza i Luiza kojarzą mi się z romantyczkami, czytającymi wiersze, nie wiem dlaczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jeszcze ktos sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kojarzą się z patologią, to piękne imiona. Eliza kojarzy się ze znanym utworem fortepianowym "Dla Elizy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza bez 2 zdan, potem: hmmm oba kiepskie. ale juz z dwojga zlego Luzia. potem Klaudia.(dopasuj do nazwiska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja od Letycji ;) na żadne z nich się nie zdecydowałam, mąż mnie przekonał w szpitalu do zupełnie innego. Nie hcciał się zgodzić ani na Elizę, ani na Luizę ani na Florencję. Na Klaudię się zgodził, ale teściowa zrobiła raban, że kiedyś ktoś tam w rodzinie poronił i to dziecko zostało ochrzczone pośmiertnie jako Klaudia, tak ma na grobie i odpuściłam. Ale nie żałuję, teraz córka ma 11 mcy, ma charakterek rozrabiaki i Klaudia wcale by do niej nie pasowało ()za delikatne) :) Tym bardziej Eliza, Luiza i Letycja. To są za eteryczne imiona dla energicznej rozrabiary jaką jest moja córcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie ładne, stawiam na Elizę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z patologią się nie kojarzą, Eliza chyba występowała gdzieś w powieści i tak mi się kojarzy z romantyczką, a z drugiej strony z Elizką z "rodziny zastępczej", Luiza mi się wgl nie kojarzy z niczym tak jak i Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza jest meeeega! Luiza kojarzy mi się z taka pokręcona dziewczynką ( taka szaloną, roztrzepaną) noo a Klaudia cięzko zdrobnić (Klaudusia takie na siłę zdrobnienie ) Elizka jak najbardziej. Jak będę w ciąży także biorę to imię pod uwagę. Trzeba jeszcze tylko przekonać tatusia. Eliza to takie delikatne subtelne imię. Jak dla małej księżniczki w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza jest meeeega! Luiza kojarzy mi się z taka pokręcona dziewczynką ( taka szaloną, roztrzepaną) noo a Klaudia cięzko zdrobnić (Klaudusia takie na siłę zdrobnienie ) Elizka jak najbardziej. Jak będę w ciąży także biorę to imię pod uwagę. Trzeba jeszcze tylko przekonać tatusia. Eliza to takie delikatne subtelne imię. Jak dla małej księżniczki w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, po Waszych wypowiedziach sklaniam sie powoli ku Elizie, ale czekam chetnie na wiecej komentarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć sama mam naimie Klaudia i dziś moje imieniny, to wybrałabym Eliza, rzadko spotykane, imię a takie ładne. Klaudia to rzymskie imię z rodów patrycjuszów zona piata, jestem za ELIZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luiza i Klaudia od razu odpadają. Jesli juz musialabym wybierac to padloby na Elize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza najładniejsze :) pięknie brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koks

Luiza zdecydowanie ! Albo Eliza jak coś koniecznie Klaudia odpada mi sie kojarzy klaudia z patolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×