Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samatylkosama

szukam szukam i nie moge znalezc

Polecane posty

Gość samatylkosama

takiego faceta do wszystkiego... do tanca, do rozanca (zart), do rozmow na @ . o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Ja nie szukam, a znajduję ;) może zmień taktykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- szukasz i nie znajdujesz? "Szukajcie a znajdziecie" chyba coś tu nie gra gdzie szukasz , czego oczekujesz i co oferujesz? - chociaż może to wąskie grono ludzi ale w realu znajdziesz szybciej niż na takich forach - tu każdy jest przystojny , inteligentny i bogaty a rzeczywistość zazwyczaj jest inna\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samatylkosama
w realu mam male mozliwisci... dykrecja i te sprawy. nie szukam idealu a faceta z krwi i kosci z ktory mozna naprawde fajnie pogadac. poprostu brakuje mi towarzystwa. a co oferuje? to wszystko zalezy od tego na co potencjalna osoba sobie zasluzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samatylkosama
goscwkosc a czemu s*******ic. przeciez to nie wyjdzie poza uklad tzw znajomosci bez zobowiazan wiec nie ma mowy o jakimkolwiek wpywie na zycie prywatne. mozesz miec zone i 3 dzieci, gila mnie to. chce tylko z kims popisac, moze pobyc jak dobrze pojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Na @ to nie jest krew i kosci. ;) Czegokolwiek oczekujesz, krotko bedzie satysfakcjonowalo. Miesiace, rok, dwa lata. Ile mozna pisac? Potem poszukasz innego i innego... Zyciowe pisiu, pisiu, pisiu. PiS - Pierdo=lenie (jalowe) i Stagnacja (mailowa) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Czyli nalezy zadac sobie pytanie: jak czesto nalezy wbijac sie ludziom na ku=tasa, tfuu...na maila. :) Zeby uniknac rzadow PiSu. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że w pìzdę należy się wbijać, no w sensie iść za głosem chùja i czerpać jak najwięcej przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwkość ale ty jesteś nie miły strasznie, lubisz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30plus39
.. porozmawiac? Z mila checia zamienie kilka zdan. Mam troche wolnego czasu. Jesli jeses zaineresowana to podeslij @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek1
samatylkosama podaj maila to pogadamy. Sama widzisz że tu niema sensu. Zbyt wielu mądrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Spokojnie panie Gostek. ;) Uwazam, ze samemu trzeba sie przekonac. A my tylko sobie pis..zemy. 😴 Isc za glosem chu=ja. Bezcenna zyciowka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek1
Ktoś tu bardzo napalony jest. Ale nie wszyscy tego potrzebują, czasem można pogadać o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Nie ma to jak facet i kobieta slodko piszacy na @ o polityce, cenie jajek i prawdach zyciowych. To brzmi jak "dawno, dawno temu...". Lubie bajki. Bajeczki. Nawet nieraz udaje, ze je lykam. I tak mozna bajac, a bajac... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj emalię i miasto skąd pochodzisz... ... mam chwilę! (lub dwie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Baa. Smof. Prawdziwe jaja zawsze sa w cenie. I to mi zawsze gra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stąt
Smof... x spier/ta/laj na trawełłe... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Taaa. Facet z jajami. Podstawa dla kazdej cip..cip...cipci. ;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Izolda byla Zlotowlosa, a ja jestem ciemnowlosym diablem. Nie przejdzie. :( Na czysto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam, szukania mi trzeba... ♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj, szukaj bo jak w porę nie znajdziesz to się zesikasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof czemu wcinasz się na wiele tematów forum. Nie zauważyłeś że po twoich mądrościach nagle się temat ucina. Nikt już nie może ciebie czytać. Weź coś na wstrzymanie albo wreszcie sobie ulżyj, bo widać że czegoś bardzo ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chodzi o to żebyś ty zaczął myśleć, bo widać myślenie ci szkodzi. Nikt cię tu nie chce, a ty na siłę próbujesz wszystkich (według ciebie mniej mądrych)uszczęśliwiać. A przyjmujesz do wiadomości że ktoś może być mądrzejszy od ciebie. Załóż temat "Stare dziady +" i tam pewnie znajdziesz podobnych inteligencją do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek1
samatylkosama jesteś jeszcze ? Jeśli nadal chcesz pogadać to daj @ . Jestem w pracy ale pisać mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smof dziś ooo andro autko zmieniles??? X Stan przejściowy. Dowiosłuję do lexusa gs to zmienię. Ale a6 też jest zajébisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek1
samatylkosama cześć , no i znalazłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×