Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mąż robi awantury o brata

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję waszej porady. Mam męża i brata. Z mężem do tej pory układało się bardzo dobrze. Byłam pewna, że się kochamy. Mam też młodszego brata. Brat prowadzi firmę, nie ma dziewczyny, mieszka dotąd z rodzicami. Tak się utarło, że raz na tydzień, idziemy z bratem ot tak pogadać na herbatę lub coś zjeść. Tak normalnie, jak rodzeństwo. Mojemu mężowi bardzo się to nie podoba, mówi, że to patologia. Że nie powinnam się angażować emocjonalnie w kontakty z bratem, ponieważ mam już swoją rodzinę ( jego). Mąż ma siostrę, ale nie widzę żeby chciał utrzymywać z nią więź. Jeżeli ona raz na miesiąc nie zadzwoni, on się do niej nie odezwie wcale( bo ona ma już swoją rodzinę). Tak więc moje i męża kontakty z rodzeństwem wyglądają zupełnie inaczej. Ostatnio jednak zdarzyło się coś, co spowodowało, że popadł w jeszcze większą paranoję. Po pierwsze brat zaproponował mi żebym się zastanowiła czy bym nie chciała dołączyć do jego firmy, i po drugie jego marzeniem jest zwiedzać świat i postanowił pojechać do Japonii. Ponieważ nigdy nie był sam za granicą, nie leciał samolotem i w ogóle jest trochę nieporadny to poprosił mnie czy bym w zamian za to że zapłaci mi bilet, jedzenie i noclegi nie poleciała z nim w pierwszą podróż na kilka dni do tej Japonii i nie pokazała jak zachowywać się na lotnisku, w samolocie, hotelu, w metrze( na serio się trochę tego boi - taki jest). Poza tym ma lekką nerwicę społeczną. Powiedział, że jak już w tę pierwszą podróż z kimś poleci, to w następne będzie na pewno latał już sam. Mąż na to popadł w szał, wieszczy, zdradę, patologię, koniec związku. Ja naprawdę jestem wobec męża w porządku zawsze, zawsze mu pomagam. Mąż teraz wyzywa mnie i brata od patologii gdybyśmy pojechali na tę wycieczkę. Proszę o opinię. Kto ma rację? Dodam, że wśród moich znajomych przeważają raczej osoby, które mają świetny kontakt z braćmi czy siostrami i dla mnie dobre relacje z rodzeństwem są naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj maz jest dziwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż jest stuknięty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo trwają te herbatki z bratem? w godzinach. Na jakich zasadach odbywa się powrót do domu po tych herbatkach? Gdzie się odbywają te herbatki? Kto jeszcze w nich uczestniczy? Ile lat macie: ty, mąż, brat. Gdzie pracujecie twój mąż i ty? W jakim środowisku mieszkacie - wielkomiejskim czy na wsi? x Bez odpowiedzi na te pytania nie można bezstronnie ocenić sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pozoru to mąż jest przewrażliwiony, ale problem jest opisany przez jedna stronę, nie znamy stanowiska męża moim zdaniem opis autorki jest nacągany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest stuknięta. Ma rodzinę a zachowuje się jak gimnazjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak... syndrom styarszej siostry... łomatko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo trwają te herbatki z bratem? w godzinach. Tyle żeby dojść na herbatę, porozmawiać z godzinę i wrócić Na jakich zasadach odbywa się powrót do domu po tych herbatkach? Brat jak wraca do domu zawsze podwozi mnie pod mieszkanie. Gdzie się odbywają te herbatki? Na rynku w mieście, costa coffe itp Kto jeszcze w nich uczestniczy? nikt więcej Ile lat macie: ty, mąż, brat. wszyscy około 30 Gdzie pracujecie twój mąż i ty? wszyscy jesteśmy wykształceni po studiach, nie chcę mówić gdzie konkretnie pracujemy, mąż ma prestiżową pracę, brat ma własną firmę. W jakim środowisku mieszkacie - wielkomiejskim czy na wsi? duże miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóz... Mąż wyraźnie czuje się pomijany. Widać, że twoja więź z bratem jest silniejsza niż z nim. Stworzyłas odrębną rodzinę i powinnas o nia dbać. Baaaardzo dbać twoje relacje z bratem są bliskie i ciepłe, tylko pozazdrościć. Ale... jak na wstępie. Mąż czuje się pomijany. Jesteś wykształcona, więc bez problemu wyciągniesz wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prawo spotykac sie z bratem i nikt Ci tego nie moze zabronic. Ja bym skorzystala z takiej okazji i pojechala bym na ta wycieczke. Nie jestes wlasnoscia Twojego meza i nigdy nie pozwalaj mu zeby Ci czegokolwiek zabranial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dziwne jest to, że trudno żeby czuł się pomijany bo bardzo o niego dbam i jestem bardzo czuła. Ostatnio kilka nocy razem z nim siedziałam i robiłam projekt, a mogłam spać i mieć gdzieś. W podziękowaniu robi awantury. Zawsze o nim pamiętam, z każdych zakupów coś mu przyniosę.Moim zdaniem problemem jest to że mąż pewnie najchętniej odseparowałby mnie od wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje zastanowic się |Dlaczego chce się odesparować\/ \boi się, że dasz nogę? Rozmowa, rozmowa, rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma problem z zazdrością. Nie daj sobie wmówić, że to Twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się teraz, że robię coś złego, że jestem winna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim bratem prawie wcale nie mam kontaktu bo moja bratowa nie pozwala :( on ma malo kontaktu z rodzina ,z matka nawet bo jego zona chce miec go tylko dla siebie. Mezow mozesz wielu ale brat,to brat, zawsze bedzie Ci bardzo bliski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to mu chodzi aby Tobą manipulować. Twoje relacje z bratem są poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż miał kiedyś super kontakty z siostrą. Od kiedy wyszła za mąż i ma dzieci, on kompletnie ją olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×